Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@buglikos courtois oczywiście kot. Nie zmienia to faktu że real nie zdobyłby nawet 50% tego co zdobył gdyby nie wieczna pomoc sędziowska
0
@daniel32778 no Szczęsny z Interem nam dupy nie uratował - nie twierdzę że zawalił nam dwumecz ale bramkarz realu na pewno 7 razy by piłki z bramki nie wyjmował :)
0
@madl1l3nho policz ile prawidłowych goli real strzelił w el clasico i daj znać jak się doliczysz
0
@Traba727 już wiesz czy ręka jest częścią górnej kończyny?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16185894#comment-16186318
0
@brd42 nawet po tym meczu nie było takich opinii - wtedy wielki mental zwyciężył :)
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/liverpool-lId4TMwf/real-madryt-W8mj7MDD/szczegoly/statystyki/0/?mid=xOCpgrkC
1
@macio_944 takich samych masz tutaj dałnów zachwycających się tym że real w tym sezonie przegrał tylko 1 mecz - to nic że co chwila dostają karne z dupy lub są ratowani tak jak dzisiaj czy tydzien temu z nami :)
1
@4drian0 sędzia nie pozwoli
0
@Pedri16Future toć real wygrał z nimi finał lm w dużo gorszym stylu mając 3 - 23 w strzałach i tylko 1 strzał celny :)
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/liverpool-lId4TMwf/real-madryt-W8mj7MDD/szczegoly/statystyki/0/?mid=xOCpgrkC
0
@Frimpong @AmigoBlancos choć opowiesz nam jaki real jest piękny i wspaniały i jak to wygrywają wszystkie mecze (poza meczem z Atletico).
3
@norbi77 no jakoś Balde się nie upiekło ;/
1
@partymaker to nie fart :)
1
@MirusAmisz a później przyjdzie pewien madryciak i będzie się podniecał że przegrali tylko 1 mecz, choć nawet z nami nie wygraliby bez pomocy sędziego :)
0
@Bilon87 no słabe zachowanie jak na 40 latka :/
0
@Rastafarnianin no okej, ale wrzucać takie rzeczy do internetu to też trzeba mieć nie równo pod sufitem :)
5
@blakkudium o proszę nawet nasz Vitor się załapał a Endrick nie :O
0
@4drian0 nie mogą zadać takich pytań bo gdyby je zadali to klub nie dałby im później akredytacji na koferencję = pracodawca najprawdopodobniej by ich zwolnił :)
0
@Filipem Tu chodzi też o zarządzanie minutami, Rashford ostatnia co mecz łapie 90 minut / prawie 90 minut :)
0
@mmaciass 30 milionów to grosze jak na rynkowe standardy, kwestia tylko dogadania odpowiedniej, czyli niskiej pensji ;)
0
@El Plutoninho tak - ma ważny kontrakt :)
0
@Technik gra na środku a nie powinien bo ŚO on nigdy nie ogarniał i nie ogarnie :)
0
@Katalończyk 99 taaaa, na pewno samotnym XD
0
@krefi10 Lamine to nie jest jakiś superstrzelec co będzie ładował hattricki ;).
Jak dla mnie to przy korzystnym wyniku powinien zejść w 60 minucie.
Trzeba utrzymywać formę Roony'ego + mamy baaaardzo ważny mecz w środę.
1
@blakkudium za dużego wyboru wśród tych midfieldów to Flick nie miał :D
0
@Pedri16Future dlatego pytam: co byś proponował zarządowi?
Wziąć Taha zamiast Rashforda? Czy zamiast Garcii? Czy może sprzedać np. Fermina i za te pieniądze wziąć Taha? Czy inne rozwiązanie?
0
@Gibbon_FCB mimo wszystko tęsknić za kimś takim wydaje mi się być dziwne ;)
s.ramos też jest uważany za wielkiego SO, też za nim tęsknisz?
2
@Stinger_ musiałoby się to odbyć kosztem innego ruchu transferowego, np. wypozyczenia Rashforda lub zakupu Joana.
1
@Pedri16Future wariat o jakim Ty skupieniu opowiadasz. Barca ma niemal 0 możliwości na rynku transferowym.
Jakie rozwiązania poza „skupieniem” proponowałbyś zarządowi?
3
@Gibbon_FCB tęsknić za cristiano? :o
Przecież on częściej nurkował w polu karnym niż mbappe i vinicius razem wzięci
0
@Lionel_Messi10 ah no tak, Figo przynajmniej dal godziwie zarobić ;)
0
@Lionel_Messi10 prędzej Twój skoro lubisz piłkarzy którzy w taki czy inny sposób zaszkodzili Barcy ;)