1

@buglikos courtois oczywiście kot. Nie zmienia to faktu że real nie zdobyłby nawet 50% tego co zdobył gdyby nie wieczna pomoc sędziowska

0

@daniel32778 no Szczęsny z Interem nam dupy nie uratował - nie twierdzę że zawalił nam dwumecz ale bramkarz realu na pewno 7 razy by piłki z bramki nie wyjmował :)

0

@madl1l3nho policz ile prawidłowych goli real strzelił w el clasico i daj znać jak się doliczysz

0

@Traba727 już wiesz czy ręka jest częścią górnej kończyny?

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16185894#comment-16186318

0

@brd42 nawet po tym meczu nie było takich opinii - wtedy wielki mental zwyciężył :)

https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/liverpool-lId4TMwf/real-madryt-W8mj7MDD/szczegoly/statystyki/0/?mid=xOCpgrkC

1

@macio_944 takich samych masz tutaj dałnów zachwycających się tym że real w tym sezonie przegrał tylko 1 mecz - to nic że co chwila dostają karne z dupy lub są ratowani tak jak dzisiaj czy tydzien temu z nami :)

1

@4drian0 sędzia nie pozwoli

0

@Pedri16Future toć real wygrał z nimi finał lm w dużo gorszym stylu mając 3 - 23 w strzałach i tylko 1 strzał celny :)

https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/liverpool-lId4TMwf/real-madryt-W8mj7MDD/szczegoly/statystyki/0/?mid=xOCpgrkC


0

@Frimpong @AmigoBlancos choć opowiesz nam jaki real jest piękny i wspaniały i jak to wygrywają wszystkie mecze (poza meczem z Atletico).

3

@norbi77 no jakoś Balde się nie upiekło ;/

1

@partymaker to nie fart :)

1

@MirusAmisz a później przyjdzie pewien madryciak i będzie się podniecał że przegrali tylko 1 mecz, choć nawet z nami nie wygraliby bez pomocy sędziego :)

0

@Bilon87 no słabe zachowanie jak na 40 latka :/

0

@Rastafarnianin no okej, ale wrzucać takie rzeczy do internetu to też trzeba mieć nie równo pod sufitem :)

5

@blakkudium o proszę nawet nasz Vitor się załapał a Endrick nie :O

0

@4drian0 nie mogą zadać takich pytań bo gdyby je zadali to klub nie dałby im później akredytacji na koferencję = pracodawca najprawdopodobniej by ich zwolnił :)

0

@Filipem Tu chodzi też o zarządzanie minutami, Rashford ostatnia co mecz łapie 90 minut / prawie 90 minut :)

0

@mmaciass 30 milionów to grosze jak na rynkowe standardy, kwestia tylko dogadania odpowiedniej, czyli niskiej pensji ;)

0

@El Plutoninho tak - ma ważny kontrakt :)

0

@Technik gra na środku a nie powinien bo ŚO on nigdy nie ogarniał i nie ogarnie :)

0

@Katalończyk 99 taaaa, na pewno samotnym XD

0

@krefi10 Lamine to nie jest jakiś superstrzelec co będzie ładował hattricki ;).

Jak dla mnie to przy korzystnym wyniku powinien zejść w 60 minucie.

Trzeba utrzymywać formę Roony'ego + mamy baaaardzo ważny mecz w środę.

1

@blakkudium za dużego wyboru wśród tych midfieldów to Flick nie miał :D

0

@Pedri16Future dlatego pytam: co byś proponował zarządowi?

Wziąć Taha zamiast Rashforda? Czy zamiast Garcii? Czy może sprzedać np. Fermina i za te pieniądze wziąć Taha? Czy inne rozwiązanie?

0

@Gibbon_FCB mimo wszystko tęsknić za kimś takim wydaje mi się być dziwne ;)

s.ramos też jest uważany za wielkiego SO, też za nim tęsknisz?

2

@Stinger_ musiałoby się to odbyć kosztem innego ruchu transferowego, np. wypozyczenia Rashforda lub zakupu Joana.

1

@Pedri16Future wariat o jakim Ty skupieniu opowiadasz. Barca ma niemal 0 możliwości na rynku transferowym.

Jakie rozwiązania poza „skupieniem” proponowałbyś zarządowi?

3

@Gibbon_FCB tęsknić za cristiano? :o

Przecież on częściej nurkował w polu karnym niż mbappe i vinicius razem wzięci

0

@Lionel_Messi10 ah no tak, Figo przynajmniej dal godziwie zarobić ;)

0

@Lionel_Messi10 prędzej Twój skoro lubisz piłkarzy którzy w taki czy inny sposób zaszkodzili Barcy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?