Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
o jak miło tchouameni znowu broni strzały górnymi kończynami :)
0
@Kuchar zasługuje ten kto w prawidłowy sposób strzeli więcej bramek. Na ten moment real strzelił jedną bramkę prawidłowo i tyle samo Barcelona.
0
@Benz oj to bardzo kiepsko u Pana z językiem polskim
0
@Benz czyli c.ronaldo miałby w realu przyzwolenie kibiców na takie akcje, aha, dobrze wiedziec :)
0
@Gall zdecydowanie bym się wstrzymał :)
0
@partymaker grał na wyższy kontrakt (żart)
0
@Szmulek ale też nie ma co dramatyzować, każdy piłkarz ma spadki formy, nawet Messi je miewał :)
0
@Destroyer_of_Worlds już mądrzej byłoby dać Yamala na 10tke niż lewonożnego skrzydłowego na LS :)
0
i pomyśleć że gdyby nie błąd soto grado którego zgłoszenie nasi piłkarze mieli w dupie w dalszym ciągu byłoby 1-1 :)
0
@Kapitan9 póki co sam siebie utemperował niepotrzebnie wracając na boisko w meczu Hiszpanii
0
@malypuzon Ten sam Araujo który sprokurował karnego z Sevilla? :)
Też chciałem dzisiaj Araujo od 1 minuty ale nie gloryfikowałbym go jakoś specjalnie
0
@Ilka i kto miał racje ;)
1
@malypuzon może by dało, może by nie dało.
Wywierać presję na arbitrze trzeba i dopóki Barca się tego nie nauczy dopóty będzie regularnie dymana.
0
@Bartula no ale właśnie to jak gramy nie ma znaczenia krótkoterminowo.
Krótkoterminowo liczy się wynik.
Na grę nie ma co patrzeć bo nierozsądnym byłoby oczekiwać wysokiego poziomu gdy brakuje Olmo, Lewego, Raphinii, Ferran dopiero wrócił do gry, Yamal tak samo, Kounde też nie było wiadome czy zagra więc na pewno nie jest w 100% formie
0
Dlaczego Barcelona nie protestowała po golu na 2-1?
0
@Cyzix w środę z juve real nie gral źle w 2 połowie ;)
0
@Bartula tu nie ma żadnego 'ale'
Był faul = nie powinno być bramki.
real grał jak gówno przez wiele lat i jakoś nie stanowiło to problemu by wygrywali seryjnie lm a cały piłkarski świat zachwycał się ich mentalem
0
@Filipem No z Fatim trochę nietrafione porównanie bo Fati nigdy nie gwiazdorzył, po prostu nie ma zdrowia.
0
@pluszek powiedz mi niby kiedy Cubarsi symulował
0
@cchesterr43 domyśl się
0
@Ptasior @Faro przyjacielu o Tobie piszą
0
@cchesterr43 oglądasz mecz? Gramy gówno i cudem remisujemy.
0
błagam Araujo niech wejdzie na boisko.
1
szkoda że Araujo nie gra w tym meczu od 1 minuty ;(
0
@adamek20151 zły strzał bramkarza? aha.
0
@Cule1234 nie rozumiem, przecież Yamal nie kopnął viniciusa tylko vinicius Jamala.
Dlaczego zatem karny?
0
@Kgorecki2500 mówiłem Tobie już przed meczem :P
0
@EvenepoelRemco00 nie jest powiedziane że sam go prowadzi - większość piłkarzy ma ludzi od tego
1
@tbas te madryle to jednak nie takie głupie na jakich wyglądają
0
@masa11 ile siana i po jakim kursie