Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ z swojej strony polecałbym wyrzucić z harmonogramu Rayo vs real -> po co narazić się na zepsucie sobie niedzielnego popołudnia :)
0
@CLS63AMG Różnie bywa - różni ludzie mają różne możliwości, potrzeby i tak dalej :)
Niektórzy mają dwie lewe ręce, nie znają się na robocie więc całość prac musieliby oddelegować profesjonalnej ekipie.
Poza tym dom wymaga zazwyczaj posiadania samochodu + tracenia czasu na dojazdy do pracy i z pracy.
0
@CLS63AMG okej, jesteś zatem w dobrej i jednocześnie mniejszościowej sytuacji.
Z góry założyłem że chcesz kupić mieszkanie z czym bym sie nię ociągał.
Życzę powodzenia i zazdroszczę tak dobrej pozycji :)
6
@fart ah to dlatego Deco chciał tego piłkarza
0
@DonCarletto 1) Sam napisałeś 'Do kibicowania Realowi skłonił mnie ... że to najlepszy klub w historii tej dyscypliny.'
Nie odpisałeś na moje pytanie: najlepszy klub gdyż zdobył najwięcej pucharów?
Więc założyłem że według Ciebie najlepszy klub to taki który zdobył najwięcej pucharów - jeżeli masz inna definicję, z chęcią ją poznam.
2) Mierny ze mnie kibic gdyż nie chciałbym kibicować czemuś co przeczyłoby moim wartościom moralnym? :O
0
@DonCarletto mi szczerze mówiąc zbrzydłaby Barcelona gdybym miał przez wiele lat obserwować rok w rok takie sceny jakie są w madrycie.
Nie potrafiłbym kibicować klubowi który wspiera zawodników którzy nagminnie dopuszczają się takich zachowań + dodatkowo angażuje się w tak nieetyczne działania jak prowadzenie telewizji klubowej w tak obrzydliwy sposób.
Ważniejszy jest dla mnie sposób dojścia do zwycięstwa niż zwycięstwo samo w sobie.
Myślę że to najbardziej różni kibiców Barcy od kibiców realu, co w sumie potwierdza Twój przypadek i Twój powód dla którego wybrałeś taki a nie inny klub do kibicowania.
0
@DonCarletto najlepszy klub gdyż zdobył najwięcej pucharów?
Pytam bo różne kryteria oceny przyznają kibice piłkarscy :)
Mam jeszcze dwa, dodatkowe pytania:
- Czy piłkarze których wymieniłem w poprzednim komentarzu nie sprawiają że Twoje przywiązanie do klubu słabnie?
- Który piłkarz według Ciebie jest lepszy: Messi czy cristiano ronaldo?
1
@AxelF Wracamy trochę do początku :)
Ja lubię Ibre i chciałbym żeby Ibra miał długą i owocną karierę w Barcy - to jest gość z jajami czego Barcy praktycznie zawsze brakuje.
Jednak warunki na których został przeprowadzony ten transfer były według mnie bardzo dla Barcelony niekorzystne.
Gdyby Eto'o został wymieniony za Ibrę bez dopłaty, nie widziałbym problemu.
Dla mnie to piłkarze o podobnej jakości piłkarskiej, wówczas byli również w tym samym wieku.
Oczywiście dalej uważam że styl gry Barcy jest korzystniejszy dla takich piłkarzy jak Eto'o niż takich jak Ibra.
0
@AxelF z tego co ja pamiętam to Eto'o chciał zostać, przy czym chciał zarabiać więcej. Podobnie jak teraz było z Araujo. Więc uważam że istniała przestrzeń do porozumienia tańszego niż 50 milionów które Barca dała Interowi. Minęło jednak wiele lat więc może mnie pamięć zawodzić.
Na rynku było więcej fantastycznych 9tek, więc na pewno zdecydowałbym się na inny ruch zamiast przepłacać za niepasującego Ibrę.
Według transfermarkt ronaldo przez 6 lat gry w United pauzował raptem 120 dni czyli średnio 20 dni na sezon. Nie przesadzałbym z tym że ronaldo miał wiele kontuzji.
Podałem ronaldo tylko po to żeby podkreślić skalę przepłacenia za Ibrę, nie dlatego że chciałem by Barca go kupiła. real kupił ronaldo za 94 miliony podczas gdy my za Ibrę daliśmy 50 milionów + Eto'o :)
0
@AxelF na pewno nie kupiłbym Ibry za 100 milionów (50 w gotówce plus 50 Eto’o) gdy real kupuje młodszego o 3 lata Ronaldo za taką samą cenę.
Osobiście wolałbym dogadać się z Eto’o który był zgrany z zespołem, doskonale się dogadywał na boisku z reszta piłkarzy a Ibra to był człowiek zagadka nie pasująca do kombinacyjnego stylu gry Barcy ;)
1
@DonCarletto żeby nie było: nie odnoszę się do dziwacznego tańca z video, również dlatego bo prywatnie tańca niestety nie czuję i nie lubię.
Nie uważasz jednak generalnie że zachowania piłkarzy realu madryt są niefajne?
- militao w każdym klasyku nieczysto ściera się z Lewandowskim uderzając go w plecy
- carvajal - tutaj chyba nie muszę komentować
- rudiger wykonuje test podrzynania gardła, rzuca jakimś twardym przedmiotem w kierunku sędziego
- vinicius - tutaj chyba też nie muszę komentować
- bellingham - między innymi mówi spierdalaj sędziemu
- mbappe - mam nadzieję że oglądałeś mecz z alaves. Stosuje dziecinne teksty typu: zabije Cię na ulicy
- endrick - miedzy innymi uderza / celuje w kroczę zawodnika przeciwnej drużyny
- valverde - krzywa akcja na parkingu psującą wizerunek
- ceballos - ukarany przez uefa za nieprzyzwoite zachowanie przy świętowaniu zwycięstwa
Pisze tylko o piłkarzach obecnej kadry. Nie uważasz że to trochę dużo? Nie przeszkadza Ci to? Co sprawiło że do kibicowania wybrałeś real madryt?
10
@July_6_BcN a znalazłaś?
0
@AxelF Cenę wyznacza sprzedawca ale kupiec nie musi (i w tym wypadku moim zdaniem nie powinien) się na nią godzić.
Przy wymianie zwykle po prostu stosuje się wartość rynkową. Gdybyś miał Samsunga i chciał się zamienić na mojego Iphone'a to po prostu porównałbym wartość rynkową obu telefonów i zaproponował uczciwą propozycję.
Ja też lubię Ibrę i cieszę się że miał swój epizod w Barcelonie, lecz uważam że cena pozyskania szweda była zbyt wysoka.
1
@AxelF tak, warunki transferu: Eto'o + 50 milionów za Ibrę powinien być nieakceptowalny z punktu widzenia Barcelony.
Ibra powinien kosztować 50 milionów a nie 50 milionów + Eto'o. W tym samym czasie młodszy o 3 lata ronaldo został kupiony przez real za 94 miliony :)
0
@AxelF Jednocześnie te warunki powinny być nieakceptowalne zarówno dla dyrektora sportowego jak i dla trenera :)
0
@AxelF nie przekonuje mnie to. Ceny od tamtego okresu poszły minimum 2 razy do góry a Barca dopłaciła do interesu nie 40 milionów (pomyliłem się) a 50 milionów.
Dla mnie Eto'o i Ibra to piłkarze w tamtym momencie o takiej samej jakości.
To tak jakby teraz real wymienił z City mbappe na Haalanda dopłacając do Norwego 100 milionów.
1
@AxelF Trener ma prawo do wyboru zawodników - zgadzam się.
Ja mam problem o warunki na jakich ten transfer został dokonany.
Eto'o jest rówieśnikiem Ibry i na pewno w tamtym okresie nie był gorszym zawodnikiem niż Ibra.
Uczciwa byłaby więc wymiana 1:1 zamiast wymiany z ogromną dopłatą (na tamte lata 40 milionów to był ogrom pieniędzy).
Poza tym - jeżeli coś działa bardzo dobrze to nie powinno się tego zmieniać. To tak jakby w prime Suareza ktoś zdecydowałby się na wymianę z dopłatą za Lewego.
0
@fenix1983 kupno gry to konsumpcja a nie inwestycja :)
8
@Bernard777 oczywiście że audytowana, audytująca zarabia na audycie ;)
0
@FCBparasiempre a Pep postanowił wymienić go na Ibrę dodatkowo dopłacając 40 milionów XDXDXD
2
@michal26 albo paradoksalnie nie ponieważ gdyby pozostała brzydka nikt by się nią nie interesował ;)
8
@Aragorn33 pozwolę się nie zgodzić.
Być może docelowo będzie to ładnie wyglądać ale póki co nie widzę nic nadzwyczajnego.
Myślę że urzekła Ciebie gra świateł.
Wygląda na to że na pełny stadion poczekamy jeszcze dluuuugo.
2
@Aragorn33 mógł już się K.Nawrocki nauczyć na pamięć tej 2 minutowej przemowy bo nie wychodzi mu te czytanie :/
0
@krycha2201 tyle Ci wystarczy zeby obejrzec materiał na yt? :O
2
@Czyhrynski czyż nie wprowadzono zasady że tylko kapitan ma prawo dyskutować z sędzią?
0
@agaFCB a co miałaś zjeść buzią?
0
@CLS63AMG z tego co się orientuję (choć nie jestem ekspertem) to ceny ziemi też cały czas rosną - no chyba że ziemię już masz to nie ma tematu ;)
0
@michal26 no właśnie, dlatego pozwoliłem się przyczepić, gdyż znęcanie się nad słabszym jest złe ale wtedy i tylko wtedy gdy słabszy na to nie zasłużył :)
0
@michal26 jeżeli słabszy na to zasługuje to w czym problem?
Jednak żeby zrobić krzywdę domowemu zwierzęciu to trzeba być skończoną kurwą.
0
@Dankho94isback @Faro to se pogadalim :)