0

@Karol145 XDXDXD

0

@Messiah10 1:1, 2:1 wymyślił sobie sędzia :)

1

@Derean to jest zajebiście smutne i niesprawiedliwe, na prawdę.

0

@KamilooosPL pokaż przepis piszący o tym że real może asystować rękami to przyznam Tobie racje.

2

1

@michal26 no właśnie. Chore jest to że cała liga ma w dupie to że realowi zaliczają takie bramki, przecież w erze social mediów Barca i np. Atletico, czyli kluby rywalizujące o mistrza powinny nagłaśniać takie oszustwa

0

@CurryTheGoat30 to nie ma znaczenia, każda ręka w ataku anuluje gola, może jeszcze sędzia powinien zapytać bellinghama czy asystował ręką chcący czy niechcący?

3

@El Plutoninho na szczęście pozostają jeszcze asysty rękoma, inaczej nie byłoby nawet remisu ;)

3

@AmigoBlancos ciesz się że chociaż jako jedyny klub możecie asystować, strzelać gole i bronić całą drużyną rękoma

0

@jaras121 gdyby przeczytał ze zrozumieniem przepisy to nie kibicowałby realowi :)

0

@KamilooosPL podaj 1 przykład gdy Barcelona asystowała ręką w erze Varu i gol został zaliczony.

Ja wiem że Twój real może zarówno asystować, strzelać gole ręką jak i bronić rękoma, oglądam mecze :)

0

@michal26 ta ręka tak prawidłowa jak ta tchouameniego w meczu z Barcą & Liverpoolem

0

@CurryTheGoat30 prawidłowy gdyż?

0

@KamilooosPL Ty jesteś pierdolnięty? każda ręka w ataku automatycznie sprawia że gol nie powinien zostać uznany.

0

@KamilooosPL ręki bellinghama przy golu na 1-1 też nie było prawda?

3

Barcelona powinna nagłośnić to że sędzia uznaje realowi gola po asyście ręką.

0

@Murazor tam według niektórych mediów i tak był spalony. Jedynym oczywistym błędem arbitra było uznanie bramki na 2-1

0

@Marcelinho99 wygrali tylko ze względu na błąd sędziego.

0

@malypuzon spokojnie, i tak real wygra ten mecz :)

0

@hugz a co z courtoisem pukającym dziewczyny kolegów, carvajalem m.in kopiących przeciwników gdzie popadnie, gulerem wycofującym się w ostatniej chwili z danego słowa, endrickiem kopiącym przeciwnika w krocze, tchouamenim drugim bramkarzem realu, mbappe perfidnie skaczącemu na nogę przeciwnika i grożacemu śmiercią na ulicy, valverde bijącemu się na parkingu, militao uderzającego Lewego łokciami w plecy w każdym klasyku?

1

@Kozinho. nie każdy, @Faro uważał że Fermin powinien zostać sprzedany, gdyż jest Toni Fernandez + Dro :)

13

@Pabtytu według mnie topowy sędzia nie popełnia w jednym meczu 3 ogromnych błędów.

Błędy te doprowadziły do tego że Barca odpadła z ligi mistrzów.

0

@Gaucho a o co chodzi?

0

@mkord a niby co takiego Putin zyskał w tej "rozgrywce"?

0

@krefi10 z mojego punktu widzenia - kibica Barcelony, bardziej mnie interesują występy Hiszpanów w klubie niż w reprezentacji

W kwestii reprezentacji obchodzi mnie tylko to kto i jak zagra w naszej, Polskiej reprezentacji

Nie jestem kibicem Erica Garcii lecz klubu ;)

0

@krefi10 a ja tam uważam że czym więcej odpoczynku dla naszych tym lepiej, po co ryzykować kontuzją ;)

1

@mordini123Gamrot nie ma stójki i to jest jego problem + ma raczej najlepszy wiek za sobą a Arman dopiero w niego wchodzi :)

0

@Ghandi nie wiem ale przypuszczam że może chodzić o deal z Spotify

0

@bluu nie szkoda Ci mózgu?

0

@mordini123 no więc gdzie? :) obydwoje nie dawno walczyli z Hookerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?