0

@TikiTakaEnMiCorazon nie gorszy niż De Jong :)

0

@yoli nie dość że chuja gra to jeszcze nie chce sie leniowi biegać :/

0

generalnie to po co nam De Jong?

0

@Xxxbarca4ever w niedziele real grał na niebiesko i przekręcik też się udał ;)

0

0

ja rozumiem że Messi ale przecież większość argentyńskich piłkarzy to mało inteligentne pajace, skąd tutaj tyle kibiców tejże drużyny? :O

2

Ferran byłby najlepszą 9tką świata gdyby nie totalnie zesputy celownik

0

realowi na luzie by tę bramkę zaliczyli

1

@Kgorecki2500 Chce* a nie chcę winno być w tym zdaniu :)

2

@Luciano99 mogliby dać Guiu w podstawie

0

@AmigoBlancos szczerze? vinicius nie jest już dzieckiem

0

@Czyhrynski nikt nie zwolni xabiego gdy ten jest liderem ligi i jest w top 8 LM. Hiszpan notuje świetne rezultaty póki co.

Motta był świetny w Bologni, to że nie poszło mu w Juve nie oznacza że się ine odbije.

Lampard - jego zespół pewnie zmierza po mistrza Championship


0

@gumaz problem w tym że według tego co pisała to wypinać też nie chce (przynajmniej nie przed ślubem)

0

@Fc112 wyjaśnij proszę w jaki sposób Twoje skupienie czy kogokolwiek innego z la bamby ma się przełożyć na wynik dzisiejszego meczu.

0

@Kgorecki2500 no i dyszka w plecy

1

@MesQueUnClub_87 związek ma też ten plus że można zachowując bezpieczeństwo pozwolić sobie w seksie na więcej. Nowo poznanej kobiecie nie zaufasz w 100%, nie wiesz ilu i jakich partnerów miała przed Tobą więc pewnych działań z nią nie wykonasz - albo wykonasz ale z ryzykiem.

0

@MirusAmisz patrząc na najwieksze legendy drużyny patrzysz na to co jest a nie na to co mogłoby być.

Lewandowski też mógłby być drugą największą legendą Barcelony gdyby z Borussi przeszedł do Barcelony, ale grał w Bayernie i tam stał się drugim najlepszym strzelcem w historii klubu :)

0

@MirusAmisz no nie zgodzę się co do Mullera. Muller zagrał (według transfermarkt) 238 meczy więcej od Roberta w Bayernie i strzelił 226 goli więcej. To jest przepaść.

0

@MesQueUnClub_87 a to zaskakujące co piszesz, bo jednak w związku "masz na gotowe", nie musisz szukać, być łowcą, tylko wracasz po pracy do domu i zawsze ta kobieta jest obok.

Chyba że masz na myśli to że po X latach człowiek nudzi się drugą osobą i to przeszkadza w zaspokojeniu tych biologicznych potrzeb :)

0

@MesQueUnClub_87 okej, rozumiem takie podejście, ważne żeby mieć kontakt z kobietami bo jako mężczyźni potrzebujemy ich chociażby fizycznej bliskości :)


0

@MirusAmisz wszystkich rekordów nie pobił - na przykład nie strzelił największej ilości bramek w bundeslidze w historii :)

Myślę że kibic Bayernu za najlepszego napastnika w swojej historii w dalszym ciągu uważa Mullera, a nie Lewego

0

@Fog_W_1899 mimo wszystko wieku nie ma co do tego mieszać, 35 lat to nie jest dużo, zwłaszcza na bramkarza :)

0

@Fog_W_1899 mimo wieku? :D przecież Szczęsny jest w dobrym piłkarsko wieku.

0

@MesQueUnClub_87 ale:
- kobieta może dobrze zarabiać i wówczas związek może oznaczać więcej pieniędzy
- możecie mieć takie same hobby więc wtedy ilość czasu zostaje Tobie taka sama bo to co robisz sam robiłbyś z nią
- wyrzeczeń -> to jest kwestia dogadania się z drugim człowiekiem, więc nie będę się w to zagłebiać
- kobieta może w znaczny sposób umilić życie na wiele różnych sposobów


No chyba że masz na myśli że umawiasz się z kobietami ale pozostajesz z nimi w luźnej relacji, wówczas moje powyższe podpunkty możemy wyrzucić do kosza :)

0

@Gibbon_FCB byłoby mi go szkoda gdyby nie był madrytczokiem, niech se gnije

5

@mekston nie da się nie lubić Tomka, no chyba że woli real

3

@kanver_ Barca oferuje większą ekspozycję medialną - potencjalnie większe zarobki po zakończeniu kariery.

Barca też może zaoferować Kane'owi dłuższy kontrakt - plotki były takie że Lewy postanowił odejść z Bayernu gdyż ten zaoferował mu tylko roczne przedłużenie kontraktu.


Ale generalnie zgadzam się z Tobą i na miejscu Lewego zostałbym w Bayernie by pobić tam wszystkie rekordy a następnie udałbym się do Arabii by zarobić gigantyczne pieniądze.

0

@July_6_BcN wow, zazdroszczę, w mojej branży niestety jest mocny nacisk na powrót do biur

0

@FcPortoFan1999 nnn? Xd

0

@Bykunn AI zabierze mnóstwu ludzi pracę, dla wielu to będzie tragedia, mi samemu nie w smak byłaby konieczność przebranżowienia się ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?