1

@Kessie zwłaszcza że kończy się Panu kontrakt więc rozsądnym byłoby wziąć na rok za darmo i zarobić po raz drugi

0

@Sulimo a czy Busi był fizycznym dzikiem w pomocy? :)

Warto mieć fizycznego dzika ale nie jest to warunek konieczny

0

@Barceloniarz987 a co ma zrobić dysponując 0 euro na transfery?

0

@Faro Mbappe bez szybkości to by nie wyszedł z Monaco

0

@Xxxbarca4ever do pomocy wejdzie Pedri w ~60 minucie jeżeli wierzyć planom Flicka :) Zapewne za Bernala

0

@Dieselzor o, to tak jak De Jong

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

@Azrik nikt by tego nie obronił :)

0

@pepulinho różnica klas nas dzieli bo mamy gorszy jakościowo zespół niż PSG, Chelsea, Arsenal, Bayern :)

Porównaj sobie pomoc Barcy i pomoc Arsenalu / PSG/ Bayernu. My mamy tak naprawdę tylko Pedriego topowego w pomocy. Fermin jest bardzo dobry ale to nie jest top. Reszta grzałaby w tych zespołach ławe.

0

pochwalić trzeba też Balde który odważnie ruszył z tym atakiem na 1-1 :)

1

@VeB 1899 przecież to Casado zrypał :)

1

@Faro miałeś rację co do gola dla Alaves :)

1

@mrboom talerz też klasa, brawo!

0

@Faro Dziwi mnie brak Pablo w pierwszym składzie, myślałem ze w Mallorce będzie błyszczeć

1

@Pedri16Future Ja bym jeszcze Christensena widział ale cóż, nie ma co narzekać :)

0

@Barcuniunia masz na myśli szlug? bleeee

9

o proszę, szanse na zwycięstwo rosną :)

1

@Faro no to Girona na mój nos pewniak.

Barca - tutaj ryzykownie poszedłeś, Alaves ma cieniutki atak.

0

@Fake69 nie no bez Ding Donga. Do czego on potrzebny

1

@Faro @blakkudium real / Barca na kuponie?

4

@Luciano99 ja dziś dwa razy zbierałem się do zrobienia kuponu i z lenistwa poległem

3

@sergio5 tak lecz nie znamy dokładnych liczb

6

@Kapitan9 ponoć marzec / kwiecień.

Nie liczyłbym na to że będzie jakąkolwiek wartością dodaną w tym sezonie :)

1

@draxidox co za debil

0

@clyde mam zatem nadzieję że Twoja historia zakończy się pozytywnie :)

2

@MessiForeverTheBest walczyła kilka lat z rakiem. Zbyt późne wykrycie spowodowało rozległe przerzuty.

1

@Faro Przy założeniu że kucharz ogarnia - i to i to

0

@JimMorrisonFCB jak kupa to tylko po bieganiu (perystaltyka jelit)

0

Nie wiem czy śledziliście historie Sary Fodrowskiej zmarłej na początku tego roku.

Ja natknąłem się na nią wczoraj - miałem wejść na FB tylko na chwilę jako ucieczka przed obowiązkami - wsiąknąłem na pare godzin.

Masakrycznie mnie zgniotła jej walka o życie. Dawno nic nie wywołało na mnie takiego wrażenia.

Na codzień nie czytam takich historii bo nie potrzebuję dolewać sobie smutku do otaczającej rzeczywistości.


Dbajcie o swoje zdrowie póki nie jest za późno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?