0

@Filipem ale bananik chyba płatny, nie?

6

@Ronin47 tak, nie chciałem też żeby odszedł, ale cóż, w transfery to Barca nie umie nie od dzisiaj :)

1

@Faro Lewy stał się wolny dopiero gdy Frenkie zaczął robić obrót bo obrońcy odpuścili krycie Lewego :)

0

@ViscaelBarca2007 Wyglądał, i co z tego?

Fatiego zniszczyły niestety kontuzje i chyba nikt, nawet @Faro nie wierzy że Fati do formy sprzed 5 lat :)

2

@ViscaelBarca2007 to samo w 2008 roku mógł pomyśleć Guardiola o Ronaldinho czy Deco którzy też 2-3 lata wcześniej brylowali ;)

0

@ElKamil wiem że Flick ma oczy ale nie wiem co on widzi w De Jongu.

Ja nie widzę wartości dodanej w grze Holendra, ale nie jestem trenerem ani byłym piłkarzem więc widzę na pewno mniej.

Wolałbym postawić zamiast De Jonga Erica, Christensena, Casado + wprowadzać Bernala którzy według mnie daliby więcej w defensywie a to właśnie w defensywie mamy największe problemy.

14

@MeMyselfAndI a gola strzelił chociaż uczciwie czy ręką jak vinicius? :)

0

@pacior95 Ferran też nie trafił w bramkę bo sprzedał mecz?

Araujo wyrzucił z siebie boiska bo sprzedał mecz?

Piłkarze Chelsea trzy razy strzelali ze spalonego bo obstawili under 3.5?

0

@pacior95 pacior95 wczoraj:

"Ale powiem wam że ten samobój Kounde to jest taki absurd xdddd Nie zdziwiłbym się gdyby zrobił to specjalnie. Mnie już nic nie zdziwi."

0

@LRey przy założeniu że nie uda się go oddać / sprzedać, może powinien być zmiennikiem na PO za Kounde. Obrona typu: Araujo Cubarsi Christensen Martin na pierwszy rzut oka wydaje się być solidną (jako że Christensen jest wiecznie na l4 to za niego pewnie trzeba byłoby postawić inne nazwisko w lato)

4

@MesQueUnClub_87 ja wolę oglądać Casado który czystego talentu ma pewnie mniej ale:
- nie boi się zagrać do przodu
- będzie zapierdalać w obronie od lewej do prawej
- wpłynie na drużyne motywująco a nie demotywująco
- nie robi cyrków z przedłużeniem kontraktu

0

@AmigoBlancos Ależ to nie jest bezsensowna dyskusja.

Zamiast obrażać się gdy ktoś Ciebie poprawia, powinieneś wyciągać z tego wnioski, po to by się rozwijać :)

0

@AmigoBlancos nie muszę pisać listu ani oficjalnej korespondencji by znośnie używać języka polskiego.

Skompromitowałeś się i nawet nie jesteś w stanie tego przyznać.

4

@ElKamil a jakim wobec tego jest pomocnikiem De Jong skoro do przodu nic nigdy nie daje?

Jak określić pozycję chłopca od podawania piłek w bok i do tyłu i patrzącego sie na rozwijające się akcje przeciwnika?

0

@AmigoBlancos Ty na prawdę nie wiesz że słowa takie jak „Ty”, „Tobie”, „Polakami”, „Twój” piszemy zawsze dużą literą?


Zawiodłeś mnie.

0

@AmigoBlancos kryzys to sytuacja odbiegająca od normy, a obecne wyniki Barcelony nie odbiegają od poprzednich wyników w tym sezonie.

——
Wracając jednak do języka polskiego. Nie tylko Tobie lecz również wielu kibicom Barcy zwracałem uwagę gdy widziałem rażące błędy.

Jesteśmy Polakami, mamy piękny język, jesteśmy dorośli, skończyliśmy wiele klas.

W związku z tym na prawdę bulwersuje mnie gdy ktoś nie posługuje się tym językiem w miarę poprawnie.

0

@parpe lider ligi to dla Ciebie ogórek?

0

@AmigoBlancos wystarczy że nauczysz się pisać poprawnie po polsku.

Popełniając bardzo proste błędy językowe robisz z siebie imbecyla, chyba nie taki jest Twój cel?

Btw - mam nadzieję że obstawiłeś zakład na gola Lewandowskiego który proponowałeś :)

0

@AmigoBlancos Twoje umiejętności pisania w ojczystym języku są na dramatycznym poziomie. Byłoby mi wstyd na Twoim miejscu.

0

@semafor to samo było mówione po meczu z PSG i po meczu z Interem.

My nie mamy nikogo kto mógłby grać za niego - Eric nie ma warunków fizycznych na SO a Christensen wiecznie l4

1

@macio_944 jeszcze można się było dowiedzieć że Yamal to poziom Balotelliego :)

2

@Patinka353 ja oczekuję że piłkarz będzie zaangażowany zaś De Jong jest człapakiem.

Człapakiem w obronie można być jeżeli jest się Messim czy mbappe ale nie na tej pozycji. Środkowy pomocnik musi biegać, musi pressować.

0

@barcelonaLM to najwyżej będziemy grać w 1/16, jak chociażby real czy psg w poprzednim sezonie.

Nie ma co panikować póki co :)

0

@Barca_bwo ja nie jestem @Danny Gaucho ale zapewniam Ciebie że Lamine w swoim wieku zrobił więcej niż Leo a Neymar był jeszcze w Santosie więc grał przeciwko dużo gorszym obrońcom niż Lamine na codzień.

0

@PawkoFCB Mendes ostatnio powinien wylecieć, w wyniku błędu sędziego dociągnął do 90 minuty.

Leo w młodości miał do pomocy Xaviego, Inieste, Busquetsa. Kogo dzisiaj ma Lamine?

0

@Gaucho a Yamal jeździł z obrońcami Interu, realu, Atletico, Borussi i wygrał z reprezentacją mistrzostwo kontynentu co Leo osiągnął dopiero po 30tce :)

0

@Barca_bwo tak, co roku będą porównywane jego osiągnięcia w wieku X z osiągnięciami Neymara / Messiego w tym samym wieku - to świadczy o skali talentu tego piłkarza.

0

@VeB 1899 na luzie

1

@Gibbon_FCB w sumie niezbyt dobrze świadczy to o Araujo :D

0

@regatta52 nawet gdyby Araujo nie wyłapał czerwonej to i tak przegralibyśmy ten mecz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?