Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho a Yamal jeździł z obrońcami Interu, realu, Atletico, Borussi i wygrał z reprezentacją mistrzostwo kontynentu co Leo osiągnął dopiero po 30tce :)
0
@Barca_bwo tak, co roku będą porównywane jego osiągnięcia w wieku X z osiągnięciami Neymara / Messiego w tym samym wieku - to świadczy o skali talentu tego piłkarza.
0
@VeB 1899 na luzie
1
@Gibbon_FCB w sumie niezbyt dobrze świadczy to o Araujo :D
0
@regatta52 nawet gdyby Araujo nie wyłapał czerwonej to i tak przegralibyśmy ten mecz :)
3
@Gaucho Yamal ma 18 lat - gdzie w jego wieku byli Neymar i Leo? :)
0
@Gall dla mnie też to nie są topowi zawodnicy ale taką mają renomę na rynku - nie bez powodu Juve chciało dać za Araujo 60 (?) milionów.
Nawet jeżeli zeszłoby 20 milionów z pensji De Jonga to w dalszym ciągu trzeba byłoby kupić ŚP - za co, skoro Rashforda cudem zarejestrowaliśmy?
0
@Arcybiskup Cucurella tak go chowa że już mógłby zejść z boiska przy innym sędzim :)
Mendes tak samo :)
1
@Ghandi a czy po 8-2 z Bayernem taka dyskusja miała miejsce?
0
@Piotr,1985 ale jest 2-0 a nie 5-0. Liczy się to ile strzelisz prawidłowo bramek, a nie to czy miażdzysz rywala.
Masz przykład:
https://www.flashscore.com/match/football/liverpool-lId4TMwf/real-madrid-W8mj7MDD/summary/stats/0/?mid=xOCpgrkC
0
@Gall nie byłaby to inna sytuacja. Każdy topowy zawodnik zarabia topowy hajs.
Nie wspominając już o tym że nie mamy pieniążków by piłkarza zakupić.
Myślisz że czemu nie przyszedł do nas Tah który był za darmo?
0
@Kwiatek1899 wolę być ślepy niż pisać takie debilizmy jak Ty :)
0
@Kwiatek1899 średniak europejski wygrywa ligę hiszpańską, puchar króla, superpuchar hiszpanii i dochodzi do półfinału ligi mistrzów - byłby finał gdyby nie oszust szymek.
Brawo Ty.
0
@LeszekFCB testował go na treningach, skoro nie dał mu szansy w meczu to znaczy że według niego nie jest on lepszy niż Kounde, Garcia :)
0
@Faro Chłopie co Ty za głupoty piszesz :D
Dzisiaj Lamine miałby asyste gdyby nie ślepy Ferran.
W sobote Lamine 2 asysty.
Czego Ty oczekujesz od osiemnastolatka?
0
@Faro to tak nie działa Faro.
Gdyby Araujo i De Jong odeszli za darmo lub prawie darmo, to kim według Ciebie miałby grać Flick skoro nawet LS'a nie jesteśmy w stanie kupić i ledwo zarejestrowaliśmy wypożyczonego?
0
@Piotr,1985 pierdolisz głupoty, spalone to część gry i należy ich unikać.
0
@Roobo w sumie Eric gra OK
0
@LeszekFCB Espart był na treningach pierwszego zespołu. Skąd wiesz czy nie pokazywał się na nich gorzej niż Kounde?
1
brawo Frenkie!!
0
@RobsonPL zimno im
0
@kuz Chelsea i PSG też :)
1
@norbi77 to w żaden sposób nie usprawiedliwia Araujo. Generalnie, nie da się usprawiedliwić tego zachowania. Zawodnicy z Ameryki Południowej niestety często bardziej czują niż myślą -> Araujo, Suarez, vinicius chociażby, nasz Raphinia niestety też
2
@pacior95 no napewno, w finale Pucharu Króla też chciał wyjebać w trybuny ale mu zeszła.
0
@Gibbon_FCB trzech bo jeszcze drepczący leniuszek Franio
0
@turhiay a przed nimi De Jong
0
Co ma Flick zrobić z taką obroną jaką ma w tym sezonie?
2
@pride1899 Joan ma :)
1
@LeszekFCB od ŚP oczekuje większego zaangażowania w grę defensywną niż od napastnika. Ferran się stara ale nic mu nie wychodzi. De Jong zaś gra jak cipa a nie facet
0
@esem91 W Chelsea nie gra De Jong