0

@Gaucho a Yamal jeździł z obrońcami Interu, realu, Atletico, Borussi i wygrał z reprezentacją mistrzostwo kontynentu co Leo osiągnął dopiero po 30tce :)

0

@Barca_bwo tak, co roku będą porównywane jego osiągnięcia w wieku X z osiągnięciami Neymara / Messiego w tym samym wieku - to świadczy o skali talentu tego piłkarza.

0

@VeB 1899 na luzie

1

@Gibbon_FCB w sumie niezbyt dobrze świadczy to o Araujo :D

0

@regatta52 nawet gdyby Araujo nie wyłapał czerwonej to i tak przegralibyśmy ten mecz :)

3

@Gaucho Yamal ma 18 lat - gdzie w jego wieku byli Neymar i Leo? :)

0

@Gall dla mnie też to nie są topowi zawodnicy ale taką mają renomę na rynku - nie bez powodu Juve chciało dać za Araujo 60 (?) milionów.

Nawet jeżeli zeszłoby 20 milionów z pensji De Jonga to w dalszym ciągu trzeba byłoby kupić ŚP - za co, skoro Rashforda cudem zarejestrowaliśmy?

0

@Arcybiskup Cucurella tak go chowa że już mógłby zejść z boiska przy innym sędzim :)

Mendes tak samo :)

1

@Ghandi a czy po 8-2 z Bayernem taka dyskusja miała miejsce?

0

@Piotr,1985 ale jest 2-0 a nie 5-0. Liczy się to ile strzelisz prawidłowo bramek, a nie to czy miażdzysz rywala.

Masz przykład:

https://www.flashscore.com/match/football/liverpool-lId4TMwf/real-madrid-W8mj7MDD/summary/stats/0/?mid=xOCpgrkC

0

@Gall nie byłaby to inna sytuacja. Każdy topowy zawodnik zarabia topowy hajs.

Nie wspominając już o tym że nie mamy pieniążków by piłkarza zakupić.

Myślisz że czemu nie przyszedł do nas Tah który był za darmo?

0

@Kwiatek1899 wolę być ślepy niż pisać takie debilizmy jak Ty :)

0

@Kwiatek1899 średniak europejski wygrywa ligę hiszpańską, puchar króla, superpuchar hiszpanii i dochodzi do półfinału ligi mistrzów - byłby finał gdyby nie oszust szymek.

Brawo Ty.

0

@LeszekFCB testował go na treningach, skoro nie dał mu szansy w meczu to znaczy że według niego nie jest on lepszy niż Kounde, Garcia :)

0

@Faro Chłopie co Ty za głupoty piszesz :D

Dzisiaj Lamine miałby asyste gdyby nie ślepy Ferran.

W sobote Lamine 2 asysty.

Czego Ty oczekujesz od osiemnastolatka?

0

@Faro to tak nie działa Faro.

Gdyby Araujo i De Jong odeszli za darmo lub prawie darmo, to kim według Ciebie miałby grać Flick skoro nawet LS'a nie jesteśmy w stanie kupić i ledwo zarejestrowaliśmy wypożyczonego?

0

@Piotr,1985 pierdolisz głupoty, spalone to część gry i należy ich unikać.

0

@Roobo w sumie Eric gra OK

0

@LeszekFCB Espart był na treningach pierwszego zespołu. Skąd wiesz czy nie pokazywał się na nich gorzej niż Kounde?

1

brawo Frenkie!!

0

@RobsonPL zimno im

0

@kuz Chelsea i PSG też :)

1

@norbi77 to w żaden sposób nie usprawiedliwia Araujo. Generalnie, nie da się usprawiedliwić tego zachowania. Zawodnicy z Ameryki Południowej niestety często bardziej czują niż myślą -> Araujo, Suarez, vinicius chociażby, nasz Raphinia niestety też

2

@pacior95 no napewno, w finale Pucharu Króla też chciał wyjebać w trybuny ale mu zeszła.

0

@Gibbon_FCB trzech bo jeszcze drepczący leniuszek Franio

0

@turhiay a przed nimi De Jong

0

Co ma Flick zrobić z taką obroną jaką ma w tym sezonie?

2

@pride1899 Joan ma :)

1

@LeszekFCB od ŚP oczekuje większego zaangażowania w grę defensywną niż od napastnika. Ferran się stara ale nic mu nie wychodzi. De Jong zaś gra jak cipa a nie facet

0

@esem91 W Chelsea nie gra De Jong

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?