Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
zaciął się Etta Eyong ;(
2
@MessiForeverTheBest po cześci się zgadzam, po części nie ;) rozwiniesz myśl?
0
@JanuszKorwinMikke a mieli nosa żeby pozwolić odejść Feminowi? :)
0
@kanver_ według flashscore'a przy bramce Yamala zaliczył asyste więc jakąś liczbę dowiózł, nie zawsze musi to być gol :)
1
@Patinka353 Witaj
0
@Katalonik97 Lewy musi się oszczędzać na wtorek, swoje dzisiaj zrobił :)
0
@Seledynowy nie wychwalam jego gry ale z dwojga złego lepsze to niż stanie jak ciota i czekanie aż rywal strzeli bramke
0
@Faro Jofre kontuzjowany o ile dobrze pamiętam
0
@Seledynowy lepiej sfaulować mimo wszystko niż odpuścić i przyglądać się jak drużyna traci bramke ;)
0
@Bartula może wzoruje się na De Jongu który zabrał mu 1 skład :)
0
@APTAPT Roony ma dużo mocniejszego konkurenta w walce o skład niż Ferran :)
0
@Faro I super, Kane nie pobije rekordu Lewego :)
1
@blakkudium byłoby fajnie zobaczyc Roony'ego / Tommy'ego ale raczej nie mamy co na to liczyc
0
@Pawlusek wyobraź sobie że umiesz pisać po polsku
1
@Kessie zwłaszcza że kończy się Panu kontrakt więc rozsądnym byłoby wziąć na rok za darmo i zarobić po raz drugi
0
@Sulimo a czy Busi był fizycznym dzikiem w pomocy? :)
Warto mieć fizycznego dzika ale nie jest to warunek konieczny
0
@Barceloniarz987 a co ma zrobić dysponując 0 euro na transfery?
0
@Faro Mbappe bez szybkości to by nie wyszedł z Monaco
0
@Xxxbarca4ever do pomocy wejdzie Pedri w ~60 minucie jeżeli wierzyć planom Flicka :) Zapewne za Bernala
0
@Dieselzor o, to tak jak De Jong
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@vivalaice21 @blakkudium
0
@Azrik nikt by tego nie obronił :)
0
@pepulinho różnica klas nas dzieli bo mamy gorszy jakościowo zespół niż PSG, Chelsea, Arsenal, Bayern :)
Porównaj sobie pomoc Barcy i pomoc Arsenalu / PSG/ Bayernu. My mamy tak naprawdę tylko Pedriego topowego w pomocy. Fermin jest bardzo dobry ale to nie jest top. Reszta grzałaby w tych zespołach ławe.
0
pochwalić trzeba też Balde który odważnie ruszył z tym atakiem na 1-1 :)
1
@VeB 1899 przecież to Casado zrypał :)
1
@Faro miałeś rację co do gola dla Alaves :)
1
@mrboom talerz też klasa, brawo!
0
@Faro Dziwi mnie brak Pablo w pierwszym składzie, myślałem ze w Mallorce będzie błyszczeć
1
@Pedri16Future Ja bym jeszcze Christensena widział ale cóż, nie ma co narzekać :)