1

zaciął się Etta Eyong ;(

2

@MessiForeverTheBest po cześci się zgadzam, po części nie ;) rozwiniesz myśl?

0

@JanuszKorwinMikke a mieli nosa żeby pozwolić odejść Feminowi? :)

0

@kanver_ według flashscore'a przy bramce Yamala zaliczył asyste więc jakąś liczbę dowiózł, nie zawsze musi to być gol :)

1

@Patinka353 Witaj

0

@Katalonik97 Lewy musi się oszczędzać na wtorek, swoje dzisiaj zrobił :)

0

@Seledynowy nie wychwalam jego gry ale z dwojga złego lepsze to niż stanie jak ciota i czekanie aż rywal strzeli bramke

0

@Faro Jofre kontuzjowany o ile dobrze pamiętam

0

@Seledynowy lepiej sfaulować mimo wszystko niż odpuścić i przyglądać się jak drużyna traci bramke ;)

0

@Bartula może wzoruje się na De Jongu który zabrał mu 1 skład :)

0

@APTAPT Roony ma dużo mocniejszego konkurenta w walce o skład niż Ferran :)

0

@Faro I super, Kane nie pobije rekordu Lewego :)

1

@blakkudium byłoby fajnie zobaczyc Roony'ego / Tommy'ego ale raczej nie mamy co na to liczyc

0

@Pawlusek wyobraź sobie że umiesz pisać po polsku

1

@Kessie zwłaszcza że kończy się Panu kontrakt więc rozsądnym byłoby wziąć na rok za darmo i zarobić po raz drugi

0

@Sulimo a czy Busi był fizycznym dzikiem w pomocy? :)

Warto mieć fizycznego dzika ale nie jest to warunek konieczny

0

@Barceloniarz987 a co ma zrobić dysponując 0 euro na transfery?

0

@Faro Mbappe bez szybkości to by nie wyszedł z Monaco

0

@Xxxbarca4ever do pomocy wejdzie Pedri w ~60 minucie jeżeli wierzyć planom Flicka :) Zapewne za Bernala

0

@Dieselzor o, to tak jak De Jong

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

@Azrik nikt by tego nie obronił :)

0

@pepulinho różnica klas nas dzieli bo mamy gorszy jakościowo zespół niż PSG, Chelsea, Arsenal, Bayern :)

Porównaj sobie pomoc Barcy i pomoc Arsenalu / PSG/ Bayernu. My mamy tak naprawdę tylko Pedriego topowego w pomocy. Fermin jest bardzo dobry ale to nie jest top. Reszta grzałaby w tych zespołach ławe.

0

pochwalić trzeba też Balde który odważnie ruszył z tym atakiem na 1-1 :)

1

@VeB 1899 przecież to Casado zrypał :)

1

@Faro miałeś rację co do gola dla Alaves :)

1

@mrboom talerz też klasa, brawo!

0

@Faro Dziwi mnie brak Pablo w pierwszym składzie, myślałem ze w Mallorce będzie błyszczeć

1

@Pedri16Future Ja bym jeszcze Christensena widział ale cóż, nie ma co narzekać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?