Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 no coś Ty, gdzie ja napisałem że ich nienawidzę? Stwierdziłem fakt że są chamami i że są niscy. To są fakty a nie obelgi.
Ja szczerze nienawidzę realu madryt, bez wyjątku jakiego jest ich piłkarz czy kibic pochodzenia. Dlatego też nie lubię nico pazia.
Argentyna jest mi całkowicie obojetna, tak jak każda inna reprezentacja :)
0
@AxelF nie rozumiem Hiszpańskiego :(
0
@Xxxbarca4ever południowa Ameryka już tak ma ;)
0
@Sysia11 nie Sysia, odnosze się do Argentyny jako że jej kibicujesz. Według Chata GPT średni wzrost mężczyzn w Argentynie to około 174.5 cm.
Z punktu widzenia przeciętnego Polaka jest to niski wzrost :)
0
@buglikos nie, zwyczajny średniak
1
@Kessie ciągnie to real madryt
0
@Sysia11 jako że z sobie znanych przyczyn jesteś fanką tych niskorosłych hamików to o Tobie pomyślałem :)
2
@NeroTFP1 @Sysia11 jesteś trąbą?
0
@Guillegavira nie dwóch.
Ter Stegen też sie cały czas leczy - to już masz trzech a to nie koniec listy :)
0
@FCB24 widziałeś żeby był płacz o tak samo miękki karny na Yamalu w sobotę?
Bo ja nie.
Poza tym, co innego my a co innego tomasz ćwiąkała - osoba publiczna, która powinna chyba wykazywać się większym obiektywizmem i bardziej dbać o to co mówi niż niektórzy fani / fanatycy klubu, których wiek i zdrowie psychiczne nie jesteśmy w stanie określić?
0
@Alfie ale Deco jest szczupły tylko niski
0
@tbas jakim skrzydle wariacie xD
2
jak to dobrze że dzisiaj bez Digi Donga
0
@4drian0 I tak chyba byłoby w sumie nawet lepiej
1
@tbas zatem na ŚO przy naszej wysokiej obronie tym bardziej ;)
1
@ViscaelBarca2007 szczerze to ja już bym wolał tego Haalanda niż Alvareza
0
@Guillegavira Chociażby Gavi jest przykładem tego że nie masz racji.
0
@Gaucho @Dankho94isback
W dalszym ciągu 17ta w dużym mieście w Polsce to nie jest godzina na mecz w tygodniu roboczym.
Nawet jeżeli ktoś kończy wczesnie prace to musi jeszcze często ogarnąć dziecko z przedszkola / szkoły lub wrócić do domu żeby np wyjść z psem.
Mieszkam w Gdańsku i na prawdę wszyscy których znam pracują do późna - jestem z Olsztyna i tam faktycznie życie było spokojniejsze i wiele osób pracowało od 6-14 / 7-15.
1
co to jest za bezmyślny pomysł żeby ekstraklasa grała w środku tygodnia o 17:30. Ile osób przyjdzie na taki mecz? Przecież mnóstwo ludzi pracuje do 17 albo i dłużej...
0
@gumaz zero złotych podobnie jak Daniel @Danny Gaucho
1
@Czajka90 chyba nie transfer a wypożyczenie?
0
@gaucho104 każdy kto w sercu ma real madryt :)
1
@GeneralXavi szkoda żeś oddał Nico który teraz śmigałby zamiast Digi Donga
2
@Faro w Francji nie sędziowano pod jedną drużynę :)
0
@Faro no bez przesady, ma 27 lat, to jest baaaardzo młody wiek :)
0
@Gall ostatnio widziałem kilku innych piłkarzy Barcy również podnoszących łapy po stracie bramki sygnalizując spalonego.
Tak się zastanawiam - może na treningu grają też na spalone? Tam nie ma sędziów ani technologii i w taki sposób umownie komunikują oponentom że był spalony a następnie ten automatyzm zostaje im w czasie oficjalnych meczy?
1
no homo, może to kwestia fryzury, a może utraty wagi, ale nie macie wrażenia że kylian mbappe wizualnie w ostatnim czasie zbrzydł?
0
@Laminedependencia kiedyś może tak było, teraz przy wyzwoleniu seksualnym kobiet zdrowy fizycznie i psychicznie mężczyzna raczej bez problemu znajdzie partnerke, o ile dostosuje wymagania do swoich możliwości
0
@buglikos remis
0
@konajoncek przecież to u Flicka zaistniał Casado, Martin i zaistniałby również Bernal gdyby nie zepsuło mu się kolano + teraz wprowadza Dro więc odwagi do stawiania na rezerwy Flickowi nie brakuje.