3

@semafor ciężko być najgorszym gdy na boisku jest De Jong (trochę żart trochę nie)

0

@FCB_dimiC myślę że Crisowi chodzi o obrońców którzy jednocześnie nie grają fair i są na tyle cwani że uchodzą ze swoich zagrań cało - tego brakuje Urusowi :)

2

@Frimpong ten ronaldo to mógł być nawet fajny chłopak gdyby nie poszedł do madrytu

0

@TR3YWAY totalnie 0, nawet raz do roku nie wypijesz?

3

@severius 30 milionów to są bardzo małe pieniądze w świecie wielkiej piłki :)

Za będącego 50% sezonu na l4 Daniego daliśmy 2x tyle.

1

@matirix20 to prawda :)

5

@Stinger_ nic nie posiedzi bo Puchar Króla nadchodzi :)

0

@Gall Coutinho ;)

0

@europejczyk Isak odpali, choć i tak przepłacony, ale taki tam mają klimat (Woltemade za 75 milionów hehe).

Gyokeres to był debilny zakup jakich wiele w Premier League i jeszcze przed transferem wiedziałem że nic z tego nie będzie :).

Są pewności, chociażby Lewy był gwarantem bramek w krótkim terminie. Tak samo Kane jest teraz takim samym gwarantem :)

1

@blakkudium to jest zabawne że Atletico tyle wydało w lato a i tak na ŚO gra u nich Lenglet

0

@Bzyczekk powinni zdelegalizować patologiczne walki

0

@europejczyk 100 milionów proszę Pana minimum.

Tak, będzie miał lepsze statystyki przy tych samych piłkach które otrzymuje Ferran.

0

@Greenalley Był Tah, po sezonie być może za darmo będzie Konate, Upamecano, Guehi, Stones, Senesi :)

0

ależ mnie irytuje wiecznie chodzący / truchtający Frenkie.

Może on ma jakiś problem fizyczny nie pozwalający mu biegać?

Raz pauzował prawie pół roku przez uraz kostki, może to go jakoś fizycznie / mentalnie blokuje?

Bo po prostu patrzę i oczom nie dowierzam gdy każdy biega tylko nie Holenderski księciunio.

2

Super że udało się wygrać bez Raphini w składzie, niech chłop wypoczywa :)

1

@Pawlak1992 dla mnie też, zaznaczam jedynie że ostatnio realowi zaliczyli asyste ręką a przedtem gola ręką.

Ponadto co chwile tchouameni broni w polu karnym ręką i nie ma problemu

0

@Pawlak1992 realowi by zaliczyli

0

@Nazio_87 szczerze mówiąc jaka to różnica czy sędzia dał karnego czy nie.

Nic to nie zmienia ani dla Barcy ani dla realu czy mecz zakończy się wynikiem 4-1 czy 5-1.

Zrozumiałbym pretensje kibiców realu gdyby wynik tego meczu nie był jeszcze ustalony.

0

@D10SLEO gdy można było te minuty dać Bernalowi, Dro czy też Torrentsowi / Marquesowi :/

0

@majkiii mam inne zdanie :)

0

kurde mógłby Yamal dać tego karnego Ferranowi, chłop by sobie miał historyczny mecz dla siebie samego, nie codziennie jest szansa na 4 bramki w meczu :/

1

@KrwawiaceoczyVEB skoro 3cia to jeszcze 2, pauza jest po 5

0

@Sulimo Kamil Glik myślę że mieści się w naszym budżecie

0

@tbas ja pierdole chłopie.

Czy Seledynowy jest jakimś Twoim wzorem do naśladowania, że uważasz że jego zdanie powinno w jakikolwiek sposób wpłynąć na moje postrzeganie Pau?

Ja się nie spuszczam nad Cubarsim i nie robie z niego nie wiadomo kogo.

Widzę po prostu że mamy ogromne braki w kadrze i dlatego gra Pau.

Gerard Martin również nie byłby naszym podstawowym ŚO gdybyśmy mieli topowych obrońców jak to miało miejsce jeszcze do niedawna :)

0

@Croocers gdyby Ferran na codzień nie miał rozregulowanego celownika to i bez karnych miałby więcej goli od Kyliana a klub nie zastanawiałby się nad przedłużeniem Roberta.

Ferran nie ma cela i to się nigdy nie zmieni :)

0

@tbas Gdyby Cubarsi był taki słaby jak w Twoich oczach to nie grałby w Barcelonie i reprezentacji Hiszpani, przesadzasz jak @AlexDark00 z Lewandowskim.

Są lepsi obrońcy w Europie niż Cubarsi w obecnej formie, ale my takowych nie mamy, dlatego zasłużenie gra Pau.

Gdyby Araujo miał wyższą inteligencję boiskową a Christensen nie był wiecznie niedostępny to zapewne oni graliby za Pau, ale tak nie jest.

0

@macio_944 Raphinia skoro ma przeciążony miesięń to po co miałby wchodzić i ryzykować kontuzje przy bezpiecznym wyniku?

Wejść powinien Lewy, Christensen, Dro, Bernal i na ostatnie minuty Torrents / Marques coby trochę zaprezentować naszej młodzieży szerszej widowni :)

Edit: juz widzę że koledzy mnie ubiegli

0

@kanver_ ja bym po 60 minutach zdjął Ferrana, gramy co 3 dni, we wtorek też sie przyda.

0

@RoberDzik I Christensen, wypadałoby odciążyć któregoś z obrońców.

0

@tbas no według mnie to co miało miejsce w roku 2025 ma bardzo duże znaczenie :)

Problemem Barcy nie jest Cubarsi lecz brak drugiego topowego ŚO. Szkoda że nie udało sie sprowadzić Taha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?