0

@SelloutCrowd real nic nie musi dzisiaj a City ma wynik :)

2

@ZwyklyCuler48 zresztą nawet ta porażka nie powoduje u realu żadnego problemu, i tak zrobią top 8 na luzaku

0

@Luciano99 różnica kochany jest taka że dziecka się nie wybiera (przyjmujemy że jest się biologicznym rodzicem) zaś klub do kibicowania tak.

Odpowiedników rudigera w realu ja obserwuję od dwudziestu lat, w związku z czym szczerze zaskakuje mnie motywacja u ludzi do wyboru tego a nie jakiegokolwiek innego klubu :)

0

@AmigoBlancos piłkarzy realu też lubisz czy sam klub?

0

@Cadafaz Ja myślę / mam nadzieję że to jest po prostu kwestia pokolenia. Są lata gdy większość dzieciaków kibicuje realowi, są też takie gdy większość kibicuje Barcy / innemu klubowi.

Nie mam danych na ten temat bo jestem bezdzietnym starym dziadem ale myślę że w tym momencie większość dzieciaków ze względu na Yamala kibicuje Barcy.

0

@malypuzon a z laboga?

0

@messi564 w la lidze też ;)

0

@SelloutCrowd

1) cycki
2) dupa
3) plecy

5

"szkoda realu" w studiu tvp pada.

Nosz kurwa a my na tych patałachów płacimy jako podatnicy miliardy rocznie.

real madryt to nie jest reprezentacja Polski do chuja, obie drużyny z uwagi na szacunek do ich kibiców powinny być traktowane tak samo :/

1

@ZuczekFCB1899 50/50. Grają nieźle niestety :)

0

@Kuchar pitolenie, żyli bez courtoisa i po nim też dadzą rade.

Raz z luninem doszli do finału lm :)

0

@LukaszFan ustawić się też trzeba umieć ;)

1

@Faro poprzeczka nie została wysoko postawiona :)

0

@AmigoBlancos oh, to tylko zasługa sprawiedliwego sędziowania. W la liga byłoby teraz 2-1 dla realu (karny po faulu na viniciusie, brak karnego po faulu myśliciela rudigera)

1

@Profesorek on po prostu wie że gra przeciwko drużynie niepełnosprawnej umysłowo, Norweg to mądry, kulturalny facet

1

@Nazio_87 + zespół sędziowski

0

@JaCules1211 gdyby on jeszcze był niemiecki ;) niemiecki to on by chciał być ale nigdy nie będzie

2

borek płacze???

1

@lajcior @AmigoBlancos bardzo Panom współczuję wyboru klubu do kibicowania, wspaniali boiskowi dżentelmeni reprezentują wasz klub.

2

borek przy bramce wykazywał zadowolenie niczym ja w poniedziałek o 6 rano.

Po chuj borkowi dają sędziowanie meczy realu...

0

@ViscaelBarca2007 no widzisz, a według mnie szans do wykazania się miał Marc w tamtym sezonie dużo gdyż Barca prowadząc 1-0 stawiała notorycznie autobus co irytowało nas, kibiców :)

I w dalszym ciągu będę się upierał przy tym że nie można umniejszyć bramkarzowi pisząc że prezentuje poziom bramkarza topowych klubów

0

@Nazio_87 no pięknie sie Bernardo pokazał :)

0

@Sulimo nieprzeciętny też

0

@Ptasior oj żeby sie ten Twój komentarz źle nie zestarzal ;)

0

@Kilotopy i właśnie na ten problem zwróciłem uwagę w pierwszym komentarzu

0

@ViscaelBarca2007 napisałem że Ter Stegen bronił tak jak przystało na bramkarza z topowego klubu - chyba pomyliłeś dyskusję bo ja w tym zdaniu nie widzę deprecjacji Marca :)


Nie jestem fanatykiem statystyk, gdyż zakłamują one rzeczywistość. Zupełnie innym wyzwaniem jest bronienie w zamurowanej późnej Barcelonie Xaviego, innym bronienie w Atletico gdzie obecnie na ŚO grają takie asy jak Lenglet i innym bronienie w realu madryt który odkąd pamiętam nastawia się na zabójcze kontry które, gdy są nieudane, stają sie bronią obosieczną.

0

@Stinger_ no dla mnie bellingham jest duuużo lepszym piłkarzem niż Joelinton. Ten sezon ma gorszy bo:
- xabi nie jest w stanie wykorzystać jego atutów, podejrzewam że wolałby grać wyżej
- miał długą przerwę od gry ze względu na kontuzje barku, stracił presezon

0

@Filipem można powiedzieć wszystko co się chce, mamy wolność słowa :)

Ja uważam że 3 sezony temu bardzo dobrze bronił Christensen i Araujo, Ter Stegen bronił normalnie - tak jak powinien w każdym sezonie bronić bramkarz w topowym klubie, tak jak od lat robi to m.in Oblak i nikt z tego nie robi wielkiego HALO ;)

0

@Eklerek a gdzie ja napisałem lm?

0

@Eklerek który wygrał realowi ligę niemal w pojedynkę 2 sezony temu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?