Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tbas FDJ był już próbowany na ŚO i sie tam absolutnie nie nadaje.
Już lepiej przesunąć Erica na ŚO a na ŚPD korzystać z Bernala / Casado.
0
@Barceloniarz987 ciekawe jak chciałbyś go zarejestrować :)
0
@norbi77 na ten moment mają lepszą.
Idę o zakład że skończą w top8
0
@norbi77 z drugiej strony, mają lepszą sytuację w LM od nas a w lidze tylko 4 punkty straty z sporą szansą na zmniejszenie dystansu w ten weekend :)
0
@barcelonaLM co dokładnie miał?
0
@VegetaPolska ja tam uważam że kibic ma prawo zrezygnować z kibicowania drużynie jeżeli ta zachowuje sie wbrew jego etyce ;)
Przecież to klub zatrudnia piłkarzy takich jak rudiger, sami się nie zakontraktowali :)
0
@BorzyKrzys kontuzje to chyba zawsze były, a dodatkowo kiedyś piłka była brutalniejsza + dieta i opieka nad sportowcem na mniej zaawansowanym poziomie
0
@heniusss szczerze mówiąc po pracy ani mi się nie chce rozwijać ani nie mam na to czasu. Ciężko iść na jakiś kurs czy studia pracując od rana do wieczora, na pewno nie mam już tyle energii co 10 lat temu (mam 31).
Poza tym, ewentualne przebranżowienie wiązałoby się z mocnym spadkiem zarobków co nie sprzyjałoby mojej chęci przejścia na wcześniejszą emeryturę.
I wiesz, jakoś praca w banku mnie nie męczy strasznie, ale też jednocześnie nie jara mnie, nie daje mi przyjemności.
Z alko nigdy nie miałem problemów, narkotyków próbowałem kilkanaście - kilkadziesiąt razy za małolata i żałuję, odcisnęły one piętno na mnie zarówno fizycznie jak i psychicznie.
Za to choroby alkoholowej Tobie współczuję bo wiem po otoczeniu że bardzo ciężko trwać w niepiciu przez lata. Życzę powodzenia by się Tobie udało :)
0
@Criss18Barca ja zawsze byłem fanem 4-3-3 ale Flick przekonał mnie do 4-2-3-1.
Dla mnie ta formacja jest teraz idealna, po prostu potrzebujemy lepszych zawodników na niektórych pozycjach :)
1
@heniusss dzięki za tak rozbudowaną odpowiedź :)
Wszystko co piszesz brzmi bardzo interesująco, niestety mam dwie lewe ręce - odziedziczone po tacie.
Pracuję w korpo, banku, ale fanem tej pracy nie jestem i mam nadzieję że uda mi się zbudować poduszkę finansową na tyle dużą by przejść na dużo wcześniejszą emeryturę.
0
@partymaker ma, ta poza sprawia że odbierasz mylne wrażenie :)
1
@Aragorn33 dla mnie alkohol może kosztować i 5 razy więcej, fajki tak samo.
Ale...
Uważam że najpierw:
1) powinno się wyeliminować krzywdzące faworyzowanie jednej grupy społecznej względem drugiej poprzez likwidację świadczeń socjalnych, zaczynając od 800+
2) powinno się naprawić system podatku od dochodu / przychodu. Jest dla mnie nie do pomyślenia iż ja muszę płacić 32% podatku dochodowego (UoP) podczas gdy np. spawacz płaci 5%(?) podatku
0
co w kuponach na weekend?
0
@Vurt ja uważam że każdy piłkarz z pola który jest w kadrze powinien dostawać szansę, chociażby gdy prowadzimy kilkoma bramkami, między innymi żeby:
- odciążyć podstawowych piłkarzy
- mieć rezerwowych piłkarzy w rytmie meczowym na wypadek kontuzji
- zwiększyć zainteresowanie piłkarzem na rynku tranferowym
Raczej nikt nie wymagał od Flicka żeby dawał Torre grać 90 minut co mecz, ale nikomu nie wyszłoby na szkodę gdyby dawał mu 30 minut przy ustalonym wyniku spotkania.
Podobnie teraz mamy sytuację z Yamalem który zazwyczaj zostaje na boisku nawet wtedy gdy wynik jest rozstrzygnięty.
0
@tbas okej ale jednak Mallorca to dużo niższy poziom niż Barca. Jest sporo piłkarzy którzy w Barcy się nie przebili a w drużynach La Ligi grają w podstawowym składzie.
0
@Matt_i1992 co robisz?
1
@FcPortoFan1999 kto wie, może i tam zawędruje.
btw. szkoda że Nico z Porto nie wrócił do Barcy.
1
bardzo mądre, dymplomatyczne wypowiedzi Arnau - brawo!
0
jeszczę raz chciałbym wyrazić swoje zdziwienie tym że Pablo Torre nie ma miejsca w podstawowej jedenastce Mallorci.
Myślałem że w Mallorce będzie gwiazdą.
1
@heniusss w takim razie zazdroszczę :)
A zawód w tym przypadku musiałeś się wyuczyć w szkole / na studiach czy wystarczyły kursy?
0
@heniusss a Ty lubisz swoją pracę, jara Ciebie, czy po prostu pozwala Tobie nie myśleć o problemach + daje Ci możliwość zarobienia dobrych pieniędzy?
1
@heniusss wow, jestem pod wrażeniem. Musisz zatem (i zasłużenie) zarabiać kupę forsy.
W Twoim zawodzie jako że jest to praca niebezpieczna i ciężka przysługuje Tobie wcześniejsza emerytura?
1
@Bykunn dużo zdrówka życzę
0
@heniusss co robisz w robocie?
1
@Arden alkohol w wieku ok 8/9 lat na weselu na wsi, piwo nie wiem kiedy.
0
@Criss18Barca to nie pomoże bo jestem recydywistą ;(
0
@Bykunn może zabrzmię jak laik bo w medycynie nim jestem ale znana jest najbardziej prawdopodobna przyczyna tego udaru?
0
@DanielPlainview :o jak to
0
@clyde :O jak to
1
@Arkon brzmi jak przepis na sukces :D