Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Frimpong zgoda, choć mi na rękę byłoby gdyby Garcia był rezerwowym na mundialu.
Wystarczy że Hiszpanie zepsuli Pedriego który 2 - 3 lata dochodził do siebie po 2 imprezach reprezentacyjnych jednego roku, zepsuli Gaviego, a teraz będą nadmiernie eksploatować Yamala.
4
@michal26
1. Robert Lewandowski - gdyż nieporównywalnie ciężej być w gronie najlepszych piłkarzy w historii niż być topową tenisistką / skoczkiem itp itd.
Kolejnych podanych 9ciu umieściłbym na drugim miejscu, nie śledzę ich poczynań na tyle by móc któregoś postawić wyżej a któregoś niżej.
0
@PJ777 ja uważam że Fermin to zajebisty piłkarz idealnie pasujący do Barcy i nie należy się go pozbywać, bo kim będziemy grać na ŚPO?
Jeżeli mielibyśmy sprzedać jakiegoś ŚPO to tylko Olmo, choć to nierealne bo nikt nie da za takiego zawodnika 50+ milionów a sam Dani też na pewno chce grać w Barcy.
0
@buglikos to był remis, porażkę wymyślił sobie sędzia uznając nieprawidłowo bramkę na 2-1
1
@Ignareks to już rola trenera żeby wykorzystać atuty piłkarza i zamaskować jego słabości.
Dla mnie linia Kounde Cubarsi Martin Cancelo jakościowo nie różni się od Kounde Cubarsi Martin Balde a jest praktycznie pewne że w którymś momencie sezonu Balde złapie uraz.
0
@Who_you_mam tak. Podobnie jak ronaldo - z tą różnicą że real sprzedał ronaldo za 100 milionów a my jak to mamy w zwyczaju oddaliśmy piłkarza za darmo.
W tamtych czasach Włochy miały ulgę podatkową dla milionerów przez co przy takiej samej kwocie brutto piłkarz zarabiał dużo więcej we Włoszech niż w Hiszpanii.
0
@Maker0 jednocześnie wcześniej Dani Alves opuścił Barce dla kasy ;)
27
O madryl który zabrał nam mistrzostwo się spłakał.
0
@4drian0 Martinez odszedł późno, tj. 7 sierpnia.
Nie było już wtedy opcji ściągnięcia za darmo SO.
Kluby nie chcą się za darmo pozbywać swoich najlepszych graczy. Kogo według Ciebie miała sprowadzić wówczas za darmo Barcelona? Tah był już w Bayernie.
Poza tym, Rashford przydał się bardzo mocno Barcy, dał ważne bramki i asysty.
W pierwszej połowie sezonu kontuzjowani byli Yamal, Raphinia i Lewy wiec sorry ale atak typu Roony, Ferran, Dro nie zapewniłby nam odpowiedniej mocy w ataku.
0
@4drian0 oj widzę że nie śledzisz zbytnio sytuacji Barcelony.
W lato Barcelona miała problem z rejestracją Szczęsnego i Martina którzy zarabiają bardzo mało. Pomogła dopiero kontuzja Ter Stegena.
Barca nie miała wtedy możliwości ściągnięcia kogokolwiek.
Poza tym Al Hilal w lato nie dałaby Cancelo za darmo.
0
@4drian0 cóż, myślę że gdyby w Barcy B był nadający sie boczny obrońca to Flick nie testowałby na tej pozycji Casado.
Widzę jesteś jednym z tych co myślą że gra w Barcy B jest gwarantem jakiegokolwiek poziomu sportowego a przyszłość tych piłkarzy pokazuje zupełnie co innego - co ostatnio zostało przedstawione w dwóch artykułach na stronie głównej.
0
@Szmulek ściągamy tego kogo możemy, nie tego kogo chcemy ;)
0
@4drian0 przyjdzie kontuzja Balde i Kounde w tym samym czasie - kim ich zastąpisz? Dzieciakiem z Barcy B?
0
@novy1899 no nie właśnie. Zarówno Olmo jak i De Jong większość meczy grają od pierwszej minuty, De Jong pierwszy skład stracił za kadencji Flicka tylko w ostatnim miesiącu.
1
@Jakchcesz napisz kogo innego Barca mogłaby wziąć tu i teraz za darmoszke na wypożyczenie bez obowiązku wykupu.
2
@Robert_Kubica na LS mamy rezerwowego w osobie Rashforda a na PS mamy rezerwowego w osobie Roony’ego.
Odpoczynku potrzebują Balde i Kounde.
0
@novy1899 Olmo ciężko liczyć jako rezerwowego gdyż gra większość minut gdy jest zdrowy (Fermin też gra praktycznie zawsze gdyż Olmo jest co chwila kontuzjowany) ale cóż…
Również De Jong gra więcej minut niż siedzi na ławce.
0
@BulaKG to było wiadome już wtedy gdy odpuściliśmy darmowego Taha.
2
@kanver_ też tak myślałem dopóki nie odszedł za 0 euro.
Przypominam że rok później wydaliśmy 200 milionów na transfery i daliśmy bajeczny kontrakt Lewemu więc argument że rok wcześniej nie było opcji ogarnięcia Leo kontraktu jest inwalidą.
0
@novy1899 kiedy Casado i Bernal zostali sklonowani?
Proces klonowania Yamala też jest przewidywany?
1
@kanver_ Cancelo dla Barcy po raz kolejny obniża swoją pensję, u Leo wypłata musi się zgadzać ;)
1
Odnośnie Cancelo to jeżeli Portugalczyk przyjdzie to w tym ruchu najbardziej cieszyć będzie mnie to że w końcu Barca zrobi kuku interowi mediolan podczas gdy w wyniku nieczystych zagrań dumfriesa Barca dwukrotnie odpadła przez tą gowniana drużynę z ligi mistrzów (kilka lat temu ręką w polu karnym, w poprzednim sezonie miedzy innymi gol po faulu w ataku).
0
@Gaucho zdecydowanie chciałbym
0
@Criss18Barca ja bym brał Marmola, wychowankowi zawsze łatwiej dostosować się do stylu gry niż komuś z zewnątrz.
0
@Criss18Barca mam obawy przed tym meczem :)
1
@blakkudium Ter Stegen to jedyny z nich którego nigdy nie chciałem w Barcy - według mnie Cilessen lepszy; poza grą nogami.
0
@Gaucho no ja się nie zgodzę. LO / PO potrzebujemy tak samo bardzo jak SO. Nie mamy zmienników dla Balde, Kounde
0
@Criss18Barca Pedri zachowuje klasę na boisku i poza nim.
Co z tego że ktoś jest dobrym piłkarzem jeśli gownianym człowiekiem? Figo też był dobrym piłkarzem a będąc kibicem Sportingu nie chciałbym żeby taki piłkarz był właścicielem klubu któremu kibicuje.
————————-
@takisobiektos Carlos Alena / Jordi Alba są wychowankami Fc Barcelony. Gdyby jakimś cudem stali się miliarderami a Barca byłaby na sprzedaż nie chciałbym żeby byli właścicielem klubu któremu kibicuje - a i tak są oni 100 razy bardziej przyzwoitymi piłkarzami niż ramos ;)
6
@clyde brawo za nosa co do Leeds!
0
@blakkudium ciekawe co na to kibice Sevilli. Ja na ich miejscu nie chciałbym żeby taki „człowiek” był jednym z właścicieli klubu