1

@clyde wystarczy zapytać @lajcior ktory po tym jak real z Elche strzelił po asyście ręką bellinghama a później drugiego gola po faulu viniciusa na Peni uznał że sędzia zaliczył przyzwoite zawody ;)

1

Proponuję dalej lizać dupe kibicom realu na la rambli

0

@Kazragore oni grają chuja minimum 15 lat a i tak wygrywają najwięcej ;)

0

@Nicko buahahhh i dlatego Yamal zgarnął nagrodę dla najlepszego piłkarza ligi drugi miesiąc z rzędu

0

@Kozinho. Według mnie tylko Raphinia potrafiłby wśród naszych skrzydłowych wygrywać regularnie pojedynki z carrerasem.

1

@partymaker niestety masz rację. Fermin jednak bardziej by się przydał na drugą połowę bo przeciwko autobusom nie potrafi on grać.

0

@barcowy1899 no i już powinien grać przeciwko zoltemu carrerasowi który nie mógłby go faulować gdyby sędzia nie był pro madrycki ;)

0

Żenujące że carreras nie dostał kartki za faul na Yamalu.

1

@Faro wiemy :)

Wiemy też że Fati jest super, Raphinia nie a Fermina warto sprzedać.

Aa i że chcesz Roony’ego dzisiaj w składzie też wiemy.

0

@Tomaszekkkkk rewanż jest dla kibiców, piłkarze się lubią, co pokazała relacja Messiego z ramosem w PSG lub kontakty po karierze Pique, Puyola z figo ;)

0

@kanver_ liczby tak ale w budowie ataku daje +/- zero. Dałbym go dzisiaj na drugą połowę

7

@Wojtelele17 jasne że tak ale nic takiego się nie wydarzy :)

Roony to poziom dobrego zmiennika.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 ja tam nie widzę potrzeby rewanżowania się za ostatni klasyk gdyż nie przegraliśmy go z realem lecz z sędzią. Z realem zremisowaliśmy 1-1.

1

@Kubsoleon nie każdy ogląda mecze dla zabawy ;)

1

@TR3YWAY a ja na Fermina gdyż potrzebujemy na start wysokiej intensywności.

W drugiej połowie Olmo gdyż Fermin nie ma kondycji by biegać 90 minut.

0

@maroon myślę że nie wystarczyłoby gdyż Chińczycy jak wiemy mają bardziej rozwinięte linie produkcyjne i tańsza siłę roboczą

0

Chciałbym by:
- De Jong zagrał dzisiaj 0 minut
- Ferran wszedł od pierwszej minuty
- Fermin wszedł od pierwszej minuty
- Casado wszedł z ławki (wiem że kontrowersyjna opinia)

2

@gumaz nigdy w życiu nie wpuściłbym madryla do łóżka, chora typiara

1

@Michael24 oj myślę że przeceniasz inteligencję kyliana.

1

@maroon już dawno powinni to wprowadzić :)

0

@Sysia11 ależ beznadziejnie wyglądają zęby Enzo :)

0

@Katalonik97 to samo zatem możemy napisać o reprezentacji Hiszpanii :)

2

@blakkudium do Barcy go!

0

@ZuczekFCB1899 spuścić z kija

0

@krzywy to prawda, choć florentino gorszy

0

@kanver_ 10k dolarów nie, 100k dolarów tak

1

Takiego samego podejścia do realu życzę la rambli i redakcji.

1

@directedbyfcb a niby czemu nie?

0

@LeszekFCB nie tylko wyglądu ;)

0

@europejczyk a według mnie mbappe jest zdrowy i gotowy do gry i real niczym nie ryzykuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?