Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde wystarczy zapytać @lajcior ktory po tym jak real z Elche strzelił po asyście ręką bellinghama a później drugiego gola po faulu viniciusa na Peni uznał że sędzia zaliczył przyzwoite zawody ;)
1
Proponuję dalej lizać dupe kibicom realu na la rambli
0
@Kazragore oni grają chuja minimum 15 lat a i tak wygrywają najwięcej ;)
0
@Nicko buahahhh i dlatego Yamal zgarnął nagrodę dla najlepszego piłkarza ligi drugi miesiąc z rzędu
0
@Kozinho. Według mnie tylko Raphinia potrafiłby wśród naszych skrzydłowych wygrywać regularnie pojedynki z carrerasem.
1
@partymaker niestety masz rację. Fermin jednak bardziej by się przydał na drugą połowę bo przeciwko autobusom nie potrafi on grać.
0
@barcowy1899 no i już powinien grać przeciwko zoltemu carrerasowi który nie mógłby go faulować gdyby sędzia nie był pro madrycki ;)
0
Żenujące że carreras nie dostał kartki za faul na Yamalu.
1
@Faro wiemy :)
Wiemy też że Fati jest super, Raphinia nie a Fermina warto sprzedać.
Aa i że chcesz Roony’ego dzisiaj w składzie też wiemy.
0
@Tomaszekkkkk rewanż jest dla kibiców, piłkarze się lubią, co pokazała relacja Messiego z ramosem w PSG lub kontakty po karierze Pique, Puyola z figo ;)
0
@kanver_ liczby tak ale w budowie ataku daje +/- zero. Dałbym go dzisiaj na drugą połowę
7
@Wojtelele17 jasne że tak ale nic takiego się nie wydarzy :)
Roony to poziom dobrego zmiennika.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 ja tam nie widzę potrzeby rewanżowania się za ostatni klasyk gdyż nie przegraliśmy go z realem lecz z sędzią. Z realem zremisowaliśmy 1-1.
1
@Kubsoleon nie każdy ogląda mecze dla zabawy ;)
1
@TR3YWAY a ja na Fermina gdyż potrzebujemy na start wysokiej intensywności.
W drugiej połowie Olmo gdyż Fermin nie ma kondycji by biegać 90 minut.
0
@maroon myślę że nie wystarczyłoby gdyż Chińczycy jak wiemy mają bardziej rozwinięte linie produkcyjne i tańsza siłę roboczą
0
Chciałbym by:
- De Jong zagrał dzisiaj 0 minut
- Ferran wszedł od pierwszej minuty
- Fermin wszedł od pierwszej minuty
- Casado wszedł z ławki (wiem że kontrowersyjna opinia)
2
@gumaz nigdy w życiu nie wpuściłbym madryla do łóżka, chora typiara
1
@Michael24 oj myślę że przeceniasz inteligencję kyliana.
1
@maroon już dawno powinni to wprowadzić :)
0
@Sysia11 ależ beznadziejnie wyglądają zęby Enzo :)
0
@Katalonik97 to samo zatem możemy napisać o reprezentacji Hiszpanii :)
2
@blakkudium do Barcy go!
0
@ZuczekFCB1899 spuścić z kija
0
@krzywy to prawda, choć florentino gorszy
0
@kanver_ 10k dolarów nie, 100k dolarów tak
1
Takiego samego podejścia do realu życzę la rambli i redakcji.
1
@directedbyfcb a niby czemu nie?
0
@LeszekFCB nie tylko wyglądu ;)
0
@europejczyk a według mnie mbappe jest zdrowy i gotowy do gry i real niczym nie ryzykuje.