Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Consigliere właśnie wbiłem 241 lvl w swojej nienawiści do madryli. Od wczoraj lecę na exp x2 za sprawą munuera montero, dzięki.
0
@Messibestplayerintheworld munuera montero > Pedri zdecydowanie
w pojedynke doprowadził ich do finału PK.
1
@Michall99 gdyby miał klasę to by nie poszedł do realu, prosty temat.
3
@michal26 to samo już lata temu mówił paris
2
@Salchent i pomyśleć że gdyby szymon marciniak nie wypaczył wyniku z interem to bylibyśmy w finale LM
3
@Arden Neymara akurat nie ma co słuchać bo do zbyt mądrych ludzi to on nie należy ;)
Myślę że pomijając umiejętności piłkarskie łatwiej dogadać się z kylianem niż Neyem
0
@urbipl szkoda tylko że przy tych roznych / wrzutkach tak łatwo dajemy rywalom oddać strzał :(
0
@krol211 zgadzam się z całością poza ostatnim zdaniem. xabiemu, tak jak każdemu madryciakowi, życzę zawodowo wszystkiego co najgorsze.
0
@kamilop mimo wszystko xabi powinien dostać szanse do końca sezonu, oni notują dobre wyniki. W lidze tylko 4 punkty straty, to jest tyle co nic.
W lidze mistrzów są w top 8.
Wczoraj też nie zagrali totalnego gówna, nie przegrali 5-0 tylko 3-2, gdzie mieli dodatkowo usprawiedliwienie w postaci kontuzjowanego mbappe.
0
@PJ777 za zidane grali straszne gunwo choć niestety liczba trofeów tego nie potwierdza
6
@Tuc dla xabiego nie, dla starego tak ;)
0
@Lisek a to akurat następuje z chwilą podpisania kontraktu w tymże klubie.
0
@Mixtape a po co miałby ktokolwiek? Rozwiązać klub i po problemie.
1
@VegetaPolska ależ klub któremu kibicujesz jest takim syfem od zawsze, nie łudź się że kiedykolwiek było inaczej.
0
według mnie głupia decyzja florentino pereza. xabi powinien dostać szanse przynajmniej do końca sezonu.
0
@Krzyniu Yamal nie pokazał za wiele (choć i tak powinien mieć asystę) gdyż sędzia pozwolił carrerasowi na faulowanie Yamala co 5 minut.
Gdyby dał kartke za nadepnięcie Yamala w stopę to wyglądałoby to zupełnie inaczej gdyż carreras musiałby uważać żeby nie wylecieć.
0
@KamQiX vini wcześniej też miał 100tke i gonzalo też
0
@Gaz czemu wątpliwym rożnym?
0
@mrboom otóż jesteśmy. Nikt u nas nie wykonuje gestow podrzynania gardła. To co robią nasi piłkarze to zabawa w porównaniu do patologicznego zachowania piłkarzy realu
1
@tomek8756 niestety wchodzą :(
0
@szymon6847 1/16 na luzie a w lidze mistrzów tak na prawdę może jest 5 drużyn lepszych od nas więc kwestia losowania + nie trafienia na szymka
0
@ShawnC nie zazdroszczę Pedriemu kolegi z reprezentacji
0
@Filipem zwłaszcza że Araujo chciał nam rok temu pomoc i odejść lecz klub go zatrzymał w ostatniej chwili
0
@szymon6847 no ale raczej w tamtych sezonach nie zdobywaliśmy ligowego trypletu + 1/2 LM (finał gdyby nie biały szymek)
1
@brd42 przed golem na 1-1 powinien faulować taktycznie viniciusa tak jak carreras cały mecz faulował Yamala ;)
0
@szymon6847 takiego wyniku jak w poprzednim sezonie nie mieliśmy od baaaardzo dawna a Cuba przez cały sezon był podstawowym obrońcą.
1
@Stinger_ oby w czwartek zagrał w podstawie :) Yamalowi przyda się trochę oddechu po dzisiejszym ultra męczącym meczu
0
@szymon6847 półfinał LM i 3 ligowe puchary to całkiem daleko - a byłby finał lm gdyby nie wałki szymka marciniaka
0
@Kazragore gdyby sędzia nie był zjebany to carreras nie dokończyłby tego meczu.
0
@FanBarcy22 gdyby mieli nie ryzykować to mbappe by się nie rozgrzewał ;)