1

@Consigliere właśnie wbiłem 241 lvl w swojej nienawiści do madryli. Od wczoraj lecę na exp x2 za sprawą munuera montero, dzięki.

0

@Messibestplayerintheworld munuera montero > Pedri zdecydowanie

w pojedynke doprowadził ich do finału PK.

1

@Michall99 gdyby miał klasę to by nie poszedł do realu, prosty temat.

3

@michal26 to samo już lata temu mówił paris


2

@Salchent i pomyśleć że gdyby szymon marciniak nie wypaczył wyniku z interem to bylibyśmy w finale LM

3

@Arden Neymara akurat nie ma co słuchać bo do zbyt mądrych ludzi to on nie należy ;)

Myślę że pomijając umiejętności piłkarskie łatwiej dogadać się z kylianem niż Neyem

0

@urbipl szkoda tylko że przy tych roznych / wrzutkach tak łatwo dajemy rywalom oddać strzał :(

0

@krol211 zgadzam się z całością poza ostatnim zdaniem. xabiemu, tak jak każdemu madryciakowi, życzę zawodowo wszystkiego co najgorsze.

0

@kamilop mimo wszystko xabi powinien dostać szanse do końca sezonu, oni notują dobre wyniki. W lidze tylko 4 punkty straty, to jest tyle co nic.

W lidze mistrzów są w top 8.

Wczoraj też nie zagrali totalnego gówna, nie przegrali 5-0 tylko 3-2, gdzie mieli dodatkowo usprawiedliwienie w postaci kontuzjowanego mbappe.

0

@PJ777 za zidane grali straszne gunwo choć niestety liczba trofeów tego nie potwierdza

6

@Tuc dla xabiego nie, dla starego tak ;)

0

@Lisek a to akurat następuje z chwilą podpisania kontraktu w tymże klubie.

0

@Mixtape a po co miałby ktokolwiek? Rozwiązać klub i po problemie.

1

@VegetaPolska ależ klub któremu kibicujesz jest takim syfem od zawsze, nie łudź się że kiedykolwiek było inaczej.

0

według mnie głupia decyzja florentino pereza. xabi powinien dostać szanse przynajmniej do końca sezonu.

0

@Krzyniu Yamal nie pokazał za wiele (choć i tak powinien mieć asystę) gdyż sędzia pozwolił carrerasowi na faulowanie Yamala co 5 minut.

Gdyby dał kartke za nadepnięcie Yamala w stopę to wyglądałoby to zupełnie inaczej gdyż carreras musiałby uważać żeby nie wylecieć.

0

@KamQiX vini wcześniej też miał 100tke i gonzalo też

0

@Gaz czemu wątpliwym rożnym?

0

@mrboom otóż jesteśmy. Nikt u nas nie wykonuje gestow podrzynania gardła. To co robią nasi piłkarze to zabawa w porównaniu do patologicznego zachowania piłkarzy realu

1

@tomek8756 niestety wchodzą :(

0

@szymon6847 1/16 na luzie a w lidze mistrzów tak na prawdę może jest 5 drużyn lepszych od nas więc kwestia losowania + nie trafienia na szymka

0

@ShawnC nie zazdroszczę Pedriemu kolegi z reprezentacji

0

@Filipem zwłaszcza że Araujo chciał nam rok temu pomoc i odejść lecz klub go zatrzymał w ostatniej chwili

0

@szymon6847 no ale raczej w tamtych sezonach nie zdobywaliśmy ligowego trypletu + 1/2 LM (finał gdyby nie biały szymek)

1

@brd42 przed golem na 1-1 powinien faulować taktycznie viniciusa tak jak carreras cały mecz faulował Yamala ;)

0

@szymon6847 takiego wyniku jak w poprzednim sezonie nie mieliśmy od baaaardzo dawna a Cuba przez cały sezon był podstawowym obrońcą.

1

@Stinger_ oby w czwartek zagrał w podstawie :) Yamalowi przyda się trochę oddechu po dzisiejszym ultra męczącym meczu

0

@szymon6847 półfinał LM i 3 ligowe puchary to całkiem daleko - a byłby finał lm gdyby nie wałki szymka marciniaka

0

@Kazragore gdyby sędzia nie był zjebany to carreras nie dokończyłby tego meczu.

0

@FanBarcy22 gdyby mieli nie ryzykować to mbappe by się nie rozgrzewał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?