0

@matirix20 nope

0

@kanver_ Haaland ma najtrudniej gdyż nie gra przeciwko ogórkom jak Kane i nie dostaje karnych z dupy jak mbappe

0

2

@FcPortoFan1999 lepiej 19.real poza la liga :)

0

@tbas a kogo miał wystawić?

- Christensen nie ma zaufania u Flicka, i słusznie
- Araujo jest miękiszonem
- Garcia lepiej sobie radzi na PO / SPD

1

@AlphaNumeric nope, po prostu po meczu z Atletico zdychał, to tylko człowiek.

0

@kanver_ nie da się stworzyć stabilności na 9tce w obecnej sytuacji Barcy - no chyba że Rashford jakimś cudem wygryzłby Ferrana i Lewego na 9tce.

Ferran jest podany na kontuzje, łapie je w każdym sezonie na krócej lub dłużej.

Lewy nie jest w stanie fizycznie grać 90 minut co 3 dni.

Masz masę meczy, jeżeli Barca nie odpadnie z żadnego pucharu to przez kilka miesięcy praktycznie non stop będzie gra 2x w tygodniu.

Barca ma niewielkie szanse na wejście do 1/8 LM przez co mogą ją czekać kolejne dwa mecze do rozegrania.


Gdyby Lewy miał 30 lat a nie 37 to pewnie grałby wszystko ale obecnie jest to niemożliwe.

Ferran zaś jest gorsza 9tka ze względu na brak celownika, nie będzie on podstawową 9tka topowego klubu.

Dla mnie Ferran bardziej nadawałby się jako drugi napastnik w systemie 4-4-2. Jest ruchliwy, „piłka go szuka”, ma świetną technikę - potrafi grać na 1 kontakt.

1

@kanver_ Lewy i Ferran nie utrzymają jedenastki na stałe. Za dużo meczy jest, będą się zmieniać regularnie przez cały sezon, zwłaszcza że zaraz jeszcze dojdzie puchar króla ;)

1

@Xxxbarca4ever wiadomo że Roony, który nie ma szybkości a na 10 nie jest to aż tak wymagane ;)

0

@FajfusLodowy jakie niby poza kadra, nie bredź.

0

@AmigoBlancos nie wiem kto na pierwszym miejscu ale na pewno nie Neuer.

Dla mnie chociażby Peter Cech, Van der Sar lepsi.

0

@TR3YWAY i po Barcy Fabregas pójdzie trenować real tak jak zamienił Arsenal na Chelsea :)

1

@blakkudium do Barcy go jako zastępca Kounde!

0

@La Pulgaa a następnie postanowił zmniejszyć swoją legendę zostając w Barcy za długo i przyczyniając się walnie do wstydliwych porażek w ostatnich latach :)

0

@654321 a ja bym zobaczył Dro na start. We wtorek mamy kolejny mecz, trzeba ostrożnie dysponować siłami zawodników, dopiero co grali bardzo intensywny mecz przeciwko Atletico.

0

@Popitek12 a real wygral 15x, czy to oznacza ze sa super?

0

@Popitek12 jak również chelsea choć zarzekał sie że nigdy tam nie zagra - facet bez honoru :)

0

@Damian11 ja bym dał Dro na start, za chwilę bardzo ważny mecz z Eintrachtem.

Nie ma co forsować tak podstawowej jedenastki.

1

@AlexDark00 no okej, ale to nie mógłby po prostu odpowiadać do skutku: popełniłem błąd, zamyśliłem się, zapłaciłem mandat, nie migałem się od odpowiedzialności?


Zamiast robić z siebie pajaca i psuć wizerunek swojej partii?

1

@Pedri16Future żenujące, powinni wywalić Berkowicza z Konfederacji, tak jak pozbyli się Janusza.

0

@Faro pytanie czy De Jong zagra :P

Osobiście mam nadzieję że nie.

0

omg co ta Fiorentina tak cipci w tym sezonie, co tam się staneło, przecież to był przyzwoity zespół jeszcze chwilę temu :O

Czyżby ktoś nie pilnował i wykipipiło?

0

@Czyhrynski puśćmy wodze wyobraźni -> jaką inwestycję, jaką firmę?

0

@AmigoBlancos @Faro dzięki, a wy już kupony na dzisiaj gotowe czy dopiero się tworzą?

0

@AmigoBlancos dzięki.

Ja w meczach Barcy jestem niestety pesymistą i obawiam się remisu, zwłaszcza że Betis gra u siebie i nieźle radzi sobie w lidze.

Choć może to bardziej kwestia tego że liga hiszpańska jest taka słaba.

Potrzebuję jakiś niskich kursów, pewnych betów.

Planuję zrobić długą taśmę tak żeby sobie śledzić wydarzenia jednym okiem podczas gdy drugim okiem będę w robocie dokańczać parę tematów :/

0

nie znam się na MLS więc dopytam: jak Dzisiaj Inter Miami wygrywa to zdobywa wtedy MLS czy to jest jakiś dwumecz (w USA wszystko mozliwe zeby tylko $$$ sie zgadzal)

0

Nie chce mi się zagłębiać w zakłady dziś ale wypadałoby skleić jakiś kupon na weekend coby się przyjemniej przed komputerem siedziało.

Dlatego proszę o Państwa pewniaczki.

1

@norbi77 otóż to

3

@tomek8756 ja uważam że czym więcej VARu tym lepiej. Przecież jeżeli rożnego nie powinno być to czemu tego nie zweryfikować i nie poprawić błędu sędziego głównego. Na prawde pierdolnięci fest są ci madryle

1

@Eklerek wow to kobieta jest w stanie w dzisiejszym popierdolonym świecie wystąpić w nagraniu nie mając na sobie jedynie stringów zasłaniających jedynie cipę i stanika zasłaniającego jedynie sutki? wow, to chyba AI

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?