0

@BorzyKrzys szkoda że zasada żółtej kartki za symulacje jest martwa :/

0

@APTAPT sorry, racja, coś mi się pokićkało w nocy :)

4

@Pedri16Future takich mamy debili w narodzie, wstyd :/

0

@APTAPT za ronaldo przytulili 100 mln, za casemiro 80 milionow. Za varane 40 milionów.

Dodatkowo wzieli sobie mbappe, trenta, bellinghama za darmo (tak wiem, sa jeszcze prowizje).

Dodatkowo hurtowo wygrywaja LM która jakby nie było daje sporo siana.

0

@APTAPT Girona mogła dostać karnego w 1 połowie (miękki karny ale dalej) + miała bardzo dobrą sytuacje by podwyższyć na 2-0 :)

0

@Faro nom w meczach z realem zarówno w Liverpoolu jak i Borussi Klopp pokazywał te jaja :)

w rywalizacji o mistrzostwo z City też

0

@Aragorn33 przed nami też ultra ciężki tydzien: Atletico, Betis, Vilareal...

1

real vs girona

faule:
13 - 9

kartki

0 - 3

Ciężko rywalizować w tej lidze.

0

ależ ten real jest ohydny.

0

@NeyJr11 Lunin też nie jest zły. Poza tym mogą przecież kupić sobie nowego topowego bramkarza. Courtois jest młody jak na bramkarza więc pare lat jeszcze pogra - o ile będzie mu sie chciało :)

0

@barcuśl dopiero po kontuzji wraca :)

0

@misiek0318 nic się nie zmienia od lat

0

@Criss18Barca oj oby się ten komentarz źle nie zestarzał :)

0

@turhiay no musiałby sędzia być sprawiedliwy, wówczas byłby remisik :)

0

@Aragorn33 obecny wynik się nie utrzyma :)

1

@Tarnowitz w przypadku Barcy kontuzje + brak siana na utrzymaniu poziomu drużyny.

w przypadku realu - real zawsze gra gówno jako drużyna, tyle że wygrywa gdyż ma wspaniałe indywidualności + sędziów.

1

@wyrek nie, ale niech się nasi koledzy pocieszą chwile :)

0

@Nazio_87 nie odpalaj, po co tracić czas

0

@tomek8756 lecz koszula niewyprasowana i za duża

0

@LukaszFan Zarząd słusznie założył że Martinez nie skorzysta z tej klauzuli.

Nie każdy marzy o Arabii i nie o każdego Arabia pyta.

Martinez jest na końcu swojej kariery, całe życie spędził w Hiszpanii więc szanse na to że odejdzie do Arabii nie były według mnie duże.

Zależy co masz na myśli wiarygodne źródło, jeżeli Fabrizio Romano to dla CIebie wiarygodne źródło to proszę, na stronie powołują się na słowa Romano:

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1203231/fc-barcelona-traci-waznego-zawodnika-i-to-za-darmo

0

@LukaszFan ah, czyli w marcu mieli po prostu w ogóle nie podpisywać z Inigo umowy jeżeli Inigo postawił wymóg zapisu możliwości odejścia za darmo?

2

@La Pulgaa na Girone jak i na każdą inna drużynę można liczyć.

Problemem są sędziowie.

Co z tego że Elche grało super jak sędzia postanowił uznać realowi dwie nieprawidłowo zdobyte bramki.

0

@LukaszFan Według mediów kontrakt Inigo był skonstruowany tak że mógł on odejść za darmo kiedy chciał.

Gdzie tutaj widzisz wine klubu? Mieli nie podpisywać w ogóle umowy z Inigo?

0

@LukaszFan Przypuśćmy że podałeś fakty (choć jeżeli ufać mediom to minełeś się z prawdą).

Kto by grał za Raphinie gdy ten był kontuzjowany?

0

@626 dla kogo? LOL

1

@blakkudium Arsenal został skrzywdzony własną bronią

0

@mmaciass ciekawe jest też to że dają przeciwnikowi fory nie wystawiając Guiu

3

@Derean nie przesadzajmy, zawodnik Arsenalu dołożył dużo od siebie. Z powtórki wrzuconej przez niezawodnego @blakkudium nie widzę ataku na twarz ze strony enzo, jedynie odepchnięcie. Ja bym dał tu żółtą.

0

@Frimpong nawet jeżeli Arsenal wygra to będzie mieć raptem 7 punktów przewagi nad City.

Nie jest to strata nie do odrobienia.

1

@Ku84fcb taktyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?