Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ali3gator takie jak real?
1
@BARCA1899Messi obydwoje wiemy że tak się nie wydarzy.
Idealnie byłoby gdyby Dro, Bernal, Christensen dostali dzisiaj minuty
5
Rad jestem szczególnie z faktu że Ferran spróbował zza pola karnego. To rzadki acz wyjątkowy widok w meczach Barcelony.
0
@FcPortoFan1999 na początku tak, docelowo nie.
Nie ma nie zastąpionych ludzi i klubów też nie :)
0
@tbas co nie zmienia faktu że z Cubarsim w składzie zdobyliśmy 3 puchary i gdyby nie błąd sędziego bylibyśmy w finale lm.
0
@kejdzi ja bym Frenkiego z zwrotem „nieźle” nie łączył ;)
0
@Kozinho. A komu to potrzebne
0
@KrwawiaceoczyVEB albo Malcoma za Valverde
0
@FcPortoFan1999 według mnie nie byłaby gdyż zespoły tylko Atletico, Athletic zyskałyby na znaczeniu.
Poza tym, można szybko ligę uzdrowić wprowadzając inny podzial zysków z praw tv
2
@Luciano99 byłoby dobrze gdyby tylko takie epitety padały podczas meczu Barcy.
Niestety są tutaj szczury wyzywające naszych piłkarzy od petów, debili, dzbanów, zjeb.w lub sugerujących na przykład że Kounde intencjonalnie strzelił samobója z Chelsea ;)
0
@tbas zawsze uważam że awansować powinna ta drużyna która zdobędzie prawidłowo więcej bramek.
Dlatego też uważam za słuszne winienie szymka który wypaczył wynik spotkania.
Masz inne zdanie?
0
@partymaker na szczęście lata gry głównego partacza naszej kadry, Mareczka, już za nami ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@blakkudium cieszy się bo jego chłopak Ferran w pierwszym składzie :)
1
@majkiii będzie git
0
@KidusFCB jest tam minimów 10 streamow do wyboru, zawsze któryś chodzi ładnie :)
0
@MirusAmisz Rapha jak ma przeciążony mięsień to dzisiaj nie pogra. Flick byłby nierozsądny ryzykując podczas gdy a 3 dni mamy kolejny mecz.
0
@Faro żebyśmy nie stracili tego „wygrywania” młody człowieku
0
@Eklerek ulalala, quaresma
0
@Bartas1998 a to pewnie jakiś madryl wszedł na forum, przywykniesz do tego zapachu
2
@misterio wariat chodzi o to żeby budować piłkarza dając mu chociaż po te 15 minut - tak jak dostaje je Dro / Bernal ;)
0
@KidusFCB oglądaj za darmo, nie płać, oszczędzaj.
Gdzie? Jesteś kibicem Barcy, wierzę w Twoją inteligencję, znalezienie linku to kwestia minuty.
Podpowiedz: strona zaczyna się na literę „v”
0
@tbas a gdzie niby wykazałem się nieobiektywnością lub napisałem nie prawdę?
Czy nie zgadzasz się z faktem że gdyby nie błąd szymka i varu to Barca byłaby w finale LM? :O
0
@FcPortoFan1999 nawet kilkanaście, brałbym w ciemno. Obecność realu jest największym problemem w obecnym futbolu, w mojej skromnej opinii :)
1
@tbas Cubarsi grał w tamtym sezonie wszystko. Z nim na boisku pokonaliśmy 4x z rzędu real, zdobyliśmy 3 puchary, gdyby nie śmietankowy szymek to bylibyśmy w finale LM.
Inigo nie był jedynym SO w tej zwycięskiej jedenastce.
Cubarsi jest świetny i zawsze dostępny , potrzebuje jedynie drugiego ogarniętego SO obok siebie.
Christensen zaś cały rok się leczył, a teraz gdy miał szansę zdobyć pierwszy skład to co chwila albo sraczka albo ból łydek - podczas gdy w tym samym czasie w repce gra wszystko po 90 minut.
Patrząc też długofalowo, Christensenowi kończy się kontrakt i żaden z nas nie siedzi w biurze Barcy - może Barca oferowała przedłużenie na które Christensen się nie zgadza.
Ja bardzo cenię poziom Christensena. Nie bez powodu za Xaviego grał w pierwszym składzie. Dla mnie byłoby super gdyby Christensen i Cuba grali razem w pierwszym składzie bo uważam że w tym momencie to dwójka najlepszych SO jakie mamy w kadrze.
Absolutnie jednak nie dziwię się dlaczego Flick nie stawia na Duńczyka, zaufanie trudno zdobyć a łatwo stracić :)
0
@kanver_ no chyba nie powiesz że w Bundeslidze masz zespoły na poziomie Liverpoolu, arsenalu , Tottenhamu, United, Newcastle, chelsea czy Aston villi. Bez jaj ;)
0
@FcPortoFan1999 nie, liga wtedy ozdrowiałaby a role realu przejęłoby po kilku latach Atletico - siana tam nie brakuje, kibiców też, stadion superancki, jest na czym budować
1
@WiernyKibic111 Yamal jest szybszy niż Roony i ma dużo lepszy drybling co ważne na skrzydle
0
@Szmulek jeszcze nie raz wróci do martwych i z martwych, ten typ tak ma ;)
1
@Safrani i dlatego daje mu przez miesiąc plus minus 0 minut