0

@Lionel_Messi10 dyplomatyczne sratytaty :)

0

@Encore Panie gdzie mi z tym gównem

0

@Gronek a mogli kupić viniciusa to podnosiliby co sezon

0

@Krzysztof1987 to jakiś mecz aktualny?

Bardzo brzydki faul Carlesa

17

@czarek78 Gaviego i Pedriego Panie Czarku.

0

@KamQiX Najpierw wszyscy muszą wrócić zdrowi z reprezentacji, bo może się okazać że Eric z konieczności będzie musiał zagrać na PO / ŚO :)

0

@michal26 racja, duża szansa dla Bernala żeby na nowo zaistnieć, kolejna pewnie przy okazji pucharu króla :)

1

@directedbyfcb no właśnie z tym "wszystko przed nim" to bym nie przesadzał.

Z wychowankami Barcy często jest tak że poza Barcą nie błyszczą tak jak w Barcy więc ciężko będzie mu wrócić do topowego klubu.

Według mnie gdyby był w Barcy to spokojnie minimum poziom Casado by prezentował. Dostał od Koemana(?) niebywałą szansę i strasznie głupio postąpił nie wykorzystując jej.

0

@kanver_ Roque za wiele szans nie miał :)

Nieźle wyglądają na tym tle Balde, Kounde i Araujo, myślałem że mniej asystują Robertowi.

0

@aspr1me trzeba to puścić bellinghamowi i spółce. Może zastanowiliby się czy zwroty typu "spierdalaj" to jest to czego chcą uczyć młode pokolenie ;)

4

ciekawe co myśli sobie taki Moriba wiedząc że mógłby teraz grać w Barcelonie, zarabiać lepsze siano i mieć lepsze perspektywy - zwłaszcza że dalej utrzymuje bliski kontakt z naszymi piłkarzami.

0

@APTAPT zabrano nam 3 punkty (real miałby 2 punkty mniej, my 1 więcej). Jeżeli real wygra ligę o 1, 2 punkty to będzie to znaczyło że wygrałaby ją Barca gdyby nie błąd sędziego. Dla mnie to jest wielkie HALO.


Przestańmy marginalizować wpływ sędziów na wyniki w lidze bo decyduje on o tym że to real jest teraz na 1 miejscu a nie my.

6

@SelloutCrowd gdyby sędzia nas nie wydymal przy golu bellinghama to mielibyśmy tyle samo punktów co real

0

@Stinger_ moja motywacja nie jest to żeby było łatwiej lecz żeby było uczciwiej. Wierzę że Atletico nie byłoby tak faworyzowane jest teraz jest real

0

@Cyzix nastąpi? Xd

0

@Stinger_ ja wiem że El Clasico daje nam wielkie emocje, rozumiem Twoje argumenty, ale gotowy byłbym poświęcić tę stratę w imię korzyści jakie widzę w wykasowaniu realu Madryt z listy istniejących klubow :)

1

@Stinger_ niestety (dla mnie) nigdy się nie przekonamy czy ktoś z nas w tej sprawie ma rację

0

@Stinger_ Oczywiście nie uważam że Atletico weszłoby w buty realu natychmiastowo, ale po x sezonach uważam że wszyscy zapomnieliby o dawnej, szemranej ekipie i zaczęliby ekscytować się rywalizacją Barcy z materacami :)

Podałem City jako przykład gdyż jeszcze za mojego życia (za Twojego pewnie również) była to średnia drużyna która nie przyciągała przed telewizory.

0

@ElKamil zbyt wielkiego wyboru Flick nie ma :)

0

@Szymemdymek jeden rabin powie tak, drugi powie inaczej. Ja bym brał z rana bo tak byłoby mi najwygodniej i tym polecałbym się kierować :)

Dużo ważniejsza jest dieta i tutaj jest większa przestrzeń do manipulowania nią w celu zwiększenia efektów

0

@Stinger_ no dobrze, ale 20 lat temu mecze Manchesteru City przeciwko zespołom typu Arsenal nie przynosiły takich wrażeń gdyż City nie miało $ i wyników.

City dostało boosta z uwagi na pieniądze płynące od bogatego właściciela.

Jeżeli real przestałby istnieć to Atletico dostałoby boosta bo ktoś musiałby wypełnić lukę po realu madryt.

0

@PatrykBarca przecież nic takiego nie napisałem :)

Sam Lewy powiedział kilka dni temu na konferencji przed meczem z Bruggią że dla niego sezon dopiero się rozpoczyna.

Jeżeli wróci do formy z poprzedniego sezonu to dalej będzie podstawową jedenastką. Jeżeli jego forma znacząco spadnie to będzie rezerwowym.

0

@Stinger_ ja zakładam że Atletico urosłoby gdyby nie było realu i mecze z nimi po jakimś czasie miałyby wyjątkowy klimat ;)

2

@SinMistico póki co Flick puszczał Ferrana tylko wtedy gdy Lewy był kontuzjowany lub nie był gotowy do gry.

Gdy Lewy jest w formie to jest podstawową 9tką niezależnie od przeciwnika

1

@MOLESTA zapraszam do Barcelony w ramach wymiany za Olmo.

0

@Stinger_ Ja uważam że Barcelona by sobie z tym poradziła - Atletico Madrid to bardzo mocna drużyna, są też inne drużyny o dużej bazie kibiców - chociażby Athletic Bilbao, Sevilla, Valencia, Vilareal.

Bayern i PSG udowadniają że nie potrzeba równorzędnych rywali w lidze by być na szczycie :)

2

@blakkudium Pedri kocha Barcę - nawet przy takiej okazji koszulka Barcelony ubrana :)

2

@blakkudium gdyby to był vinicius to zamiast strzału mielibyśmy upadek na ziemię i karny - kontakt z barkiem Salaha był

0

@Stinger_ tak, zgadzam się.

Mimo wszystko gdybym miał taką moc, usunąłbym real madryt natychmiastowo bez zastanowienia.

Uważam również że długoterminowo Barcelonie wyszłoby to na zdrowie.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?