Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AxelF jestem przeciwnikiem każdego jednego socjalu :)
0
@Lionel_Messi10 'niepotrzebnie' piszemy razem
0
@Tridente2015 tak, podoba mi się że głównym sędzią tego spotkania będzie świeżak z którym nie mam żadnych złych skojarzeń.
Tobie się nie podoba?
0
@Tridente2015 trudno oczekiwać w Hiszpanii żeby zarówno główny jak i varowy był OK :)
0
@Katalończyk 99 bo nie masz szerszej perspektywy:
1) ten kibic dzięki temu challenge'owi stał się sławny -> sława to potencjalny $$$
2) jeżeli by odpuścił, wówczas dożywotnio każde słowo które ten kibic by powiedział warte byłoby 0
Czy po uwzględnieniu powyższych podpunktów, w dalszym ciągu na miejscu tego kibica odpuściłbyś challenge? :)
1
@AxelF masz chyba na myśli Kane'a? :)
1
No i super, podoba mi się :)
1
@Faro cóż, nierozsądne jest zatem używanie słów których znaczenia się nie rozumie :)
40
@Faro 25 lat MILF? :O
Wiesz co oznacza słowo MILF?
0
@Chada nie jestem lekarzem więc mogę się mylić ale myślę że nie ma chorób powodujących otyłości.
Na stan mojej wiedzy są:
- choroby psychiczne jak depresja, nerwica, napady lękowe przy których chory ma zaburzone relacje z jedzeniem - je za mało albo za dużo co prowadzi do chudnięcia, tycia
- choroby fizyczne, na przykład problemy z tarczycą, przez które ciało zatrzymuje więcej wody lub ma bardzo spowolniony metabolizm. Są też inne niepełnosprawności które utrudniają człowiekowi ruch
Jednocześnie, jeżeli ktoś nie chce być grubym, nic nie stoi na przeszkodzie - wystarczy zadbać o jakaś aktywność fizyczną i zmienić dietę na małokaloryczną :)
0
@Chada Ci chorzy też mogą być szczupli, mają ku temu cięższą drogę ale w 100% wykonalną :)
Z naturalnego, biologicznego punktu widzenia ciężej jest "osiągnąć" otyłość niż szczupłość :)
0
@lithotripter myślisz że są na świecie zdrowe psychicznie osoby które uznałyby np. Młodą Monice Belucci lub młodego Brada Pitta za brzydkich?
1
@AlexDark00 @Tabaluga37 dzięki
1
@Faro nigdy mi się nie dłuży, za dużo roboty mam na głowie :)
0
@Tabaluga37 nie takie było moje pytanie :).
Ja nie bronie żadnej ze stron, uważam że z obietnic trzeba się wywiązywać -> skoro prezydent nie ma żadnych możliwości to nie powinien składać obietnic.
No ale do rzeczy, przypomnisz co obiecał Karol, co spełnił, czego nie? Bo ja tylko pamiętam obietnicę o obniżce cen prądu.
1
@fart skąd info że Ci z Toyoty nie przeżyli a ten z nagrania przeżył?
5
@MOLESTA wystarczy mniej jeść i każdy schudnie, ciało to nie jest perpetum mobile, nie tyje od powietrza :)
0
@Faro mieliby oddać go za darmo?
Kto wówczas z obecnej puli pomocników miałby grać w podstawowej 11?
0
@TR3YWAY ja wiem że to nie do końca ta pozycja na boisku by strzelać bramki i asystować ale nie potrafię sobie przypomnieć więcej niż jednego meczu w którym to De Jong odmienił wynik spotkania.
Może były takie spotkania gdy Koeman był trenerem?
2
Nie jestem za POPIS ale…
Czy wiecie może jak wygląda sytuacja z obniżeniem cen prądu o 1/3 o czym przed wyborami zapewniał Karol Nawrocki?
Ja i tak płacę za mało za prąd więc mnie ten temat jakoś mocno osobiście nie martwi ale skoro wiemy że PO nie spełnia swoich obietnic wyborczych to chciałbym wiedzieć jak na tym tle wypada prezydent.
Jeżeli ktoś gdzieś ma statystykę co Karol obiecał vs co dowiózł to też poproszę :)
0
@July_6_BcN rozumiem ale świat przecież nie kręci się tylko wokół pieniędzy. Czyż najlepsze prezenty to nie te $$$ lecz te w które włożyło się serce & wlasna prace?
Tak mi przynajmniej mama powtarzała gdy byłem dzieckiem :)
0
@July_6_BcN czemu?
1
@Sysia11 madryle i ich rodziny mnie nie interesują.
Brat jude na pewno jest bardzo dobry, inaczej nie trafiłby do Borussi.
0
@Destroyer_of_Worlds @arasz1819 jakie piniondze, o co chodzi?
0
a ta Sydney to nie ma zrobionych cycków?
20
kolejny po zerwanych więzadłach, masakra, szkoda tych dzieciaków :/
0
@robsesh ja bym nie przeceniał tego odpoczynku. O ile mi wiadomo największe partie mięśniowe regenerują się do tygodnia. Jezeli zawodnik jest zdrowy to raczej na stan jego organizmu nie ma wpływu to czy odpoczywał tydzień czy miesiąc. Oczywiście odnoszę się tylko do fizyki, umysłowo każdy człowiek potrzebuje urlopu żeby złapać świeżość.
W realu trochę spłycając można napisać że wszystko zależy od czterech zawodników: guler, mbappe, vinicius, bellingham.
Jeżeli przynajmniej 3/4 z nich będzie przez cały sezon zdrowa to nie liczyłbym na znaczący spadek formy drużyny - jeżeli zaś w którymś momencie 2 na raz wypadnie, wówczas real potraci punkty
1
@norbi77 jakby to powiedział tomasz cwiakala:
"carvajal zdeklasował rywali"
1
@Kasy idziemy na wojne, koniec zamiatania błędów sędziowskich pod dywan
0
@Nightraider Piłka nożna to sport drużynowy a bramkarz jest częścią drużyny. Na boisku nie ma dwóch postawionych na bramce robotów którzy realizują prace dla obu drużyn dając taką samą jakość.
Czy jeżeli cała drużyna Barcelony grałaby kiepsko ale Yamal miałby najlepszy dzień (przyjmijmy że Szczęsny miał swój najlepszy dzień) i strzeliłby po indywidualnych rajdach 3 gole to mówiono by: Barca została zdeklasowana ale wygrała bo Yamal zagrał 10/10? Nie sądze...
W niedziele uratował nas Szczęsny - byłby remis gdyby nie błąd sędziowski o którym zapewne ćwiąkała nie wspomniał, choć nie wiem bo nie oglądam go gdyż nie mam szacunku do jakości jego pracy.
Innym razem uratuje nas Yamal, Rashford lub Raphinia. real również gra często beznadziejnie ale ratuje ich indywidualny performance sędziego lub mbappe.
W związku z powyższym ja absolutnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem że real nas zdeklasował.