1

@Kasy idziemy na wojne, koniec zamiatania błędów sędziowskich pod dywan

0

@Nightraider Piłka nożna to sport drużynowy a bramkarz jest częścią drużyny. Na boisku nie ma dwóch postawionych na bramce robotów którzy realizują prace dla obu drużyn dając taką samą jakość.


Czy jeżeli cała drużyna Barcelony grałaby kiepsko ale Yamal miałby najlepszy dzień (przyjmijmy że Szczęsny miał swój najlepszy dzień) i strzeliłby po indywidualnych rajdach 3 gole to mówiono by: Barca została zdeklasowana ale wygrała bo Yamal zagrał 10/10? Nie sądze...


W niedziele uratował nas Szczęsny - byłby remis gdyby nie błąd sędziowski o którym zapewne ćwiąkała nie wspomniał, choć nie wiem bo nie oglądam go gdyż nie mam szacunku do jakości jego pracy.

Innym razem uratuje nas Yamal, Rashford lub Raphinia. real również gra często beznadziejnie ale ratuje ich indywidualny performance sędziego lub mbappe.


W związku z powyższym ja absolutnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem że real nas zdeklasował.

0

@mindbender84 nie ma co się przejmować, tak jak to mówi Hansi Flick: sędziowie mają bardzo ciężką pracę i nie ma potrzeby dyskutować na temat tego czy popełnili błąd czy nie :)


Zresztą, raz się pomylą na korzyść Barcy a raz na korzyść realu - tak twierdzi środowisko piłkarskie, również te w Katalonii.

0

0

@Gaz dla mnie jedyna potencjalna przewaga Lamine'a względem Messiego jest taka że Lamine już teraz potrafi ciągnąć zespół w gównianych sytuacjach. Messi niestety przy krytycznych sytuacjach wymiękał -> dopiero w dojrzałym piłkarsko wieku poprawił mental.

2

@Gaz negreira zabronił piłkarzom realu odbierać Messiemu piłke?

2

@VegetaPolska Ja widzę na codzień od groma lżejszych kontaktów obrońców z napastnikami po których sędziowie dyktują 11tki.

Co więcej, tylko w przypadku piłkarzy realu widzę że zawodnicy mogą faulować będąc ostatnim obrońcą, kopać przeciwników w głowę, kopać przeciwników w krocze, strzelać gole ręką i wiele wiele więcej :)


Jednocześnie -> skoro piłkarzom drużyn przeciwnych nie przeszkadza bycie dymanym to mi też w końcu po latach notorycznego wkurwiania się przestało przeszkadzać że moi ulubieńcy są dymani.


Doceniam umiejętność realu do wygrywania wszelkimi sposobami. To jest prawdziwie zwycięska drużyna zarówno na boisku jak i poza nim (piszę to bez ironii i bez sarkazmu).

2

@VegetaPolska widzisz zatem co chcesz widzieć. Ja za faule pokroju pierwszego z filmu widzę karne notorycznie.

Oczywiście że carvajal wie na co może sobie pozwolić -> tj. na wszystko.

1

@VegetaPolska równie dobrze możesz napisać że Polska znajduje się w Afryce.

Nie widzę przestrzeni by prowadzić z Tobą dyskusję skoro nie widzisz faulu chociażby w pierwszych 3 sekundach tego filmu.

0

@Gaucho skoro piłkarze przeciwnych drużyn nie widzą problemu to ja też go nie widzę :)

Jak ktoś nie zgłasza problemu to nigdy problem nie zostanie rozwiązany - i okej

My się takimi rzeczami przejmujemy a piłkarze mają to w dupie, piąteczka, żółwik, wymiana koszulek i komplementowanie publicznie zawodników pokroju ramosa czy carvajala.

0

@jarawa o kim mowa?

0

@Inko jak dajesz Christensena to równie dobrze możesz dać Olmo za którego daliśmy 60 milionów i który jak jest w pełni zdrowy to gra w. pierwszym składzie :)

0

@FCB24 3 bo jeszcze Lewandowski który jest podstawowym zawodnikiem Barcy

0

@malypuzon a to nie wiedziałem nawet, myślałem że on jest tylko kibicem realu a w PL sędziuje obiektywnie

0

@malypuzon Pod jaki polski klub on drukuje?

0

@Bernard777 od kiedy można uderzać w głowę rywala przed strzeleniem bramki?

Według mnie bramka na 2-1 nie powinna zostać uznana, ale z chęcią przeczytam Twojej opinii.

0

@malypuzon który polski sędzia drukuje pod 1 klub?

0

@Wossi61FCB otóż nie, to nie ma znaczenia.

W piłce chodzi o gole, nie o ilość strzałów, posiadanie piłki czy styl.

0

@Xxxbarca4ever 5 punktów to bardzo dużo zważywszy na to że real dostaje karne po faulu mbappe na obrońcy, mastantuono może kopać w głowę przeciwników, endrick w krocze, mogą faulować przed strzeleniem gola (tchouameni w 2 kolejce, huijsen dzisiaj) a przeciwnicy dostają czerwoną kartkę (drugą żółtą) po dotknięciu viniciusa.

1

@Wossi61FCB mam gratulować im tego że znowu nas okradziono?

0

@MichuZ44 Przede wszystkim Garcia nie powinien grać na ŚO.

On się do tego nie nadaje, nie ma ku temu warunków ani fizycznych ani psychicznych.

Mam nadzieję że Flick to zrozumie

0

@Traba727 a czy ja napisałem że był faul?

Na prawdę nigdy bym się nie spodziewał że ktoś będzie podważał fakt że ręka jest górną kończyną...

0

@Rupert_Haubica nawet będąc w gównianej formie zagrał zajebistą piłkę do Kounde która powinna zostać zamieniona na gola ;)

0

@Traba727 Nie no, poważnie pytam: jaką częścią ciała według Ciebie obronił tchouameni?

0

@DwayNee nom, jedno nie wyklucza drugiego

0

@Traba727 a czym według Ciebie obronił jeżeli nie górną kończyną?

1

@PatrychoO może żałuje że wystawił Garcie w pierwszym :)

2

o jak miło tchouameni znowu broni strzały górnymi kończynami :)

0

@Kuchar zasługuje ten kto w prawidłowy sposób strzeli więcej bramek. Na ten moment real strzelił jedną bramkę prawidłowo i tyle samo Barcelona.

0

@Benz oj to bardzo kiepsko u Pana z językiem polskim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?