3

@CurryTheGoat30 cudowna asysta Casado

0

@Czyhrynski co znaczy te allah allah które po golu mówią?

0

@Czyhrynski coś jednak powiedział musiał, takie są zasady konferencji prasowej

1

@Kgorecki2500 stracił Pan 10zl

1

@Luciano99 może i piękna ale kibicuje madrylom takim jak jakiś paź @Sysia11

0

@kuz tego meczu nie da się wygrać :)

0

@MichuZ44 porusza się defensywnymi pomocnikami? Nie rozumiem, podaj więcej detali

1

@kuz ja myślę że jest na odwrót. Portugalczyk powinien wylecieć ostatnio z boiska - tak super pilnuje Yamala że w 60 minucie zostawiłby mu całe skrzydło puste oglądając pozostałą część meczu z szatni :)

1

@Luciano99 a jak rakow pizdziakow? Pokona moją Lechię czy będą ciężary?

Tak pytam bo nie chce mi się tracić czasu przed telewizorem, wolę iść na spacer

0

@marcin62 miałby jak Paris platynov powiedzieć „walimy ich na cipe do zera”? :)

Według mnie skromne i wyważone odpowiedzi to mądrzejsze, lepsze podejście :)

3

@nowy19pl stawiaj hajs skoro uważasz że mamy większe szanse niż real ;)

0

@Piecu11 no ale co z tego że odstaje fizycznie, to nie ma znaczenia. Messi też odstaje wizualnie fizycznie od ronaldo a jest o wiele lepszym piłkarzem ;)

2

@Piecu11 nie wiem co ma do rzeczy postura Pedriego, przecież to piłka nożna a nie kulturystyka :)

Rownie dobrze można napisać że real pokłada nadzieję w mbappe i gulerze bo jeśli nie ta dwójka to nie ma sensu by madryle włączali mecz :)

1

@Szklaner przecież piłkarze normalnie chodzą do szkoły i studiują :D nie są zamknięci w ośrodku treningowym 24/7

0

@clyde hmm, z drugiej strony Barca dostała za niego 60 milionów co jak na tamte czasy było ogromną kwotą.

Barca za te pieniądze mogła spokojnie znaleźć zastępstwo.

Tak samo jak za Neymara dostaliśmy 222 miliony dzięki czemu odejście Neymara mogło wyjść dla nas na plus gdybyśmy zamiast Dembele kupili wtedy Mbappe + zostałoby nam jeszcze 70 milionów.


Dla mnie problemem są odejścia za darmo i to prędzej na takich piłkarzy wieszałbym psy - chociażby trent alexander arnold który spędził całe życie w Livepoolu, zawdzięcza im wszystko a na koniec odchodzi nie dając zarobić klubowi


real jest po prostu mądrzej zarządzaną instytucją, która zamiast chować urazy, kłócić się, postępować pochopnie na łapu capu prowadzi rozsądną politykę transferową - choć im też zdarzają się błędy, jak wszystkim

- Messi w wieku 34 lat odchodzi za 0 Euro
- Ronaldo w wieku 33 lat odchodzi za 117 milionów Euro

1

@Laminedependencia trzeba spojrzeć na to szerzej - Liverpool w lato dużo zyskał ale też dużo stracił :)


Trent, Jota, Luis to są / byli świetni piłkarze, dodatkowo zarobili 53 miliony za Nuneza.

0

@turhiay to nie możliwe

0

@Pawlusek bez sensu, lepiej już dać Roony'ego na 10tce z uwagi na fakt że Yamal jest dużo szybszy, zwrotniejszy, ma lepszy drybling :)

0

@Encore plus wyjmij niepotrzebny karny i masz 2-1 dla Liverpoolu

0

@Szklaner z tym wielkim talentem to bym nie przesadzał :). Wielkim talentem to był Fati któremu kontuzje nie pozwoliły wejść na najwyższy poziom.

Ja się dziwię piłkarzom którzy wybierają w młodym wieku miliony w Arabii -> życie ma się jedno, a pieniądze to nie wszystko.

Nie trzeba mieć 50 milionów na koncie by na bardzo dobrym poziomie przeżyć, 5 milionów też wystarczy :)

2

@Popitek12 czemu tylko dzisiaj

0

@piJohn ja bym go widział w Barcy, zaryzykowałbym wymianę za Olmo :)

0

@krycha2201 poczytaj książkę i lulu :)

1

@norbi77 w sumie racja.

Lubię Wojtka ale na bazie tego co pokazał w tych kilku meczach Garcia wolałbym Hiszpana miedzy słupkami.

Nie wiem co by musiało się stać żebyśmy jutro wyszli z tarczą.

Chyba tylko jakiś totalny babol ze strony realu lub kontuzja mbappe której mu nie życzę.

Podobnie w sumie myślałem przed meczami Hiszpania - Francja i Hiszpania - Anglia a jednak w obu meczach góra okazała się drużyna Yamala.


2

@Kgorecki2500 a ja dieta i na takie bomby kaloryczne mogę sobie co najwyżej popatrzeć :D

1

@norbi77 ja bym postawił na waleczność, oczami wyobraźni nie widzę byśmy dominowali w środku pola jutrzejszy mecz, choć chciałbym się pomylić.


W sumie to na papierze Casado / De Jong będzie jedynym wartościowym rezerwowym, może jeszcze Roony dostanie jakieś minuty choć wątpię by Hansi ściągnął jutro Yamala z boiska, wiedząc że ten w każdej chwili może cos wyczarować.

Nie chciałbym w podstawie Garcii choć ten w ostatnich miesiącach kilka razy zamknął mi buzię :)


No i ten nieszczęsny sędzia który będzie uprzykrzał naszym życie, ehh

2

@blakkudium oj tutaj powinna być dyskwalifikacja

0

@Konradowskyy liczy się strata a nie wydatek a ten jest na poziomie 260 milionów.

Oczywiście to dalej dużo ale:

- potrzebowali zastępcy za zmarłego Diogo Jotę

- potrzebowali zastępcy za niewdzięcznika
trenta Arnolda który odszedł za darmo

- kupili młodych zawodników z których albo będą mieli pożytek na lata albo bez problemu sprzedadzą za grube miliony dalej, to mądrzejsza polityka niż kupowanie 30+ latków jak robi wiele topowych drużyn :)

0

@norbi77 @Aragorn33 nie no kochani… z PSG dwukrotnie zmusił Mendesa do faulu na żółtą kartkę za co Portugalczyk powinien opuścić boisko.

We wtorek powinien mieć asystę bo raczej to on ostatni dotknął piłki przed pierwszą bramką Fermina.

Dodatkowo zagrał przepiękną piłkę do Fermina który strzelił z główki co z trudem obronił bramkarz Olympiakosu.

Wykorzystał karnego - to też jakiś plus na jego konto.

W weekend zaliczył asystę - może nie była to asysta jakaś wybitna ale to i tak kolejna liczba która Yamal zrobił.


A nawet jeżeli zagra gowno i zostanie pośmiewiskiem to taki kubeł zimnej wody na zdrowie mu wyjdzie :)

1

@norbi77 według mnie przegramy i to wysoko niestety ale…

Rashford i Fermin nie pękają na robocie i teoretycznie jak będą mieli dzień to mogą we dwójkę zrobić spore kuku realowi - obydwoje potrafią huknąć zza pola karnego na co liczę.


Niepopularna opinia ale wolałbym jutro Casado w pierwszym składzie a De Jonga z ławki. Casado jest twardszy, pewnie gdzieś trzeba będzie sfaulować więc dostanie żółtko i wtedy po przerwie zjazd do bazy i wejście De Jonga :)

Plus Araujo musi zagrać - jest cień szansy że zagra bardzo dobry mecz. To nasz jedyny obrońca który może dogonić mbappe / viniego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?