0

@Ku84fcb ja chce Guiu w Barcelonie ;(

1

@blakkudium strasznie mnie irytuje fakt że francuz przyszedł do realu za darmoche (wiem wiem, prowizje itp to tez koszty)

0

@partymaker tyle że przy założeniu że wszyscy są zdrowi to u nas tych indywidualności więcej: Yamal, Fermin, Pedri, Garcia, Raphinia, Lewy, Kounde a niektórzy do tej listy dodaliby jeszcze De Jonga :)


w realu dodałbym viniciusa i bellinghama bo gdyby nie on to w jego debiutanckim sezonie nie wygrali by ligi :)

0

@July_6_BcN już nie wsadzajmy wszystkich do jednego wora. Może Donald jest wierny swojej żonie i ja kocha, istnieje takie prawdopodobieństwo :)

0

@Frimpong grają w 12tu, to spora korzyść

1

@barcasempre jak sędzia pozwoli

1

@blakkudium 140 milionów to dalej nic za najlepszą 9tke świata (w mojej skromnej opinii)

0

@July_6_BcN tego nie wiemy :p

0

@A4ron oj to ciężko u Ciebie z rozumowaniem skoro dziwi Ciebie że wyżej ceniona jest drużyna z top 4 ligi hiszpańskiej niż drużyna z Azerbejdżanu


0

@Frimpong mnie bardziej dziwi że nikt (na szczęście) nigdy sobie nie zrobił długotrwałego, natychmiastowego kuku - przecież nawet przypadkowo jak się dostanie z całej siły w oko z łokcia to na chłopski rozum oko powinno pęknąć

1

@Jakchcesz zgoda, dam Ci na to kurs 0.9, wjeżdżasz?

0

@TR3YWAY ale on nie zjebal z czerwem, po prostu Casado za późno zasygnalizował uderzenie ręką

3

Nie no ale ten Rashford dzisiaj to jest kot, nawet jak mu spadnie forma to 30 milionów i tak warto dać

0

@Guess ja nie przeczę że się wywalił ale jednak elastico plus wolej Fermina to nie byle co

0

@AdrianFCB10 póki co raczej Lewy jest pierwszy do karnych ;)

Ja Yamalowi nie żałuję tych karnych tylko strzela je beznadziejnie i jak tego nie zmieni to się to na nim zemści - mam tylko nadzieję że w meczu Hiszpanii a nie Barcy

0

@elitive + zwrot Guiu

0

@Ryoumen no tak nie do końca - póki co.

1

Czy w 2025 real zaliczył podobnie widowiskową akcję bramkową jak ta na 5-1?

0

@Bobo25 spokojnie, do meczu z madrytem będą mieli prawie 5 dni, a Pedri odpocznie za tydzień gdy będzie puchar króla ;)

0

@AdrianFCB10 skończę gdy Ty zaczniesz myśleć, daj znać ;)

0

@matirix20 gdyż jego strzały z karnych są gowniane. Już Hiszpania w półfinale ligi narodów to odczuła

1

@blakkudium Yamal przypajacowal, zemści się to kiedyś na nim

3

@Filipem otóż to - chociażby karny dla Olympiakosu, jakby zawodnik nie strzelił siłowo to by Wojtek obronił

3

Yamal nie powinien strzelać karnych

0

@masa11 uderzył ale reakcja Casado mocno spóźniona :)

0

@AdrianFCB10 oszczędza się na real

1

Oj Casado brzydko przyaktorzyl

0

To by było na tyle jeżeli chodzi o odpoczynek dla Pedriego :)

0

@macio_944 pytanie co z Balde i Kounde bo oni też nie domagają :)

Ja bym dał Araujo Cubarsi Christensen Martin

0

Szkoda kurczę bo Szczęsny wyczuł :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?