Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ku84fcb ja chce Guiu w Barcelonie ;(
1
@blakkudium strasznie mnie irytuje fakt że francuz przyszedł do realu za darmoche (wiem wiem, prowizje itp to tez koszty)
0
@partymaker tyle że przy założeniu że wszyscy są zdrowi to u nas tych indywidualności więcej: Yamal, Fermin, Pedri, Garcia, Raphinia, Lewy, Kounde a niektórzy do tej listy dodaliby jeszcze De Jonga :)
w realu dodałbym viniciusa i bellinghama bo gdyby nie on to w jego debiutanckim sezonie nie wygrali by ligi :)
0
@July_6_BcN już nie wsadzajmy wszystkich do jednego wora. Może Donald jest wierny swojej żonie i ja kocha, istnieje takie prawdopodobieństwo :)
0
@Frimpong grają w 12tu, to spora korzyść
1
@barcasempre jak sędzia pozwoli
1
@blakkudium 140 milionów to dalej nic za najlepszą 9tke świata (w mojej skromnej opinii)
0
@July_6_BcN tego nie wiemy :p
0
@A4ron oj to ciężko u Ciebie z rozumowaniem skoro dziwi Ciebie że wyżej ceniona jest drużyna z top 4 ligi hiszpańskiej niż drużyna z Azerbejdżanu
0
@Frimpong mnie bardziej dziwi że nikt (na szczęście) nigdy sobie nie zrobił długotrwałego, natychmiastowego kuku - przecież nawet przypadkowo jak się dostanie z całej siły w oko z łokcia to na chłopski rozum oko powinno pęknąć
1
@Jakchcesz zgoda, dam Ci na to kurs 0.9, wjeżdżasz?
0
@TR3YWAY ale on nie zjebal z czerwem, po prostu Casado za późno zasygnalizował uderzenie ręką
3
Nie no ale ten Rashford dzisiaj to jest kot, nawet jak mu spadnie forma to 30 milionów i tak warto dać
0
@Guess ja nie przeczę że się wywalił ale jednak elastico plus wolej Fermina to nie byle co
0
@AdrianFCB10 póki co raczej Lewy jest pierwszy do karnych ;)
Ja Yamalowi nie żałuję tych karnych tylko strzela je beznadziejnie i jak tego nie zmieni to się to na nim zemści - mam tylko nadzieję że w meczu Hiszpanii a nie Barcy
0
@elitive + zwrot Guiu
0
@Ryoumen no tak nie do końca - póki co.
1
Czy w 2025 real zaliczył podobnie widowiskową akcję bramkową jak ta na 5-1?
0
@Bobo25 spokojnie, do meczu z madrytem będą mieli prawie 5 dni, a Pedri odpocznie za tydzień gdy będzie puchar króla ;)
0
@AdrianFCB10 skończę gdy Ty zaczniesz myśleć, daj znać ;)
0
@matirix20 gdyż jego strzały z karnych są gowniane. Już Hiszpania w półfinale ligi narodów to odczuła
1
@blakkudium Yamal przypajacowal, zemści się to kiedyś na nim
3
@Filipem otóż to - chociażby karny dla Olympiakosu, jakby zawodnik nie strzelił siłowo to by Wojtek obronił
3
Yamal nie powinien strzelać karnych
0
@masa11 uderzył ale reakcja Casado mocno spóźniona :)
0
@AdrianFCB10 oszczędza się na real
1
Oj Casado brzydko przyaktorzyl
0
To by było na tyle jeżeli chodzi o odpoczynek dla Pedriego :)
0
@macio_944 pytanie co z Balde i Kounde bo oni też nie domagają :)
Ja bym dał Araujo Cubarsi Christensen Martin
0
Szkoda kurczę bo Szczęsny wyczuł :/