0

@FCB24 prędzej where :p

1

@Konradowskyy jakie mamy teraz grają? Podaj linka

1

@blakkudium piękny jesteś, nie zmieniaj się

0

@michal26 De Jong to bardziej SP, on sobie nie radzi jako SPD

1

No oczom nie wierzę gdy widzę De Jonga w polu karnym, chyba efekt Koemana po przerwie na repke

1

@PIWOSZ89 reka jak vinicius

0

@FLYP Yamal i Raphinia też :)

0

@Miszcz Textu FCB Barca też się odpaliła sprzed 2 lat na Girone :D

0

@juarez a te nudesy z nią i foty jak ciągnie beniza to jest fake czy nie fake

0

@Peniu w sumie to nie, mało?

0

@pt9 przesadzasz.

Kounde jest bardziej PO niż SO i jego dawne widzimisię tego nie zmienia.

Gdyby Cubarsi był bez formy od roku to z samym Inigo nie wygralibyśmy 4/4 meczy z realem i nie dotarlibyśmy do 1/2 LM. Cuba był praktycznie cały sezon zdrowy i grał w wszystkich ważnych meczach.

Z Balde zgoda, on jakiś mało skoordynowany jest w ataku, może nie potrafi używać drugiej nogi i to jest tego przyczyna.

Z De Jongiem zgoda.

Casado jest dobrym piłkarzem ale nie wybitnym. Idealny jako pierwszy zmiennik w pomocy i taka byłaby jego rola gdyby nie kontuzje.

Rashford to jest totalny kot kiedy jest w formie, przy czym w United poza Bruno każdy gra gunwo ;)

Joan Garcia, Kounde, Fermin to też materiał na półfinał LM. Pewnie sie nie zgodzisz z Ferminem ale nie ma drużyny która ma 11tke złożona z wybitnych piłkarzy

0

@Katalonik97 nosz przecież mielibyśmy finał z taką samą linią obrony gdyby nie błędy sędziowskie marciniaka, więc jak widać da się

0

@L4ngusta była okazja na Taha ale niestety nie ma przestrzeni na rejestrację :)

0

@xavi890 no on się na so nie nadaje, już chyba lepiej byłoby żeby Garcia grał na PO a Kounde na SO skoro Flick chce ich obojga na boisku

0

@SinMistico no parę niedociągnięć jest

0

@Michall99 Po co psuć sobie sobotę

0

@damianex10 a można było mieć Taha za darmo gdyby nie Tebasowe zasady ;(

1

@tbas oj to będzie kacyk jutro

0

@SelloutCrowd taki mamy styl gry że nawet Lechia Gdańsk miałaby z Barca okazję na groźną kontre :)

0

@aiven nie no póki co sędzia nie wymyślił sobie karnego z dupy, nie jest źle

0

@ja8215 nie ma szans bo nie mamy tylu zdrowych napastników

0

Miło że De Jong próbuje brać udział w ataku. Ostatnio Frenkiego wbiegającego w pole karne widziałem za Koemana

2

Mam wrażenie że delikatnie (1-2 kg) Flickowi się przytyło

0

@kondzik47 kupisz abonament?

0

1

@Leooo w jakim języku próbuje się Pan z nami porozumieć?

Użyje wtedy translatora i spróbuję odpowiedzieć na Pana pytanie

0

@Conradxc ogolone, świeżo po prysznicu

0

@Faro typujesz powyżej 7.0 na Flashscore?

0

@Onlikox no jakoś z sevilla nie potrafiliśmy (a był wtedy Pedri) :)

1

@Kessie wiem o co chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?