Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 prędzej where :p
1
@Konradowskyy jakie mamy teraz grają? Podaj linka
1
@blakkudium piękny jesteś, nie zmieniaj się
0
@michal26 De Jong to bardziej SP, on sobie nie radzi jako SPD
1
No oczom nie wierzę gdy widzę De Jonga w polu karnym, chyba efekt Koemana po przerwie na repke
1
@PIWOSZ89 reka jak vinicius
0
@FLYP Yamal i Raphinia też :)
0
@Miszcz Textu FCB Barca też się odpaliła sprzed 2 lat na Girone :D
0
@juarez a te nudesy z nią i foty jak ciągnie beniza to jest fake czy nie fake
0
@Peniu w sumie to nie, mało?
0
@pt9 przesadzasz.
Kounde jest bardziej PO niż SO i jego dawne widzimisię tego nie zmienia.
Gdyby Cubarsi był bez formy od roku to z samym Inigo nie wygralibyśmy 4/4 meczy z realem i nie dotarlibyśmy do 1/2 LM. Cuba był praktycznie cały sezon zdrowy i grał w wszystkich ważnych meczach.
Z Balde zgoda, on jakiś mało skoordynowany jest w ataku, może nie potrafi używać drugiej nogi i to jest tego przyczyna.
Z De Jongiem zgoda.
Casado jest dobrym piłkarzem ale nie wybitnym. Idealny jako pierwszy zmiennik w pomocy i taka byłaby jego rola gdyby nie kontuzje.
Rashford to jest totalny kot kiedy jest w formie, przy czym w United poza Bruno każdy gra gunwo ;)
Joan Garcia, Kounde, Fermin to też materiał na półfinał LM. Pewnie sie nie zgodzisz z Ferminem ale nie ma drużyny która ma 11tke złożona z wybitnych piłkarzy
0
@Katalonik97 nosz przecież mielibyśmy finał z taką samą linią obrony gdyby nie błędy sędziowskie marciniaka, więc jak widać da się
0
@L4ngusta była okazja na Taha ale niestety nie ma przestrzeni na rejestrację :)
0
@xavi890 no on się na so nie nadaje, już chyba lepiej byłoby żeby Garcia grał na PO a Kounde na SO skoro Flick chce ich obojga na boisku
0
@SinMistico no parę niedociągnięć jest
0
@Michall99 Po co psuć sobie sobotę
0
@damianex10 a można było mieć Taha za darmo gdyby nie Tebasowe zasady ;(
1
@tbas oj to będzie kacyk jutro
0
@SelloutCrowd taki mamy styl gry że nawet Lechia Gdańsk miałaby z Barca okazję na groźną kontre :)
0
@aiven nie no póki co sędzia nie wymyślił sobie karnego z dupy, nie jest źle
0
@ja8215 nie ma szans bo nie mamy tylu zdrowych napastników
0
Miło że De Jong próbuje brać udział w ataku. Ostatnio Frenkiego wbiegającego w pole karne widziałem za Koemana
2
Mam wrażenie że delikatnie (1-2 kg) Flickowi się przytyło
0
@kondzik47 kupisz abonament?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 truuu
1
@Leooo w jakim języku próbuje się Pan z nami porozumieć?
Użyje wtedy translatora i spróbuję odpowiedzieć na Pana pytanie
0
@Conradxc ogolone, świeżo po prysznicu
0
@Faro typujesz powyżej 7.0 na Flashscore?
0
@Onlikox no jakoś z sevilla nie potrafiliśmy (a był wtedy Pedri) :)
1
@Kessie wiem o co chodzi