Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani jakie jeszcze Hobby? Może mnie zainspirujesz, bo dusza turysty jeszcze sie we mnie nie urodzila, moze to przychodzi z wiekiem u niektorych
0
@KichuBlaugrana 7-8k miesięcznie oszczędzać to już bardzo dużo, większość ludzi nawet tyle nie zarabia. Cieszy mnie fakt że dużo tutaj osób oszczędza, mam nadzieję że będziemy mieli warunki (zdrowie i bezpieczeństwo) by następnie móc pokorzystać z owoców naszej pracy :)
0
@derus Dzięki, mam taką nadzieję, chociaż zdaję sobie sprawę że ciezko będzie odpuścić.
Jest też presja społeczeństwa, widząc że ludzie z boku zarabiają więcej / są na wyższym stanowisku jest potrzeba gonienia ich wyników
0
@Flyingbetoniarka no to jest kozak opcja :D
0
@July_6_BcN zazdroszczę, Warszawa na dzień dobry daje więcej możliwości niż małe miasta
1
@Safrani gratuluję Safrani, jakie plany zatem na za dwa lata? Turystyka czy w inny sposób chcesz spędzać wolny czas? :)
0
@maroon dobre dobre :D
1
@lucca87 właśnie to czy lubi się swoją pracę jest kluczowe, jak się lubi tak jak Ty to nie ma powodu by ją rzucać :)
1
@pt9 to prawda, tylko się cieszyć że rodzice byli w stanie wam zapewnić fajniejszy start.
Ja „dorabiam” się sam ale nigdy nie zależało mi na ekskluzywnym życiu dzięki czemu jestem w stanie powoli budować małą poduszkę finansową.
0
@July_6_BcN jesteś z Warszawy czy na studia tam wyjechałaś?
1
@comtedurgell też rzuciłem palenie, alkohol sporadycznie dla relaksu :) powodzenia!
14
@fejkenq a może @Kessie od @July_6_BcN ? :)
0
@pt9 elegancko, życze powodzenia. 36 lat i być w tak dobrym położeniu jak piszesz to rzadkość, musiałeś podjąć dobre decyzje zawodowe za młodu ;)
1
@Gary Może zatem pół etatu po przekroczeniu pewnego wieku jest złotym półśrodkiem?
1
@derus jestem zwykłym pracownikiem korpo - jeden z amerykańskich banków które mają oddział w PL.
Póki co na papierze jestem sam - nie dzielę z nikim majątku.
Kilka lat temu miałem nadzieję na możliwość przejścia na emeryturę w wieku 40 lat.
Teraz mając 31 myślę że przynajmniej do 45tki będę musiał pracować na cały etat, później chciałbym pół etatu choć wątpie by firma spoglądała na to przychylnie.
Na pewno nie chcę spędzać w pracy tak wiele godzin jak teraz, bo obecnie mało mam z życia niestety :)
0
@July_6_BcN a hajsowo nie bardziej opłaca się zajmować sprawami karnymi? Czy $ i tu i tu można robić podobny?
1
@derus rozumiem, powodzenia :)
1
@RoberDzik to jest w ogóle zabawne że my tych piłkarzy jak figo, vinicius, pepe czy ramos bardzo nie lubimy a piłkarze Barcy normalnie się z nimi ziomkują, heheszki, żółwiki itp itd
1
@July_6_BcN Dzieki i powodzenia! Mam nadzieję że etap związany z kontaktami z policją i sądami w swoim życiu mam już za sobą, ale kto wie ;)
0
@derus "Planujemy", rozumiem że masz na myśli siebie i żone? Dużo brakuje do 45tki?
0
@July_6_BcN Rozumiem, a docelowo co będziesz chciała robić i jaka gałąź prawa?
0
@KRISU77 Nie lubisz "słodkiego" obijania się, leżenia do późna, grania, oglądania filmów, czytania książek, podróży, spacerów, sportu? Mógłbyś w większym stopniu się temu oddać nie chodząc do pracy :)
0
@Prorokk Nie muszą to być ogromne pieniądze. Obecnie (mam nadzieję że nie ulegnie to zmianie na minus) na życie starcza mi 1/2 tego co zarabiam.
Przechodząc na emeryturę wiem że będę musiał obniżyć poziom życia ale wolę to niż tracić życie na pracę.
Za młodu nie poszedłem niestety głosem serca przez co prawda nie sprawia mi frajdy, czuję że to zmarnowany czas :)
0
@July_6_BcN okej, rozumiem. A jak obecnie wygląda Twój dzień pracy i jak AI wpływa na zawód prawnika gdy patrzysz na to z bliska?
1
@Andi18 elegancko, powodzenia :)
0
@Prorokk Są górnicy, policjanci, żołnierze i inne zawody które pozwalają na wcześniejszą emeryturę.
Można też tak jak ja - zakładać optymistyczny (ale realny) scenariusz w którym będzie mnie stać na wcześniejsze przejście na emeryturę, który być może się spełni, być może nie :)
0
@MOLESTA Nie no na pewno nie własne które mogliby wystawić na sprzedaż, może masz na myśli że mogli tam mieszkać dożywotnio tak jak to w PL się odbywało / z rzadka odbywa?
0
@MOLESTA z tymi 80% to bym się nie rozpędzał :)
Ukraina jest specyficznym przypadkiem gdyż Polacy za granicą nie są za granicą tak preferencyjnie traktowanym jak Ukraina była na początku wojny.
0
@krzak82 ja na miejscu Lewego próbowałbym negocjować niski kontrakt. Kasy ma i tak jak lodu a w Barcelonie ma szansę na trofea nawet będąc rezerwowym
0
@July_6_BcN okej, a na tych 3 latach aplikacji jakie masz uprawnienia, co możesz robić, "pod czym możesz się podpisać"?