Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan nie muszę oglądać jego filmów na youtubie by wiedzieć co mówi i o czym mówi - co wskazałem w poprzednim komentarzu. Również pozdrawiam
0
@Bogan przy czym dla mnie ćwiąkała nie różni się niczym od przeciętnego kibica na la rambli.
Nie wyciąga wniosków na podstawie dłuższego okresu lecz krytykuje bądź zanadto wychwala po pojedynczym meczu :)
0
@Bogan nie robie mu wyswietlen i nie ogladam jego filmow na youtubie.
Jednoczesnie przegladam:
- la ramble gdzie czesto gesto przytaczane sa wypowiedzi cwiakaly
- strone glowna fcbarca.com gdzie rowniez ta postac sie przewija
- ogladam mnostwo materialow o pilce na innych kanalach gdzie niekiedy rowniez jest cwiakala
- do niedawna komentowal (albo robi to dalej, nie wiem) on rowniez mecze - nie wyciszam odbiornika tylko dlatego ze komentuje osoba ktorej nie lubie
0
@Zieliniak niestety, ja też za młodu robiłem rzeczy których teraz bym już się nie odważył - Ty nie?
1
@Konradowskyy hulajnogarze to zazwyczaj dzieciaki a dzieciaki maja to do siebie ze sa niedojrzali :)
1
@mordini123 jezeli te zdjecie jest w miare aktualne to calkiem dobrze sie trzymala w wieku 96 lat
1
@RedKorsak pamietam tylko tyle co napisales, to bylo ogrom lat temu :/
0
@Bogan no tak, ja jednoczesnie lubie skrytykowac to co mi sie nie podoba - tak jak nie podoba mi sie praca tomasza cwiakaly
0
@Eklerek według mnie chłopaki nic złego nie robią a to że sobie legalnie dorabiają (o ile faktycznie nie chcą koszulek dla siebie i rodzin) nie powoduje od razu że nie mogą się dobrze uczyć czy tam rozwijać w inny sposób :)
0
@RedKorsak nazwy nie pamiętam ale myśle że wiem o którą Ci chodzi, też w nią grałem :)
2
No i super, niech sobie podbija wartość rynkową to uda się go sprzedać z zyskiem - przy Yamalu za dużo nie pogra a 20 latek nie będzie chciał wiecznie przyglądać się grze z ławki.
0
@Derean jeżeli byłby gotów to jak najbardziej niech powoła, zawsze to szansa na to że Pedri złapie mniej minut
2
no i super, bardzo lubie Pana Fermina
0
@PatrykBarca dla mnie taki Mastantuono też nie był uznaną marką a tym bardziej gwiazdą a real 50 milionów za niego dał (nie śledzę futbolu w Ameryce Południowej).
Skauci raczej wiedzieli co robią skoro takie siano za tych chłopaków zapłacili.
0
@Borneo ale on od wielu miesięcy nie miał urazu :)
0
@PatrykBarca 2 gości z łapanki? PSG wydało na tą dwójkę 100 milionów.
0
@AmigoBlancos 2000 tys to 2 miliony złotych. Pisząc 2 tysiące te dwie formy są poprawne:
1) 2 tys
2) 2000
Forma 2000 tyś jest zaś niepoprawna.
W bukmacherce zaś chodzi o wychodzenie na plus, czy ktoś to robi zakładami o kursie 1.01 czy 500 to bez znaczenia.
Wychodzi się zaś na plus jeżeli regularnie stawia się po kursie wyższym niż prawdopodobieństwo zdarzenia - czyli jeżeli zdarzenie ma 60% prawdopodobieństwa a kurs (przy założeniu gry bez podatku) wynosi 2 to przy regularnym obstawianiu ostatecznie osiagnie się zysk.
0
@Pressinho z tą bezpośrednią czerwoną kartką dla De Jonga był polemizował i doskonale wiesz że sędziowie nie sięgają tak hop siup przy pierwszym faulu po czerwoną kartkę.
Nie wiem czy był faul na Garcii w polu karnym. Nie mówię tak, nie mówię nie.
To co wiem na 100% to to że Mendes powinien wylecieć dostając drugą żółtą kartkę. Najgorszy okres w wykonaniu Barcy to były ostatnie 20-30 minut, czyli mniej więcej tyle ile Mendesa nie powinno być na boisku. PSG nie byłoby w stanie tak szaleć grając w 10.
0
@Laminedependencia podobnie jak real w ogromnej ilości meczów w lm w ostatnich latach, nieprawdaż?
0
@Bogan nie oglądam, lecz niestety oglądając dużo piłki wyskakują mi treści związane również z tym czlowiekiem - zwróć również uwagę Bogan na ostatni artykuł na stronie głównej strony, okej?
0
@clyde według mnie fabuła i misje poboczne strasznie powtarzalne a co za tym idzie nudne - kopia Assasin Creedow
0
@Zoker Ma sens gdyż to jest ich ku... zawód i powinni wykonywać go prawidłowo, tak jak Ty swój a ja swój.
To był faul na żółtą kartę i nawet chyba zagorzali madryle przyznaliby mi tutaj racje.
0
@misterio czyli nagle gdyby Ferran i Olmo strzelili swoje setki a sędzia nie dymnąłby Barcelony to nie byłoby o czym mówić? :O
Według mnie zwrot 'udzielenie lekcji futbolu' dotyczy dominacji na boisku która jak ktoś ogląda dłużej piłke wie że nie zawsze przekłada się na wynik końcowy (chociażby słynny przegrany mecz z Celticiem 1-0)
0
@Zoker tak, oglądałem, ale jestem tylko człowiekiem, zaufajmy matematyce:
xG Barcy 1.27
xG PSG 1.67
I to w sytuacji w której Barca została pokrzywdzona przez sędziego który nie dał Mendesowi 2giej żółtej akrtki :)
0
Barca vs PSG strzały 12:16
komentarz tomasza cwiakaly "BARCELONA DOSTAJE LEKCJĘ FUTBOLU"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
real vs Liverpool strzaly: 4:24
komentarz tomasza cwiakaly: "REAL WYGRYWA LIGĘ MISTRZÓW - WIELKI COURTOIS I BOHATEROWIE Z CIENIA"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
real vs liverpool strzaly: 9:9
komentarz tomasza cwiakaly "SHOW REALU NA ANFIELD - ONI SĄ NIEMOŻLIWI!"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Są na tym świecie eljarki i kamile gały których hejtuje się na tej stronie jak również tomki cwiakaly ktorych słowa są tutaj traktowane jak przekrojową, fundamentalną, innowacyjną i unikatową analize :)
1
@Vegeta88 jakoś wielokrotnie zasługujemy na wygraną i nie wygrywamy. To jest w pilce normalne że czasami zagra się gowno a i tak się zremisuje / wygra - tzn. Normalne wszędzie poza Barceloną która jeżeli wygrywa to zawsze musi być dużo lepsza od przeciwnika…
2
@macio_944 o wątpliwej czerwonej kartce huijsena dziennikarz(e) uważani tutaj za wielkich super ekspertów nie zapomnieli nagrać filmów na youtubie - bardzo wątpię by tak samo ochoczo nagrali filmy o oczywistej drugiej żółtej kartce dla Mendesa ;)
1
@macio_944 oj tak.
Irytujące jest to że Barca zawsze wiecznie ze wszystkim musi mieć pod górkę. Czy to w mediach, wśród władz ligi, wśród władz miejskich / państwowych, czy też u sędziów. Nerwicy idzie dostać.
Myślę jednak że współwinni takiemu stanowi rzeczy są rządzący FC Barcelona którzy nie potrafią skutecznie postawić się tej w mojej ocenie jawnej niesprawiedliwości.
Jakiś czas temu słyszało się że Barca ma powalczyć o tytuł ligi sprzed wielu wielu lat (chyba lata 30te 20tego wieku) bo z jakiegoś niesłusznego powodu nie został on wtedy Barcy przyznany - od ostatnich informacji na ten temat minęło kilka dobrych lat i zapewne jak zawsze gowno Barca „w biurach” osiągnie.
0
@Eric_Abidal_22 wyliczenia typu 8/10, 90% itp są kompletnie z dupy i raczej zdajesz sobie z tego sprawę.
Casado dostał żółtą kartkę za mniejsze przewinienie niż Mendes.
Siła uderzenia konia jakim jest Mendes była duża, zwłaszcza że akcja działa się na pełnym biegu.
Mendes przerwał kontratak a za faul taktyczny należy się żółta kartka.
Generalnie ja przy swojej ocenie sędziowania kieruje się sprawiedliwością dla obu drużyn.
A) Jeżeli nie byłoby kartki, byłoby to niesprawiedliwe gdyż drużyna faulująca przerwałaby groźnie zapowiadającą się akcję bez żadnej straty dla siebie - drużyna faulowana byłaby zatem pokrzywdzona.
B) W przypadku ukarania żółta kartka drużyna faulowana traci możliwość kontynuowania akcji ale zyskuje to że drużyna faulująca ma jednego zawodnika wyłączonego z możliwości faulowania - w przeciwnym wypadku druzyna faulująca będzie grała w osłabieniu. Dla mnie taki wariant jest uczciwy a chyba takie powinno być sędziowanie ;)
1
@Kai0 wystarczyłoby:
- lepiej przeznaczyć środki wydane na Olmo
- lepiej przeznaczyć środki wydane na Ferrana (o ile mnie pamięć nie myli, w tym samym czasie ktoś z dyrekcji Barcy chciał zamiast Ferrana kupić Alvareza)
- nie być wiecznie dymanym przez sędziów
I na luzie minimum remis byłby nasz :)