Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ja to widzę jako 3-2 dla Barcelony
0
@Croocers zostanie w realu, to jest niestety bardzo dobry piłkarz. Z obecnego realu to myślę że najszybciej poleci rodrygo i asencio, w dalszej kolejności stara gwardia czyli rudiger i alaba.
0
@FcPortoFan1999 tak, wierzę że Barca może się wyłożyć na Sociedad.
- Szczęsny pierwszy mecz po prawie 4(?) miesiącach przerwy
- Olmo bez formy
- Lewy najwidoczniej też / nie gotowy na 90 minut
- Ferran -> super piłkarz ale nie jako klasyczna 9tka
- brak Raphini
- Yamal nie gotowy na 90 minut
- brak ławki bo zmiennicy kontuzjowani
Mam nadzieję że wygramy ale nie lekceważę Sociedad i myślę że będzie ciężko o 3 punkty :)
0
@Pablozeusz i tak skończą z niczym na koniec sezonu :)
0
@AmigoBlancos ciesze się że nie wszedł Tobie kupon.
0
@FcPortoFan1999 a które zajmowało Atletico przed tym meczem?
W Sociedad doszło do sporych zmian ale i tak są mocni i o puchary powalczą
0
@turhiay zwłaszcza w konkursach rzutów karnych
0
@FcPortoFan1999 Sociedad to jest calkiem dobra drużyna wariat
0
@MaziFCB @Azazel_Pazuzu z drugiej strony Panowie spokojnie, sekundy lecą :)
1
@Encore kozak asyste mu dali :D
0
ok dzieki za info
0
@FCB_dimiC mało która potrafi z dwóch strzałów robić dwie bramki
1
@Andi18 oby oby
0
@pafcioxxx zaplusuje z uwagi na c z małej
0
@Xxxbarca4ever to nie koniec lecz krótka pauza kolego
0
@Roobo jeszcze spokojnie, Atletico jest w stanie to spieprzyć ;)
1
@Firestone w idealnym świecie Atletico dzisiaj nie gra z realem madryt gdyż ten drugi nie istnieje
1
@Sergio_Devils tu nie o to chodzi lecz o normalne sedziowanie jakiego dzisiaj poki co doswiadczamy
0
@BHAFCB skoro masz takie mysli to moze jednak jestes ;)
2
obrzydliwy courtois byl blisko wyciagniecia tego, to tez pokazuje jaki to kot (niestety)
0
dalsze trzymanie Lengleta na boisku to proszenie sie o klopoty
0
@Starrk to akurat nie ma większego znaczenia w dzisiejszym zepsutym świecie, niestety
1
@Andi18 w sumie mają wybitnych ekspertów od marnowania karnych a największy póki co się na ławce kisi :D
0
@VegetaPolska szczerze mówiąc w futbolu nigdy nie było złotych kartek.
0
@Dieselzor courtois pilkarz realu rzyg
0
@Kitek1640 przeciez im to na reke lol
1
@Andi18 remis Andrzej to też za duże oczekiwania. Ja sobie życzę braku karnego dla realu.
0
@kejdzi mbappe dobry, atletico dobre lecz jak zwykle sami sabotują swoją prace :)
0
jakim cudem Lenglet gra w top4 drużynie la ligi xd
0
@CurryTheGoat30 nie 'by' uznali, tylko uznali, vini pokazał już jak sie strzela bramki ręką.