0

@FcPortoFan1999 ja to widzę jako 3-2 dla Barcelony

0

@Croocers zostanie w realu, to jest niestety bardzo dobry piłkarz. Z obecnego realu to myślę że najszybciej poleci rodrygo i asencio, w dalszej kolejności stara gwardia czyli rudiger i alaba.

0

@FcPortoFan1999 tak, wierzę że Barca może się wyłożyć na Sociedad.

- Szczęsny pierwszy mecz po prawie 4(?) miesiącach przerwy
- Olmo bez formy
- Lewy najwidoczniej też / nie gotowy na 90 minut
- Ferran -> super piłkarz ale nie jako klasyczna 9tka
- brak Raphini
- Yamal nie gotowy na 90 minut
- brak ławki bo zmiennicy kontuzjowani

Mam nadzieję że wygramy ale nie lekceważę Sociedad i myślę że będzie ciężko o 3 punkty :)

0

@Pablozeusz i tak skończą z niczym na koniec sezonu :)

0

@AmigoBlancos ciesze się że nie wszedł Tobie kupon.

0

@FcPortoFan1999 a które zajmowało Atletico przed tym meczem?

W Sociedad doszło do sporych zmian ale i tak są mocni i o puchary powalczą

0

@turhiay zwłaszcza w konkursach rzutów karnych

0

@FcPortoFan1999 Sociedad to jest calkiem dobra drużyna wariat

0

@MaziFCB @Azazel_Pazuzu z drugiej strony Panowie spokojnie, sekundy lecą :)

1

@Encore kozak asyste mu dali :D

0

ok dzieki za info

0

@FCB_dimiC mało która potrafi z dwóch strzałów robić dwie bramki

1

@Andi18 oby oby

0

@pafcioxxx zaplusuje z uwagi na c z małej

0

@Xxxbarca4ever to nie koniec lecz krótka pauza kolego

0

@Roobo jeszcze spokojnie, Atletico jest w stanie to spieprzyć ;)

1

@Firestone w idealnym świecie Atletico dzisiaj nie gra z realem madryt gdyż ten drugi nie istnieje

1

@Sergio_Devils tu nie o to chodzi lecz o normalne sedziowanie jakiego dzisiaj poki co doswiadczamy

0

@BHAFCB skoro masz takie mysli to moze jednak jestes ;)

2

obrzydliwy courtois byl blisko wyciagniecia tego, to tez pokazuje jaki to kot (niestety)

0

dalsze trzymanie Lengleta na boisku to proszenie sie o klopoty

0

@Starrk to akurat nie ma większego znaczenia w dzisiejszym zepsutym świecie, niestety

1

@Andi18 w sumie mają wybitnych ekspertów od marnowania karnych a największy póki co się na ławce kisi :D

0

@VegetaPolska szczerze mówiąc w futbolu nigdy nie było złotych kartek.

0

@Dieselzor courtois pilkarz realu rzyg

0

@Kitek1640 przeciez im to na reke lol

1

@Andi18 remis Andrzej to też za duże oczekiwania. Ja sobie życzę braku karnego dla realu.

0

@kejdzi mbappe dobry, atletico dobre lecz jak zwykle sami sabotują swoją prace :)

0

jakim cudem Lenglet gra w top4 drużynie la ligi xd

0

@CurryTheGoat30 nie 'by' uznali, tylko uznali, vini pokazał już jak sie strzela bramki ręką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?