Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VamoSBarca88 nie no, bez jaj
0
@Kubsoleon jakby se nie zrobił kuku na koniec sezonu to by miał :)
2
@Who_you_mam no nie powinno ale dziennikarze głosują tak jak uważają za stosowne i tyle. Ronaldo też nie powinien mieć 5 złotych piłek bo nigdy nie grał lepiej niż Messi a ma :)
0
@Cules69 to nie złoty but tylko złota piłka, tu nie chodzi o to kto ile strzelił :)
1
@blakkudium przystojniak ma jeszcze dwa lata kontraktu więc spokojnie
0
@turhiay ale to nie zabojady decydują mordooook
0
Szczerze mówiąc trochę dupa zimna jeżeli chodzi o miejsce Lewego ;/
1
@turhiay top5 dla Mbappe to będzie absurd. Raphinia, Dembele, Yamal, Salah, Vitinha mieli dużo lepszy sezon.
Przy czym piłka to nie tylko bramki i ja bym postawił Lewego za Mbappe, ale o jedną, dwie pozycje a nie minimum 5
0
@tbas dla mnie po i pis to jedno zło (mam na myśli gospodarczo, nie światopoglądowo) i z pewnością obecnie rządzący w pewnej mierze odpowiadają za wały mające teraz miejsce.
Jeżeli zasady dofinansowania z KPO zostały przez PIS źle sformułowane to PO powinno te zasady zmodyfikować zamiast tak skandalicznie rozdawać pieniądze.
0
@mekston teoretycznie, życzeniowo tak, jednak ciężko prognozować po 1 - 2sezonach. Ja pozostaje ostrożny, mając w pamięci wielokrotnie powtarzane słowa Lewego, który podkreśla jak ciężko utrzymać taki poziom przez wiele lat, zwłaszcza stając się top gwiazdą w tak młodym wieku, gdy jeszcze psychika nie jest dojrzała :)
Mbappe utrzymuje ten sam poziom od prawie dekady więc tutaj można bezpiecznie prognozować że przez kolejne x lat będzie dowoził podobne liczby co teraz.
0
@tbas mordo wariacie ale przecież słusznie ganiąc PO za ich przekręty nie trzeba od razu być pisowcem, krajobraz polityczny nie kończy się na po-pis.
0
@mekston moze byc też gorszy i gorszy (jak np. Fati), a Mbappe od lat prezentuje stabilną formę i tak pewnie zostanie na długie lata
0
@Herato zbyt duża różnica wieku, poza tym Yamal raczej nie będzie hurtowo kolekcjonować Pichichi gdyż lepiej przyda się zespołowi kreując gre niż tylko wykańczając.
0
@Herato lub równie dostojny Raphinia
0
@bartulek98 po ostatnich jego wynikach nie dostałby propozycji zbliżonej pod kątem finansowym i sportowym, z wielkich marek to kto mógłby go chcieć? Może co najwyżej Manchester United i w sumie myślę że Cholo tam mógłby zrobić dobrą robote tyle że Cholo w serduszku ma Atletico + w Madrycie lepiej sie żyje niż w Anglii więc dopóki go nie wywalą to będzie siedział.
Zarządowi też na pewno nie jest łatwo wywalić gościa któremu tyle zawdzięczają i z którym od tak dawna współpracują.
0
@Stinger_ Ja myślę że obawy Lewego okażą się być słuszne i Yamal nie pociągnie za długo na topie
5
@MesQueUnClub_87 nawet Cubarsi i Garcia dają w tym aspekcie więcej niż De Jong niestety
0
@Walpiano dla mnie TOP 1 (co wydaje się być niewiarygodne wiedząc jak grał sezon, dwa sezony wcześniej)
0
@Fantastyczny Chłopiec 100% Dembele gdyż Liga Mistrzów
0
@bartulek98 czemu Cholo zarabiający najwięcej wśród trenerów w lidze miałby chcieć się rozstać?
0
@bartekvisca nie jest i złota piłka nic tutaj nie zmieni.
Gdyby złota piłka miała określać kto jest najlepszy na świecie to oceniane byłyby indywidualne osiągnięcia a nie zespołowe.
Bo na przykład - w jaki sposób piłkarze Liverpoolu zawinili tym że w finale LM Loris Karius w pojedynke postanowił zasabotażować całosezonowy wysiłek drużyny?
Inny przykład - w jaki sposób Yamal / Raphinia zawinili w tym że polak rodak nie pierwszy raz nas wykiwał - raz będąc ślepy i nie widząc faulów Interu czy ręki Acerbiego (?) jednocześnie będąc człowiekiem nowej generacji, homo sapiens 2.0 widząc podwójne uderzenie piłki przez Alvareza (wyraźniejszego podwójnego uderzenia Messiego już nie widział) czy jako jedyny człowiek na świecie widząc bez powtórki spalonego Bayernu w 2024?
1
@Zbyszard 0% prawdy
ja osobiście swój głos oddałbym na Raphinie, jeżeli się nie myle to cały sezon był zdrowy i dowiózł liczby lepsze niz Yamal i Dembele.
1
@ACMaldini3 nom, zwłaszcza niebiezpiecznie la ramble w robocie przeglądać teraz :D
3
@Faro tutaj się zgodzę, nie wiem czy koniecznie Casado ale mógłby ktoś odciążyć w czwartek Pedriego bo gra zbyt wiele zwłaszcza że jeszcze w reprezentacji nie dają mu wytchnienia
0
@Eklerek minus taki że Mbappe może powąchać - no ale zadecyduje mundial
0
@ViscaelBarca2007 dobrze gadasz dzieciak
2
no i teraz byłby idealny moment dać szanse Roony'emu, Toniemu lub Jofre.
0
@Zip Barca nie potrafi w medialne burze, powinna udać się na korepetycje do madrytu :)
1
@turhiay to ja doskonale wiem że to są inne typy piłkarze, ale lepszą 9tką z tej dwójki był i będzie Lewy.
@directedbyfcb w tym co jest najważniejsze u 9tek - strzelaniu bramek.
0
@turhiay a to zdecydowanie, on powinien grać za 9tką, potrafi pięknie asystować czego nie ma Lewy, nie jest drewniany.