La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1027 Culés

0

Najlepsze jest to że gdyby nie ta liga mistrzów PSG to piękny Yamal w sumie bankowo by odbierał ZP…

0

@Herato liga mistrzów to w latach gdzie nie ma MŚ to zwykle główna baza do wyłonienia zwycięzcy - oczywiscie były różne sytuacje w zaleznosci kto wygrywał rozgrywki i kogo mieli jako lidera i gdzie byli Messi / Ronaldo ze swoimi osiagnieciami i liczbami etc

1

@mekston odrazu po twoim wpisie Ribery sie przypomina :D

0

@Herato lub równie dostojny Raphinia

0

@Herato tak, tez tylko trzeba wziac pod uwage ze ten okres 2010-2015 bylo okresem z łączoną nagroda

Glosami dziennikarzy w 2013 wygrywał Ribery, tak jak w 2010 Sneider

Ale trenerzy / kapitanowie stawiali po prostu Messiego 2010 i Ronaldo 2013 (szczegolnie po jesieni i jeszcze wydluzeniu glosowania) wyżej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?