0

@Marian_Pazdzioch kup, co sobie będziesz żałować :)

0

@ACMaldini3 o ile zagra, bo tego nie byłbym taki pewien ;)

0

@10LionelMessi10 @Culer9002 @LionelKessie w którym miejscu napisałem że Messi nie został legendą Barcelony?

0

@VeB 1899 nie prawda ;)

1

@Arden Messi też tak mówił :)

4

@koziar pewnie FIFA ;) później Tibia

0

@FcPortoFan1999 może nie trafiłeś na te właściwe, jak chociażby rodzina soprano :)

0

@FcPortoFan1999 możesz za darmo na stronie TVP oglądać ;)

0

@FcPortoFan1999 tak, jest świetny

2

Polecam serial „stulecie winnych”

0

@MarFan Ter Stegen nigdy nie wychodzi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY jeżeli się kurwiła to odpuść, w innym wypadku walcz, co Ci szkodzi ;)

1

@BARCA1899Messi Haaland

3

@BartqRKO jako człowiek byłby tym samym - nikim.

1

@paweldunajecfcb

1. Spadnie
2. Nie kupować wcale, lepiej kupić starszą wersję, ja mam xs i nie cierpię z tego powodu

0

@esem91 Ansu jest przymierzany do gry na 9tce według prasy

1

@JanneAhonen nie szkoda gdyż gdyby pograł dłużej to nie dostalibyśmy za niego zwrotu 40 milionów które za niego zapłaciliśmy :)

1

Który piłkarz z La Masii (z tych którzy jeszcze nie grali nawet w meczu towarzyskim) najszybciej zadebiutuje u Flicka?

Ja obstawiam Pau Prima przez wzgląd na braki na SPD.

0

@FCBparasiempre „mordeczko” to tak żartobliwie, zwłaszcza że miałem nadzieję że jesteś stary, bardzo stary chłop i to Ciebie striggeruje ;)

0

@Faro oby się to sprawdziło

0

Z jakichś powodów musicie dzisiaj wyprowadzić się z PL. Jaki kierunek wybieracie? Ja Niemcy - bylem tam na krótko 3 razy i podobało mi się, plus firma w której pracuje ma tam oddział więc istniałaby szansa że mógłbym kontynuować pracowanie tam.

0

@FCBparasiempre Ernest pierwszy, Lewy drugi (?) a kto trzeci w Twoim prywatnym rankingu?

0

@FCBparasiempre podaj jakieś ciekawe tytuły książek o Barcy mordeczko

0

@Faro ok rozumiem

0

@Faro no ale przed chwilą zalecałeś mu wypożyczenie podczas gdy byłby to przecież skrajnie gowniany ruch z punktu widzenia FCB gdyż nie mamy żadnego zmiennika na PO i LO :)

10

Biorąc pod uwagę że Pedri i Olmo wypadają co chwilę myślę że Torre dostanie trochę minut. Jeżeli nie - wówczas w zimę wypożyczenie.

0

@Faro wypadnie Kounde (a o ile dobrze pamiętam wypada w każdym sezonie) i kto będzie grać na PO? Na LO tak naprawdę też nie mamy zmiennika za Balde (według mnie Martin nie utrzyma swojej pozycji zmiennika, ale mogę się mylić :))

1

@FCBparasiempre mordo skąd bierzesz te wszystkie ciekawe historie o Barcy?

0

@Faro są tacy co potrzebują regularności by pokazywać cały swój potencjał. Fort grał ewidentnie zajebiście na LO w tamtym sezonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?