2

@Xxxbarca4ever ale to akurat bardzo dobrze że Torre złapie jakieś minuty, bo w klubie będzie mu o nie niezwykle ciężko.

0

@FanBarcy22 Ci sami piłkarze chcą zarabiać więcej i więcej ;)

0

@BorzyKrzys ooo, szmaciurka :)

0

@D10SLEO ale ceny za żywność są niskie, bardzo niskie :)

2

@Faro ale Fati to nie był dzieciak, jego prowadzenie było naprawdę standardowe, takie jak w innych klubach, dostawał rozsądną liczbę minut :)

1

@Stinger_ trener nie miał do dyspozycji Di Marii i Messiego więc dostał powołanie, gdyby ta dwójka mogła grać to Dybala nie byłby powołany, prosta sprawa :)

1

@Faro przecież Fati grał mało minut, nie był pierwszym wyborem w Barcy, dopiero co wchodził do pierwszego składu.

0

@David_Martin przecież Ansu jest kontuzjowany, to jakie minuty?

Ferran zaś nie daje jakości a punkty trzeba zbierać, Girona to za ciężki przeciwnik na jakiekolwiek rotacje.

0

@MESSIah16 w interesie selekcjonera również jest by piłkarz był zdrowy na najważniejsze mecze dając mu odpocząć w meczach o nic ;) kwestia dogadania się między klubem a reprezentacją i ułożenie planu dogodnego dla obu stron - z priorytetem gry dla klubu gdyż to klub płaci utrzymuje zawodnika.

0

@mekston prawo prawem, ale warto by piłkarz zachowywał zdrowy rozsądek (i nie jechał na drugi turniej międzynarodowy po rozegraniu 60 meczy w roku) i miał szacunek do klubu w którym gra ;)

0

@MESSIah16 raczej na odwrót :) nie bez powodu FIFA płaci klubom a nie reprezentacjom rekompensatę gdy piłkarz dozna kontuzji. Pracodawca piłkarza (a zatem ma większe prawa do jego „używania”) jest klub a nie reprezentacja.

0

@Reviven odejdzie Ferran / Fati, przyjdzie Nico, nie ma problemu. Przy czym Nico dał dupy (z punktu widzenia kibica Barcy) przedłużając kontrakt z Bilbao.

0

@mekston duża część winy ponoszą piłkarze którzy nie rozumieją / mają w dupie że ich pracodawca jest klub. Coby nie mówić o De Jongu, nie świrował z jakimiś dziwnymi zabiegami i nie pojechał na Euro, za to taki Umtiti z rozwalonym kolanem poleciał na mundial, Pedri też po rozegraniu 60 meczów w sezonie uparł się by jechać na Igrzyska choć klub stanowczo tego odradzał :)

0

@Pnog37 najlepszy transfer z tej listy - Neves. Najgorszy - Koopmeiners.

0

@mekston to Barca jest pracodawca i płaci Lamine’owi, nie Hiszpania, więc to Barca powinna mieć priorytet w korzystaniu z niego. Klub powinien dogadać się z selekcjonerem odnośnie liczby minut które zagra Lamine i reszta reprezentantów ;)

0

@pt9 świetny mecz realu? Kiedy?

0

@Faro a miało być 12 września :(

0

Dziękuję za informację Dariusz!

0

Ile razy byliście na meczu Barcy i który z tych meczów najlepiej zapadł wam w pamięć?

Ja byłem na Barca vs Lechia, rozważam pojechanie na mecz Barca vs Bayern.

0

@quest93 napewno się pojawi choć oby nie z realu :)

0

@Arden Dida jest brazowy / czarny :)

0

Kupujecie eafc25 czy odpuszczacie? Ja mam w planach kupić gdy stanieje do 150zl czyli gdzieś pewnie w okolicach końca roku.

0

@Nazio_87 czemu nie jesz rosołu?

3

@tristan87 Galata zajebista okazję wykorzystała

0

@patrys218 kontuzja :)

1

@Rust_Cohle wleciał mi banik i nie mogłem postawić :(

2

@Pawel13sz Ter Stegen to nie jest top bramkarski obecnie, weź go porównaj do np. takiego Courtoisa, przepaść...

0

Ależ forma Palmera, jak City mogło wypuścić takiego piłkarza…

0

1

@PatrykBarca mordo ale tu chodzi o brak logiki w kupowaniu Olmo za 60 milionów gdy w kadrze był lepszy i nie łamiący się co chwila piłkarz - Gundogan. Trzeba było poczekać rok aż się Gundoganowi skończy kontrakt, zrobić przegląd kadry i dokonać wzmocnień. Zakup Olmo w miejsce Gundo nie da się w żaden sposób obronić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?