Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Xxxbarca4ever ale to akurat bardzo dobrze że Torre złapie jakieś minuty, bo w klubie będzie mu o nie niezwykle ciężko.
0
@FanBarcy22 Ci sami piłkarze chcą zarabiać więcej i więcej ;)
0
@BorzyKrzys ooo, szmaciurka :)
0
@D10SLEO ale ceny za żywność są niskie, bardzo niskie :)
2
@Faro ale Fati to nie był dzieciak, jego prowadzenie było naprawdę standardowe, takie jak w innych klubach, dostawał rozsądną liczbę minut :)
1
@Stinger_ trener nie miał do dyspozycji Di Marii i Messiego więc dostał powołanie, gdyby ta dwójka mogła grać to Dybala nie byłby powołany, prosta sprawa :)
1
@Faro przecież Fati grał mało minut, nie był pierwszym wyborem w Barcy, dopiero co wchodził do pierwszego składu.
0
@David_Martin przecież Ansu jest kontuzjowany, to jakie minuty?
Ferran zaś nie daje jakości a punkty trzeba zbierać, Girona to za ciężki przeciwnik na jakiekolwiek rotacje.
0
@MESSIah16 w interesie selekcjonera również jest by piłkarz był zdrowy na najważniejsze mecze dając mu odpocząć w meczach o nic ;) kwestia dogadania się między klubem a reprezentacją i ułożenie planu dogodnego dla obu stron - z priorytetem gry dla klubu gdyż to klub płaci utrzymuje zawodnika.
0
@mekston prawo prawem, ale warto by piłkarz zachowywał zdrowy rozsądek (i nie jechał na drugi turniej międzynarodowy po rozegraniu 60 meczy w roku) i miał szacunek do klubu w którym gra ;)
0
@MESSIah16 raczej na odwrót :) nie bez powodu FIFA płaci klubom a nie reprezentacjom rekompensatę gdy piłkarz dozna kontuzji. Pracodawca piłkarza (a zatem ma większe prawa do jego „używania”) jest klub a nie reprezentacja.
0
@Reviven odejdzie Ferran / Fati, przyjdzie Nico, nie ma problemu. Przy czym Nico dał dupy (z punktu widzenia kibica Barcy) przedłużając kontrakt z Bilbao.
0
@mekston duża część winy ponoszą piłkarze którzy nie rozumieją / mają w dupie że ich pracodawca jest klub. Coby nie mówić o De Jongu, nie świrował z jakimiś dziwnymi zabiegami i nie pojechał na Euro, za to taki Umtiti z rozwalonym kolanem poleciał na mundial, Pedri też po rozegraniu 60 meczów w sezonie uparł się by jechać na Igrzyska choć klub stanowczo tego odradzał :)
0
@Pnog37 najlepszy transfer z tej listy - Neves. Najgorszy - Koopmeiners.
0
@mekston to Barca jest pracodawca i płaci Lamine’owi, nie Hiszpania, więc to Barca powinna mieć priorytet w korzystaniu z niego. Klub powinien dogadać się z selekcjonerem odnośnie liczby minut które zagra Lamine i reszta reprezentantów ;)
0
@pt9 świetny mecz realu? Kiedy?
0
@Faro a miało być 12 września :(
0
Dziękuję za informację Dariusz!
0
Ile razy byliście na meczu Barcy i który z tych meczów najlepiej zapadł wam w pamięć?
Ja byłem na Barca vs Lechia, rozważam pojechanie na mecz Barca vs Bayern.
0
@quest93 napewno się pojawi choć oby nie z realu :)
0
@Arden Dida jest brazowy / czarny :)
0
Kupujecie eafc25 czy odpuszczacie? Ja mam w planach kupić gdy stanieje do 150zl czyli gdzieś pewnie w okolicach końca roku.
0
@Nazio_87 czemu nie jesz rosołu?
3
@tristan87 Galata zajebista okazję wykorzystała
0
@patrys218 kontuzja :)
1
@Rust_Cohle wleciał mi banik i nie mogłem postawić :(
2
@Pawel13sz Ter Stegen to nie jest top bramkarski obecnie, weź go porównaj do np. takiego Courtoisa, przepaść...
0
Ależ forma Palmera, jak City mogło wypuścić takiego piłkarza…
0
@Krzysztof1987 starość nie radość.
https://www.fullreplays.com
1
@PatrykBarca mordo ale tu chodzi o brak logiki w kupowaniu Olmo za 60 milionów gdy w kadrze był lepszy i nie łamiący się co chwila piłkarz - Gundogan. Trzeba było poczekać rok aż się Gundoganowi skończy kontrakt, zrobić przegląd kadry i dokonać wzmocnień. Zakup Olmo w miejsce Gundo nie da się w żaden sposób obronić.