0

@HavertzKai a ja bym wolał rekina na 9tce. Dla Felixa, o ile przyjdzie Nico, nie będzie miejsca na boisku zupełnie.

0

@dybson95 buahahahhaa, nie będę uczestniczyć w próbie wyciągnięcia pieniędzy które powinna zapłacić ubezpieczalnia a nie prywatne osoby!

3

@pt9 aha a jak już batalia się skończy i firma odzyska stracony cały hajs to w jaki sposób zwróci wpłacającym te 3 miliony które chce zgarnąć?

Zresztą to nie jest średniowiecze, wielka korporacja nie pozwoli sobie na cyrki z wypłacaniem pieniędzy jeżeli faktycznie ubezpieczenie było na równowartość strat itp itd ;)

6

@dybson95 a co z ubezpieczalnia? Lol

1

Wielka mi szkoda że Guiu postanowił odejść. Myślę że chłopak zepsuł sobie karierę.

3

@reloaded chciałbym żeby nigdy nie odchodził, teraz już za późno na jego powrót, bez sensu byłoby hamowanie rozwoju młodych i płacenie temu wiecznie nienasyconemu finansowo człowiekowi grubych milionów :)

0

Pytania do fanów ekstraklasy: jakie mamy największe talenty w lidze? Czy są jakieś godne obserwowania nazwiska w Lechii Gdańsk?

0

@kondzix2115 napewno dodadzą dopiero w fc25, kasa musi się zgadzać :)

0

@Cvzx Gundogan i Christensen nie są czołowymi zawodnikami? Dlaczego?

0

@Hartge Racja

0

@Arcybiskup nie jedyna, chociażby brazylia ma równie wysoki odsetek pajaców :)

0

@ViscaelBarca2007 wszystko fajnie tylko ta ich liga nie topowa a to jest konieczne by klub mógł być hegemonem.

9

Komentarz usunięty

1

@Arden no tylko właśnie nie byłbym w stanie zebrać ekipy, to nie jest moje rodzinne miasto :/

1

Nie grałem w piłkę 15 lat a z chęcią bym pograł ale nie mam z kim. Myślicie że mając poziom gry zerowy byłbym w stanie zapisać się do jakiejś „wiejskiej” drużyny (mieszkam w małym 20k osób mieście) czy raczej nie mam czego szukać?

2

@DragonxNF za darmo tak, za pieniądze nie. Barca jednak jak wiemy ma nieudolny zarząd więc nic takiego się nie wydarzy i tak :)

0

@Zoker a ja na jego miejscu nie zmieniałbym miejsca gdzie miałbym bardzo dobrze.

Guiu ma 18 lat. Lewandowski zagra teraz ostatni sezon w Barcy. Roque - cóż, wiemy jak jest. Żadnej innej typowej 9tki w klubie nie ma. Klub nie ma kasy na zakup środkowego napastnika. Za rok przed Guiu otworzyłaby się wielka szansa na odegranie dużej roli w pierwszej drużynie.

Czym innym dla Guiu byłaby gra z ziomeczkami którzy znają w 100% jego i których on zna w 100% a czym innym będzie granie w innej lidze, w innym klimacie, z obcymi dla niego ludźmi i w sumie to nawet nie wiadomo w jakim klubie :)

Gość obniżył sobie szanse na sukces zawodowy, czego dowodów jest mnóstwo - zobacz jaki start w pierwszy zespół miał Moriba a gdzie jest teraz :)

0

@FcPortoFan1999 @626 @Kgorecki2500 @Lucyfffer @Culer9002 naprawdę nie dzieje się nic ciekawszego w sporcie? :/

0

Co tu obstawić na weekend poza euro i copa America? :(

0

@Gibbon_FCB myślę że real ma wielooookrotnie więcej kibiców na świecie niż Anglia, to dużo zmienia :)

0

@Albatros buahhahahha, to jest szmaciarz który całą karierę grał nie fair, kogo jak kogo ale go nigdy nie będzie szkoda

0

@Rust_Cohle właśnie dlatego powinien wyjść na murawę :)

0

@mextexperu szkoda frajera który setki razy próbował wymuszać karne nurkowaniem, wielokrotnie strzelał gole ze spalonego i całą karierę zachowywał się jak pajac? Buahhahahahaha

0

@arasz1819 gdzie napisałem że Ronaldo miał być królem Euro?

1

@arasz1819 już Bellingham miał być według Ciebie niewypałem ;)

0

@Faro gdyż w Barcy burdel i wymienianie co chwilę połowę składu a w realu nie :)

0

@FCBparasiempre on w Barcy w tym sezonie grał praktycznie cały czas na PO i wątpię by miało się to zmienić

0

Komentarz usunięty

7

@KamQiX tak, cisza wyborcza obowiązuje w kraju wyborów

0

@Marcelinho99 To samo było gdy United proponowało według mediów 150 za Fatiego. Różnie bywa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?