Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HavertzKai a ja bym wolał rekina na 9tce. Dla Felixa, o ile przyjdzie Nico, nie będzie miejsca na boisku zupełnie.
0
@dybson95 buahahahhaa, nie będę uczestniczyć w próbie wyciągnięcia pieniędzy które powinna zapłacić ubezpieczalnia a nie prywatne osoby!
3
@pt9 aha a jak już batalia się skończy i firma odzyska stracony cały hajs to w jaki sposób zwróci wpłacającym te 3 miliony które chce zgarnąć?
Zresztą to nie jest średniowiecze, wielka korporacja nie pozwoli sobie na cyrki z wypłacaniem pieniędzy jeżeli faktycznie ubezpieczenie było na równowartość strat itp itd ;)
6
@dybson95 a co z ubezpieczalnia? Lol
1
Wielka mi szkoda że Guiu postanowił odejść. Myślę że chłopak zepsuł sobie karierę.
3
@reloaded chciałbym żeby nigdy nie odchodził, teraz już za późno na jego powrót, bez sensu byłoby hamowanie rozwoju młodych i płacenie temu wiecznie nienasyconemu finansowo człowiekowi grubych milionów :)
0
Pytania do fanów ekstraklasy: jakie mamy największe talenty w lidze? Czy są jakieś godne obserwowania nazwiska w Lechii Gdańsk?
0
@kondzix2115 napewno dodadzą dopiero w fc25, kasa musi się zgadzać :)
0
@Cvzx Gundogan i Christensen nie są czołowymi zawodnikami? Dlaczego?
0
@Hartge Racja
0
@Arcybiskup nie jedyna, chociażby brazylia ma równie wysoki odsetek pajaców :)
0
@ViscaelBarca2007 wszystko fajnie tylko ta ich liga nie topowa a to jest konieczne by klub mógł być hegemonem.
9
Komentarz usunięty
1
@Arden no tylko właśnie nie byłbym w stanie zebrać ekipy, to nie jest moje rodzinne miasto :/
1
Nie grałem w piłkę 15 lat a z chęcią bym pograł ale nie mam z kim. Myślicie że mając poziom gry zerowy byłbym w stanie zapisać się do jakiejś „wiejskiej” drużyny (mieszkam w małym 20k osób mieście) czy raczej nie mam czego szukać?
2
@DragonxNF za darmo tak, za pieniądze nie. Barca jednak jak wiemy ma nieudolny zarząd więc nic takiego się nie wydarzy i tak :)
0
@Zoker a ja na jego miejscu nie zmieniałbym miejsca gdzie miałbym bardzo dobrze.
Guiu ma 18 lat. Lewandowski zagra teraz ostatni sezon w Barcy. Roque - cóż, wiemy jak jest. Żadnej innej typowej 9tki w klubie nie ma. Klub nie ma kasy na zakup środkowego napastnika. Za rok przed Guiu otworzyłaby się wielka szansa na odegranie dużej roli w pierwszej drużynie.
Czym innym dla Guiu byłaby gra z ziomeczkami którzy znają w 100% jego i których on zna w 100% a czym innym będzie granie w innej lidze, w innym klimacie, z obcymi dla niego ludźmi i w sumie to nawet nie wiadomo w jakim klubie :)
Gość obniżył sobie szanse na sukces zawodowy, czego dowodów jest mnóstwo - zobacz jaki start w pierwszy zespół miał Moriba a gdzie jest teraz :)
0
@FcPortoFan1999 @626 @Kgorecki2500 @Lucyfffer @Culer9002 naprawdę nie dzieje się nic ciekawszego w sporcie? :/
0
Co tu obstawić na weekend poza euro i copa America? :(
0
@Gibbon_FCB myślę że real ma wielooookrotnie więcej kibiców na świecie niż Anglia, to dużo zmienia :)
0
@Albatros buahhahahha, to jest szmaciarz który całą karierę grał nie fair, kogo jak kogo ale go nigdy nie będzie szkoda
0
@Rust_Cohle właśnie dlatego powinien wyjść na murawę :)
0
@mextexperu szkoda frajera który setki razy próbował wymuszać karne nurkowaniem, wielokrotnie strzelał gole ze spalonego i całą karierę zachowywał się jak pajac? Buahhahahahaha
0
@arasz1819 gdzie napisałem że Ronaldo miał być królem Euro?
1
@arasz1819 już Bellingham miał być według Ciebie niewypałem ;)
0
@Faro gdyż w Barcy burdel i wymienianie co chwilę połowę składu a w realu nie :)
0
@FCBparasiempre on w Barcy w tym sezonie grał praktycznie cały czas na PO i wątpię by miało się to zmienić
0
Komentarz usunięty
7
@KamQiX tak, cisza wyborcza obowiązuje w kraju wyborów
0
@Marcelinho99 To samo było gdy United proponowało według mediów 150 za Fatiego. Różnie bywa :)