Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro gdyż w Barcy burdel i wymienianie co chwilę połowę składu a w realu nie :)
0
@FCBparasiempre on w Barcy w tym sezonie grał praktycznie cały czas na PO i wątpię by miało się to zmienić
0
Komentarz usunięty
7
@KamQiX tak, cisza wyborcza obowiązuje w kraju wyborów
0
@Marcelinho99 To samo było gdy United proponowało według mediów 150 za Fatiego. Różnie bywa :)
0
@kubix05 oby tylko nie on.
0
@michal26 ale to nie była setka, nie żartuj
0
@michal26 setkę? Bez jaj
0
@ACMaldini3 powinno wejść na luzie :)
0
@ACMaldini3 Z szacunku do pieniądza stawia się to co się opłaca, Polska po kursie 3.95 to nie głupi bet, choć ja mam taśmie Austria lub remis :)
0
@barcelonaLM najlepszy byłby remis, tako rzecze matematyka
0
Co z Rabiotem? Przedłuża kontrakt z Juve czy jest wolnym zawodnikiem?
1
@A4ron cóż, to tak nie działa, w związku z czym, moja propozycja: najpierw czytamy, edukujemy się, później się wypowiadamy :)
0
@AFA nie wygra :)
2
@kanver_ może być też tak że Papszun bardziej nadaje się do pracy w klubie :)
0
@Tomaszekkkkk strumyk jak zawsze
3
@FcPortoFan1999 ja dalej w Polsce :/
2
@Jakchcesz spokojnie, jeszcze druga połowa :)
0
@JustJiff nie, tylko w euro póki co
1
@Kgorecki2500 firmy zaczną uciekać do tańszych rynków pracy, brawo rząd!
1
@maroon też oglądałem i mi nie siadł
2
Araujo, Cubarsi, Faye, Inigo, tak to powinno wyglądać o ile udałoby się sprzedać Garcie za ok. 20 milionów.
0
@Lucyfffer przecież wielu piłkarzy realu kibicowało w przeszłości Barcy, to nie jest nic nadzwyczajnego ;)
0
@DiorPrada niestety nie
6
@SeWo77 przecież copa America zaczyna się za 2 tygodnie więc co Ty bredzisz?
3
@Pawlak1992 nie. Barca potrzebuje spd, ls, n, Bernardo kompletnie niepotrzebny.
0
@Faro z kontuzją*
1
@Emhyr bardzo kiepska ta kadra Włoch, już Hiszpania według mnie ma lepszą
0
@tristan87 ah, gdyby tak jeszcze ten siatkarz potrafił pisać po polsku, bo chyba prawdziwy patriota powinien?
3
Komentarz usunięty