Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
@IronSanHybrid dla mnie i tak zawsze był, jest i będzie gnidą jak każdy kto przedkłada sukces nad fair play ;)
3
@Culer9002 myślę że Haaland, Gavi, Ferguson nie mają żadnych szans na ZP.
2
gracie chłopy w tibie?
0
@BORO_12 skoro ma uraz to czemu jest na ławce?
0
@Arden bo Usyk miał 10 sekund 7mej rundy? Bez jaj
0
@Arden moim zdaniem pierwsza dla Fury’ego
0
@alone49 to się okaże, po takiej kontuzji nie każdy wraca do dawnej dyspozycji :)
0
Xavi odchodzi ale za niego Laporta zatrudnia - Mourinho. Jesteście za czy przeciw?
18
@MichuZ44 jestem przeciwny karze śmierci
0
@szymonekk walczyliśmy wtedy na 3 frontach i bał się że jak na przykład wypadnie na raz Lewy i Ferran to nie będzie miał kogo wrzucić na 9tke.
0
@jacobFCB za Valverde na 9tce grał piłkarz pasujący stylowo do Barcy, a to tylko jedna z wielu różnic na korzyść tamtej kadry :)
1
@fart Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho nie kosztowaliby 60 milionów wieku 26 lat ;)
0
Mordeczki a może po prostu Roque jest słaby na treningach i przez to nie gra? Jak pokazała historia Puiga czy Torre, nie bez powodu niektórzy młodzi nie podnoszą się z ławki.
0
@4drian0 prędzej Araujo ma jakiś mikrouraz i nie chcą go pogłębić :) nikt w klubie nie ma poważnych planów względem Martineza który co chwila łapie kontuzje i jest już u schyłku kariery.
0
@Pawlusek bardzo dobry pomysł
0
@FcPortoFan1999 to bujda, w miejsce realu inna drużyna byłaby na topie :)
0
@PatrykBarca dałbym wiele z własnej kieszeni w zamian za rozwiązanie na czas wieczny zła jakim jest real madryt
1
@BORO_12 nas ratują indywidualne przebłyski, real ratuje trójka sędziowska ;)
Nie bronie Xaviego, po prostu nie uważam carlo za jakiegoś arcytrenera. Według mnie Barca powinna podziękować Xaviemu po sezonie i dać szansę Marquezowi gdyż brak na rynku innych pewnych opcji.
2
@MichalZZZ Barca wygrywa potrójną koronę
0
@norbi77 warto poza wynikami spojrzeć głębiej. real zarówno z Lipskiem jak i z City było drużyną gorszą i gdyby z skrótu meczu wyjąć bramki to każdy uznałby że real wysoko przegrał te dwumecze :) ostatni mecz z Barceloną: gdyby nie kradzież w postaci braku gola Lamine byłby remis - czyli w bezpośrednim starciu nie odbiegamy poziomem od madrytu. Dodaj do tego wszystkie mecze w lidze w której nas sędziowie udupiali a realowi w tym czasie pomagali (włączając w to immunitet na wykroczenia dla viniciusa, carvajala czy rudigera) i pan carlo nie wygląda już tak wspaniale ;)
0
@FcPortoFan1999 nie taki znowu były ;)
0
@Herato był za to większym nurkiem niż vinicius
0
@TR3YWAY Erica chciał tak bardzo że w zeszłym sezonie był czwartym SO i poprosił o odejście na wypożyczenie. Na SPD chciał Zubimendiego ale nie dostał na niego hajsu. Każdy transfer Xaviego (przy założeniu że to on decyduje o tym kto przyjdzie a kto nie) był póki co na 0 lub na plus.
1
@Criss18Barca to nie jest trudne, podtrzymanie tego było wybitnie łatwe, wystarczyło nie kupować jak napalony 16 latek Dembele, Griezmanna, Cou i Lewego :)
1
@wojopancer ludzie szybko zapominają o tym a pierwsza kolejka, mecz realu z Almeria, mecz gdzie uznali że Ferran był na spalonym to na szybko strata 6 punktów które można by było nam doliczyć przy uczciwym sędziowaniu :)
0
@wojopancer nie, to nie jest sprinter więc nie nadałby się tak do kontr, nie jest też wysoki więc na dośrodkowania też średnio.
0
@PatrykBarca no tylko że Felix z tego co pamiętam pobiera i tak miliony od Barcy a ja założyłem że Messi miałby zarabiać najniższą pensję. Powiedzmy że Felix zarabia 3 miliony a Tebas pomnożył to razy dwa, wychodzi Ci 6, Messi pobierając najniższą zarabiałby pewnie pół miliona czyli mnożąc razy dwa wychodzi i tak całe nic :)
0
@Visca_barca dobrze grał w ataku tylko z Fatim nad soba.
0
@PatrykBarca ale tu Tebas nic do gadania, jeżeli zawodnik zgodzi się zagrać za 500 tys euro rocznie to będzie grać za 500 tys euro rocznie :)
0
@PatrykBarca Dani Alves wziął minimalną pensję i nie było problemów. Gdyby Messi tak zrobił, również nie byłoby problemów. Nie wmawiaj sobie i mi że byłoby inaczej bo chyba znasz podstawy ekonomii i rachunkowości.