0

Komentarz usunięty

0

@Volk teoretycznie bardzo prosta gala do typowania. A co sądzisz o Cody’m? Według mnie może zaskoczyć choć może piszę to z sentymentu do jego stylu walki.

0

@DLFCB no właśnie niezbyt bo fanem Messiego nie jestem odkąd odszedł z klubu dla którego według jego słów mógłby grać nawet i za darmo :)

0

@JohnnySilverhand ale Dembele nie miał asysty

0

@DLFCB a co w przypadku gdy ktoś jest kibicem Barcy a nie Messiego?

2

@ShawnC Raphinia też nie jest snajperem :)

0

@vangoor liga już dawno jest stracona :)

0

@abram3k dobrze wyprowadzał piłkę, wiadomo że głównym zadaniem bramkarza jest bronienie ale coś tam jednak Niemiec nam dzisiaj pomógł by lepiej się grało, budowało akcje :)

0

@Nicko nie trzeba, poza tym Christensen nie gra jakoś super na DM a środek obrony mamy obsadzony świetnie więc nawet w przypadku Christensena nie powinno być tragedii :)

0

@kibicsportu nie byłoby. real piszemy z małej litery i na tej stronie życzymy im samych porażek.

0

@michal26 ten Cancelo który zasępił w groźnej sytuacji zamiast podawać plus faulował Mbappe w polu karnym? :o

0

@alianta2 Felix to zamulacz, lepiej na kontry nadałby się Ferran

1

@krol211 Pedri nie, Felix i Fermin tak. Nie ma sensu ryzykować nawrotu kontuzji u Pedriego.

0

@xavi890 dostaniemy solidny wpierdziel :)

1

@Deviler raczej nie zapomnieli jak nam mecz z Athletic spierdolil (i wiele wiele innych ważnych meczy w ostatnich latach).

0

Postawienie na Roberto w tym meczu to jest niesmaczny żart, on się nie nadaje na grę w pierwszym składzie bo jest apatycznym ślimakiem.

0

@Firestone dlatego powinni zagrać defensywnie, lepiej przegrać 1-2 bramki i zachować jakieś szanse w rewanżu niż dzisiaj dostać wpierdziel
i za tydzien wyjść bez żadnej nadziei

1

@laikike1 czyli bramkarz też nie może być jednym z najlepszych piłkarzy na świecie? Środkowy napastnik jest od strzelania bramek a nie od bycia gamechangerem, Lewy też sam meczu nie wygra a jedna złota piłkę mieć powinien.

0

@doc niekoniecznie, city dziurawe w obronie :)

0

@bartas97 symulka bellinghama w polu karnym też godna odnotowania!

0

@Firestone asysta to asysta, gdyby nie jego podanie gola by nie było

0

@kejdzi nikt o zdrowych zmysłach nie myślał że już zdechli

0

@Firestone a mimo to asystę ma

0

@MesQueUnClub96 nie da się wygrać z realem stawiając obronę tak wysoko

0

@FCB_dimiC nie trzeba im oddawać piłki, trzeba trzymać nisko obronę i tyle ;)

0

@Wittgenstein żaden mający mózg kibic Barcy nie napisze: wolę by real
zarobił x milionów niż 0 milionów.

1

@dominox1998 a Barca przez zmarnowane setki przystojnego Lamine

1

@bartekvisca a czy pisałeś o mieszkaniach czy domach? :) gwarantuje Ci że ceny mieszkań nie zdrożały 3 krotnie od 2021 zaś minimalna krajowa w ciągu 3 lat wzrosła o 50% (z 2800 na 4200).

0

@bartekvisca ceny mieszkań rosną adekwatnie do wzrostu wynagrodzeń :)

0

@ElTomas co jak co ale w biedrze jest najtaniej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?