Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Volk teoretycznie bardzo prosta gala do typowania. A co sądzisz o Cody’m? Według mnie może zaskoczyć choć może piszę to z sentymentu do jego stylu walki.
0
@DLFCB no właśnie niezbyt bo fanem Messiego nie jestem odkąd odszedł z klubu dla którego według jego słów mógłby grać nawet i za darmo :)
0
@JohnnySilverhand ale Dembele nie miał asysty
0
@DLFCB a co w przypadku gdy ktoś jest kibicem Barcy a nie Messiego?
2
@ShawnC Raphinia też nie jest snajperem :)
0
@vangoor liga już dawno jest stracona :)
0
@abram3k dobrze wyprowadzał piłkę, wiadomo że głównym zadaniem bramkarza jest bronienie ale coś tam jednak Niemiec nam dzisiaj pomógł by lepiej się grało, budowało akcje :)
0
@Nicko nie trzeba, poza tym Christensen nie gra jakoś super na DM a środek obrony mamy obsadzony świetnie więc nawet w przypadku Christensena nie powinno być tragedii :)
0
@kibicsportu nie byłoby. real piszemy z małej litery i na tej stronie życzymy im samych porażek.
0
@michal26 ten Cancelo który zasępił w groźnej sytuacji zamiast podawać plus faulował Mbappe w polu karnym? :o
0
@alianta2 Felix to zamulacz, lepiej na kontry nadałby się Ferran
1
@krol211 Pedri nie, Felix i Fermin tak. Nie ma sensu ryzykować nawrotu kontuzji u Pedriego.
0
@xavi890 dostaniemy solidny wpierdziel :)
1
@Deviler raczej nie zapomnieli jak nam mecz z Athletic spierdolil (i wiele wiele innych ważnych meczy w ostatnich latach).
0
Postawienie na Roberto w tym meczu to jest niesmaczny żart, on się nie nadaje na grę w pierwszym składzie bo jest apatycznym ślimakiem.
0
@Firestone dlatego powinni zagrać defensywnie, lepiej przegrać 1-2 bramki i zachować jakieś szanse w rewanżu niż dzisiaj dostać wpierdziel
i za tydzien wyjść bez żadnej nadziei
1
@laikike1 czyli bramkarz też nie może być jednym z najlepszych piłkarzy na świecie? Środkowy napastnik jest od strzelania bramek a nie od bycia gamechangerem, Lewy też sam meczu nie wygra a jedna złota piłkę mieć powinien.
0
@doc niekoniecznie, city dziurawe w obronie :)
0
@bartas97 symulka bellinghama w polu karnym też godna odnotowania!
0
@Firestone asysta to asysta, gdyby nie jego podanie gola by nie było
0
@kejdzi nikt o zdrowych zmysłach nie myślał że już zdechli
0
@Firestone a mimo to asystę ma
0
@MesQueUnClub96 nie da się wygrać z realem stawiając obronę tak wysoko
0
@FCB_dimiC nie trzeba im oddawać piłki, trzeba trzymać nisko obronę i tyle ;)
0
@Wittgenstein żaden mający mózg kibic Barcy nie napisze: wolę by real
zarobił x milionów niż 0 milionów.
1
@dominox1998 a Barca przez zmarnowane setki przystojnego Lamine
1
@bartekvisca a czy pisałeś o mieszkaniach czy domach? :) gwarantuje Ci że ceny mieszkań nie zdrożały 3 krotnie od 2021 zaś minimalna krajowa w ciągu 3 lat wzrosła o 50% (z 2800 na 4200).
0
@bartekvisca ceny mieszkań rosną adekwatnie do wzrostu wynagrodzeń :)
0
@ElTomas co jak co ale w biedrze jest najtaniej :)