1

@Arden wiedz zatem że real zawsze wizualnie gorzej się prezentuje w dwumeczu od rywala. To drużyna nastawiona na wynik a nie na dominację przez 90 / 180 minut.

1

@Arden w którym dwumeczu w ostatnich 5 latach real był lepszy od rywala? Może jeden bym znalazł; z Atalanta.

0

@partymaker nie zaczynaj zdania od ‚Bo’, proszę.

1

@Rastafarnianin nie, na 100% będzie na trybunach

0

@priest9999 Barcelona prosiła Pedriego by nie jechał na Igrzyska. Nie zabroniła mu jechać lecz nalegała by nie jechał. Podobnie po igrzyskach Koeman nalegał Pedriego by zrobił sobie wakacje a ten po kilku dniach od zakończenia igrzysk dołączył do zespołu Barcy.

Więc tak - Barcelona nie zgadzała się by Pedri jechał lecz nie użyła swoich prawnych możliwości by zablokować wyjazd piłkarza - takie działania nie są w stylu Barcy, która idzie na rękę piłkarzom zarówno na początku ich karier jak i na końcu.

0

@kuz wołał zremisować niż ryzykować porażkę, obrońca nie ma zakazu strzelania bramek. Xavi nie powinien trzymać na boisku jednocześnie Lamine i Raphinia gdyż to ta sama pozycja. Po kontuzji Pedriego powinien wejść Felix a Lamine powinien po przerwie zmienić Raphinie :)

0

@AduŚ07 Barcelona nie zgadzała się na wyjazd Pedriego na igrzyska, piłkarz nie posłuchał zalecenia klubu. Nie pamiętasz?

0

@Safrani nie lepiej kupić tańszy bez zakrzywienia?

0

@PoGGi ale by zrozumiał takie słowa. Poza tym myślisz że Lewy nigdy nie przeklina?

0

Czyli problemu z komunikacją z Lewym nasz treneiro nie ma

4

@NeroTFP1 była też banda noobow która szczepiła się co chwila i twierdziła że Ci którzy się nie szczepią to zło narodu ;)

1

@Rust_Cohle półfinał i finał (a nawet ćwierćfinał) dopiero przed nami tygrysie!

0

@Krzysztof1987 podobno historia kredytowa nie ma już dla banków znaczenia, tak słyszałem od dziewczyny pracującej przy kredytach, ale być może coś przekręciłem

1

@Pawel13sz nienie, on tak tylko teoretycznie pisał :)

0

@Rewolucja123 włącz myślenie

0

@Kamiloza91 To graj regularnie skoro tego potrzebujesz Kamil!

0

@Lordzi gadasz głupoty straszliwe. Był na ławce i zagrałby max 10 minut gdyby nie kontuzja De Jonga. Poza tym Fermin gra bardzo dobrze, dzisiaj po prostu mu nie poszło, zdarza się każdemu :)

0

@SlyStallone podium będzie z palcem w dupie ;)

0

@vangoor Athletic się nie odmienia

0

@kuz Athletic Bilbao to nie są zwykłe ciociaki, to jest obecnie topowa drużyna w Hiszpanii i gdyby nie to że tracimy 8 punktów do realu to wszyscy byliby zadowoleni z takiego wyniku na wyjeździe ;)

0

@HavertzKai tyle że Felixa nie będzie już wtedy w Barcy :)

0

@norbi77 w czwartek a nie środę

0

0

@Seledynowy xavi simmons

0

@LM10GOAT remis

0

@kanver_ łzy ociekać szczęściem

6

@Death_voice pokazuje to Dembele - przeszedł do PSG i chłop zdrów jak ryba!

0

@Seledynowy Bilbao to jest zajebista drużyna, było wiadomo że będą ciężary + doszły nam niestety dwie kontuzje

1

@kanver_ czwartkowym przystojny, czwartkowym!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?