Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden wiedz zatem że real zawsze wizualnie gorzej się prezentuje w dwumeczu od rywala. To drużyna nastawiona na wynik a nie na dominację przez 90 / 180 minut.
1
@Arden w którym dwumeczu w ostatnich 5 latach real był lepszy od rywala? Może jeden bym znalazł; z Atalanta.
0
@partymaker nie zaczynaj zdania od ‚Bo’, proszę.
1
@Rastafarnianin nie, na 100% będzie na trybunach
0
@priest9999 Barcelona prosiła Pedriego by nie jechał na Igrzyska. Nie zabroniła mu jechać lecz nalegała by nie jechał. Podobnie po igrzyskach Koeman nalegał Pedriego by zrobił sobie wakacje a ten po kilku dniach od zakończenia igrzysk dołączył do zespołu Barcy.
Więc tak - Barcelona nie zgadzała się by Pedri jechał lecz nie użyła swoich prawnych możliwości by zablokować wyjazd piłkarza - takie działania nie są w stylu Barcy, która idzie na rękę piłkarzom zarówno na początku ich karier jak i na końcu.
0
@priest9999 nie masz racji.
https://www.goal.pl/la-liga/spor-kadry-z-barcelona-czy-pilkarz-pojedzie-na-igrzyska/
0
@kuz wołał zremisować niż ryzykować porażkę, obrońca nie ma zakazu strzelania bramek. Xavi nie powinien trzymać na boisku jednocześnie Lamine i Raphinia gdyż to ta sama pozycja. Po kontuzji Pedriego powinien wejść Felix a Lamine powinien po przerwie zmienić Raphinie :)
0
@AduŚ07 Barcelona nie zgadzała się na wyjazd Pedriego na igrzyska, piłkarz nie posłuchał zalecenia klubu. Nie pamiętasz?
0
@Safrani nie lepiej kupić tańszy bez zakrzywienia?
0
@PoGGi ale by zrozumiał takie słowa. Poza tym myślisz że Lewy nigdy nie przeklina?
0
Czyli problemu z komunikacją z Lewym nasz treneiro nie ma
4
@NeroTFP1 była też banda noobow która szczepiła się co chwila i twierdziła że Ci którzy się nie szczepią to zło narodu ;)
1
@Rust_Cohle półfinał i finał (a nawet ćwierćfinał) dopiero przed nami tygrysie!
0
@Krzysztof1987 podobno historia kredytowa nie ma już dla banków znaczenia, tak słyszałem od dziewczyny pracującej przy kredytach, ale być może coś przekręciłem
1
@Pawel13sz nienie, on tak tylko teoretycznie pisał :)
0
@Rewolucja123 włącz myślenie
0
@Kamiloza91 To graj regularnie skoro tego potrzebujesz Kamil!
0
@Lordzi gadasz głupoty straszliwe. Był na ławce i zagrałby max 10 minut gdyby nie kontuzja De Jonga. Poza tym Fermin gra bardzo dobrze, dzisiaj po prostu mu nie poszło, zdarza się każdemu :)
0
@SlyStallone podium będzie z palcem w dupie ;)
0
@vangoor Athletic się nie odmienia
0
@kuz Athletic Bilbao to nie są zwykłe ciociaki, to jest obecnie topowa drużyna w Hiszpanii i gdyby nie to że tracimy 8 punktów do realu to wszyscy byliby zadowoleni z takiego wyniku na wyjeździe ;)
0
@HavertzKai tyle że Felixa nie będzie już wtedy w Barcy :)
0
@norbi77 w czwartek a nie środę
0
@MesQueUnClub96 tag
0
@Seledynowy xavi simmons
0
@LM10GOAT remis
0
@kanver_ łzy ociekać szczęściem
6
@Death_voice pokazuje to Dembele - przeszedł do PSG i chłop zdrów jak ryba!
0
@Seledynowy Bilbao to jest zajebista drużyna, było wiadomo że będą ciężary + doszły nam niestety dwie kontuzje
1
@kanver_ czwartkowym przystojny, czwartkowym!