0

@kuz Athletic Bilbao to nie są zwykłe ciociaki, to jest obecnie topowa drużyna w Hiszpanii i gdyby nie to że tracimy 8 punktów do realu to wszyscy byliby zadowoleni z takiego wyniku na wyjeździe ;)

0

@HavertzKai tyle że Felixa nie będzie już wtedy w Barcy :)

0

@norbi77 w czwartek a nie środę

0

0

@Seledynowy xavi simmons

0

@LM10GOAT remis

0

@kanver_ łzy ociekać szczęściem

6

@Death_voice pokazuje to Dembele - przeszedł do PSG i chłop zdrów jak ryba!

0

@Seledynowy Bilbao to jest zajebista drużyna, było wiadomo że będą ciężary + doszły nam niestety dwie kontuzje

1

@kanver_ czwartkowym przystojny, czwartkowym!

0

@KrwawiaceoczyVEB na drugi dzień przedłużenie kontraktu xd

0

@Fake69 bo to gość który zaakceptował gola ręką w meczu real vs Almeria ;)

0

@karci0 dla zmyłki ;)

0

@Who_you_mam ale daje więcej w taki niż Pedri :/

1

@budel17 nie no aż tak to nie :D

0

@yoli Baskowie to porządni ludzie, nie to co stolica :)

0

@Who_you_mam nikt nie broni Xaviemu postawić na Felixa na LS ;)

0

@ventriloquist1 za problemy Gaviego i Pedriego odpowiadają reprezentacje wykorzystujące piłkarzy ponad ich możliwości.

0

@xvcWinterSoldier to że są wyżej to nic nie znaczy, było oczywistym że robią wyniki ponad swoje możliwości i że zaczną gubić punkty. Co roku tak jest, w tym roku czarnym koniec pierwszej części sezonu była Girona, w poprzednim Sociedad a jeszcze rok wcześniej ktoś inny. Za rok też będzie jakiś klub który będzie robić wyniki ponad miarę w 1 połowie sezonu :)


0

@AmigoBlancos najpierw się doucz co to ironia i kiedy się ja stosuje :)

2

@xvcWinterSoldier girona nie jest rywalem dla Barcy.

2

@mrboom ja proszę o jedno, likwidację realu Madryt w trybie natychmiastowym.

1

@Faro wiesz przystojny pewnie chodziło o to żeby zaskoczyć Ernesta (i nas też). Podziałało, czujesz się zaskoczony?

0

@Comentateiro o której godzinie?

0

@Emhyr truuu tylko kto wtedy na lewym? Felix który lubi se meczyk przespać?

0

@MessiForeverTheBest grywał po 90’ tylko dlatego że Raphinia miał kontuzje. W hierarchii zespołu Raphinia jest niestety wyżej niż Lamine.

0

@Albatros poza Mallorca to mieli jednak bardzo wymagających przeciwników :)

1

@Seledynowy kto wie, może dźwiga ciężary

0

@AmigoBlancos aha, czyli jak ktoś przegrywa mecz to znaczy że nie chciał go wygrać. Brawo mędrcu.

0

@kokos_xd ile powinien według Ciebie odpoczywać piłkarz po meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?