Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Athletic Bilbao to nie są zwykłe ciociaki, to jest obecnie topowa drużyna w Hiszpanii i gdyby nie to że tracimy 8 punktów do realu to wszyscy byliby zadowoleni z takiego wyniku na wyjeździe ;)
0
@HavertzKai tyle że Felixa nie będzie już wtedy w Barcy :)
0
@norbi77 w czwartek a nie środę
0
@MesQueUnClub96 tag
0
@Seledynowy xavi simmons
0
@LM10GOAT remis
0
@kanver_ łzy ociekać szczęściem
6
@Death_voice pokazuje to Dembele - przeszedł do PSG i chłop zdrów jak ryba!
0
@Seledynowy Bilbao to jest zajebista drużyna, było wiadomo że będą ciężary + doszły nam niestety dwie kontuzje
1
@kanver_ czwartkowym przystojny, czwartkowym!
0
@KrwawiaceoczyVEB na drugi dzień przedłużenie kontraktu xd
0
@Fake69 bo to gość który zaakceptował gola ręką w meczu real vs Almeria ;)
0
@karci0 dla zmyłki ;)
0
@Who_you_mam ale daje więcej w taki niż Pedri :/
1
@budel17 nie no aż tak to nie :D
0
@yoli Baskowie to porządni ludzie, nie to co stolica :)
0
@Who_you_mam nikt nie broni Xaviemu postawić na Felixa na LS ;)
0
@ventriloquist1 za problemy Gaviego i Pedriego odpowiadają reprezentacje wykorzystujące piłkarzy ponad ich możliwości.
0
@xvcWinterSoldier to że są wyżej to nic nie znaczy, było oczywistym że robią wyniki ponad swoje możliwości i że zaczną gubić punkty. Co roku tak jest, w tym roku czarnym koniec pierwszej części sezonu była Girona, w poprzednim Sociedad a jeszcze rok wcześniej ktoś inny. Za rok też będzie jakiś klub który będzie robić wyniki ponad miarę w 1 połowie sezonu :)
0
@AmigoBlancos najpierw się doucz co to ironia i kiedy się ja stosuje :)
2
@xvcWinterSoldier girona nie jest rywalem dla Barcy.
2
@mrboom ja proszę o jedno, likwidację realu Madryt w trybie natychmiastowym.
1
@Faro wiesz przystojny pewnie chodziło o to żeby zaskoczyć Ernesta (i nas też). Podziałało, czujesz się zaskoczony?
0
@Comentateiro o której godzinie?
0
@Emhyr truuu tylko kto wtedy na lewym? Felix który lubi se meczyk przespać?
0
@MessiForeverTheBest grywał po 90’ tylko dlatego że Raphinia miał kontuzje. W hierarchii zespołu Raphinia jest niestety wyżej niż Lamine.
0
@Albatros poza Mallorca to mieli jednak bardzo wymagających przeciwników :)
1
@Seledynowy kto wie, może dźwiga ciężary
0
@AmigoBlancos aha, czyli jak ktoś przegrywa mecz to znaczy że nie chciał go wygrać. Brawo mędrcu.
0
@kokos_xd ile powinien według Ciebie odpoczywać piłkarz po meczu?