0

@Emhyr nie ma sensu nad tym rozprawiać gdyż PSV wykupi Desta za 10 milionów - PSV ma kontrolę nad tym piłkarzem, nie Barca.

1

@Stasiu84 przez wzgląd na pogardę dla intelektualnych idiotow wolałbym duet Arsenalu, pod kątem sportowym lepiej wypada duet tych którzy moga strzelać gole rękami.

0

Wow oscar mingueza na PS w Celcie :o

0

@sergio5 trochę też pojechała Messiemu :D

0

Komentarz usunięty

0

@LM10GOAT bo przegrywa w 6 minucie? Miej do nas trochę szacunku i nie pisz po pijaku.

0

Jest gdzieś wywiad po polsku z Putinem?

0

@JoseArkadioMorales tutaj pełno ludzi tak właśnie uważało :)

0

@vangoor to dopiero w przyszłości :/

0

@barcanawieki oj chyba niestety nie :/

0

Gry wyścigowe na ps5 z realnym modelem jazdy i możliwością swobodnej jazdy po mieście - jakieś pomysły?

0

@tadzik447 zejdź z ceny :)

0

@Murazor ja to wszystko wiem :) jednak w ocenie trenera warto byłoby wziąć pod uwagę więcej czynników niż sama wydana przez niego kwota, bo nic ona sama w sobie nie mówi. Czym innym jest na przykład dostać na wydanie 300 milionów (taki czysto teoretyczny, niemożliwy w rzeczywistości przykład) i objąć Valencie a co innego dostać na wydanie 300 milionów i objąć real madryt :)

0

@Emhyr wrzucam zyski i straty gdyż bez ich podania nie sposób dokonać porównania. A skoro tego nie rozumiesz to dla naszego wspólnego dobra dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu.

1

@FcPortoFan1999 100% zgody

0

@Emhyr bo jest kurwa mac różnica czy kupisz Haalanda ale zarządzasz ograniczonym budżetem i w związku z tym musisz sprzedać Silve (wydatek 100 milionów, strata plus minus 30 milionów) czy też zarządzasz nieograniczonym budżetem i możesz kupić Haalanda zostawiając w drużynie Silve (wydatek 100 milionów, strata 100 milionów). Jak można nie rozumieć tak prostych rzeczy…

0

@FcPortoFan1999 zarządzanie wszystkim w Barcelonie (pieniądzem, piłkarzem, sztabem, marketingiem) jest na gownianym poziomie drogi kolego :)

0

@Emhyr w dalszym ciągu nic ta dana nie mówi, kompletnie NIC. Jest różnica czy kupisz towar za milion i sprzedasz go za 2 miliony czy kupisz towar za milion i sprzedasz za milion. W pierwszym przypadku jesteś milion do przodu - osiągnąłeś sukces, w drugim przypadku nie bardzo, na podstawie samych wydatków, bez podania przychodów, nikt myślący nie wyciągnie wniosków typu “ich rywalizacja skończyła się x lat temu”.

0

@Emhyr no to nic ta dana nie mówi, w biznesie ważny jest zysk / strata a nie przychód / wydatek :)

0

@FcPortoFan1999 klub powinien utrzymać Tenasa wiedząc jaki poziom prezentuje Pena :/

0

@Arden Ty chyba nie wiesz jak działa finansowo ten świat :)

4

@Popitek12 w Polsce najgorsza partia według mnie jest Lewica i myślę że nie dogadałbym się na dłuższą metę z kimś kto zgadza się z programem tej partii.

0

@Emhyr ale to jest kwota wydana minus kwota zarobiona z piłkarzy? Bo jeżeli jest to tylko kwota wydana to nic ona tak naprawdę nie mówi bo teoretycznie można kupić za 2 mld i sprzedać za 2 mld.

Poza tym możesz dzisiaj objąć City i mieć zespół nie wymagający większych wzmocnień lub przejść do np Tottenhamu w którego trzeba byłoby wpakować z pół miliarda by mieć kadrę na poziomie City.

Zapewne odpowiedzi na swoje pytanie nie otrzymam choć mam nadzieję pozytywnie się zaskoczyć.

0

@FcPortoFan1999 wszystko to przez PNA

0

@FcPortoFan1999 w przypadku Hiszpanii w każdym sezonie mylą się na korzyść realu :)

1

@Rewolucja123 Girona dzisiaj przegra a Barca lajtowo zdąży ich jeszcze w tabeli przegonić :)

1

@Rewolucja123 ja tam wolę Girone niż real, który oczywiście łatwo wygra ten mecz.

0

@LM10GOAT @Culer9002 otóż niestety nie madryciaki :) chociażby @KamQiX :)

0

@LM10GOAT a co poniektórzy na stronie życzyli im awansu w superpucharze Hiszpanii gdy grali z Atletico ;)

0

@kondzix2115 nie wiem kto będzie grał ale życzyłbym sobie Pimiente w roli trenera :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?