La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

0

Dalej nie potrafię zrozumieć jak można dostać żółtą kartę, w konsekwencji czerwoną, za odskok od rywala który leci na wślizgiem mogący powodować poważną kontuzję. Tak to jest gdy cała liga sympatyzuje z jedną ukochaną drużyną, jak dla mnie powinno się to nagłośnić medialnie, może to by coś pomogło. Męczennik dał przykład jak zostać ofiarą

1

@VeB 1899 Podwójne standardy,mówią Tobie coś?

0

@FcPortoFan1999 mi jak i wielu innym tak. Ale mimo wszystko trudno zrozumieć jest tą kartkę. Nawet mając w głowie starania sędziów od początku ligi o mistrzostwo dla madrytu

0

@VeB 1899 Na początku trudno jest zrozumieć,ale z czasem idzie się przyzwyczaić,Porto też ma często pod górkę z sędziami,ale suma błędów sędziowskich często wychodzi na zero.Jeśli w tym sezonie się mylą na niekorzyść,to całkiem możliwe że w przyszłym będą się mylili na korzyść.

0

@FcPortoFan1999 w przypadku Hiszpanii w każdym sezonie mylą się na korzyść realu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?