1

@lajcior dla myślącego człowieka raczej normalna, nie ma w niej głębokich, tajemnych treści, ale rozumiem że w społeczności la rambli są różne przypadki. Ucz się, rozwijaj a może kiedyś zrozumiesz różnice między słowami “przynajmniej” i “bynajmniej”. Gdy już osiągniesz ten pułap, nie zatrzymuj się :)

1

@lajcior utrzymanie umysłu na takim poziomie by nie kibicować realowi madryt

0

@Benz nie ma takiego słowa jak “spowrotem”

1

@Kinginiesta nikt Ciebie do tego nie zmusi ale według mnie lepiej obejrzeć i to i to

0

@FcPortoFan1999 Pan prezes PZPN :D

6

@Mulciak o Bayernie sądzę to samo co Niemcach :)

Generalnie nie zazdroszczę kibicom tego klubu bo ta liga niemiecka jest strasznie nudna przez to że taka jednostronna

0

Pytanie kto za Xaviego

0

@Nazio_87 gdybyśmy w finale grali z Atletico to też bym miał takie nastawienie, mecz z realem to jednak co innego

0

@partymaker skoro jest gotowy na 100% to w czym problem? vinicius z tego co się orientuję po kontuzji też gra cały czas od 1 minuty

0

@ProMILs w kolejnym meczu tj. Z 3 ligowcem raczej odpocznie a szanse od 1 minuty dostanie Fermin, tak to widzę

2

@BARCA1899Messi przecież gdyby nie Xavi to Fermin dalej grałby w 3 lidze :)

0

@fcbarcafan19 dostanie choć nie powinien

0

@Compadre to kto ma tyrać w defensywie w takim razie? Raczej S.Roberto nie ogarnie tak defa jak Gundo

0

@Trojanek23 hierarchia, z tego samego powodu Lewy gra prawie wszystko 90 minut podczas gdy sam w wywiadzie mówił że jeżeli nie jest zmieniany w 60-70 minucie to potrzebuje następnie odpoczynku :)

0

@matirix20 Fermin tez

0

Tottenham kiepsko stoi z kasą czy czemu ma taki biedny skład w odniesieniu do Liverpoolu, Arsenału itp?

1

@FcPortoFan1999 nawet. Wolałbym przejście na 4-3-3 lub wejście Fermina i Casado niż Oriola.

2

Niech tylko Xaviemu nie przychodzi dzisiaj do głowy wpuszczać z ławki Oriola.

0

@goldensun a kogo byś widział za Xaviego (tylko realne nazwiska)?

0

@Wojtazsoo czemu? Puchar to Puchar, to nie jest mecz towarzyski, a nawet gdyby był to mecz towarzyski to pokaże on na jakim poziomie jest obecnie nasza drużyna :)

0

@Maynard666 zobaczymy czy utrzymasz tą opinię dzisiaj o 22 :)

0

@Krzysztof1987 @Rysiu jakość / przydatność piłkarza powinna determinować jego obecność na boisku a nie jego cena.

1

@Pawel13sz bardzo bym chciał się mylić ale myślę że real bez problemu z nami wygra.

0

@Krzysztof1987 no według mnie póki co Guiu powinien być wyżej w hierarchii w zespole, zna drużynę i “styl” jej gry zaś Roque powinien być budowany powoli - począwszy od spotkania w przyszły czwartek.

0

@TR3YWAY Barca największe szanse na zwycięstwo ma w 90 minutach ze względu na brak ławki i małe doświadczenie piłkarzy + Pena to słaby bramkarz

1

@Stoiczkow myślę że to nie strach a respekt

1

@Stoiczkow g - na szczęście napewno nie na Raphinie :)

0

@Barti_Blaugrana dużo większe pieniądze? Raczej to piłkarze Barcy zarabiają więcej :)

0

@Chucky absolutnie nie. Niemiecka liga to nudy. Jezeli transfer to tylko do angielskiej.

1

Kogo wpuścilibyście z ławki dzisiaj na przykład przy kontuzji któregoś z napastników / konieczności grania dogrywki: Roque czy Guiu?

Ja osobiście Guiu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?