Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lajcior dla myślącego człowieka raczej normalna, nie ma w niej głębokich, tajemnych treści, ale rozumiem że w społeczności la rambli są różne przypadki. Ucz się, rozwijaj a może kiedyś zrozumiesz różnice między słowami “przynajmniej” i “bynajmniej”. Gdy już osiągniesz ten pułap, nie zatrzymuj się :)
1
@lajcior utrzymanie umysłu na takim poziomie by nie kibicować realowi madryt
0
@Benz nie ma takiego słowa jak “spowrotem”
1
@Kinginiesta nikt Ciebie do tego nie zmusi ale według mnie lepiej obejrzeć i to i to
0
@FcPortoFan1999 Pan prezes PZPN :D
6
@Mulciak o Bayernie sądzę to samo co Niemcach :)
Generalnie nie zazdroszczę kibicom tego klubu bo ta liga niemiecka jest strasznie nudna przez to że taka jednostronna
0
Pytanie kto za Xaviego
0
@Nazio_87 gdybyśmy w finale grali z Atletico to też bym miał takie nastawienie, mecz z realem to jednak co innego
0
@partymaker skoro jest gotowy na 100% to w czym problem? vinicius z tego co się orientuję po kontuzji też gra cały czas od 1 minuty
0
@ProMILs w kolejnym meczu tj. Z 3 ligowcem raczej odpocznie a szanse od 1 minuty dostanie Fermin, tak to widzę
2
@BARCA1899Messi przecież gdyby nie Xavi to Fermin dalej grałby w 3 lidze :)
0
@fcbarcafan19 dostanie choć nie powinien
0
@Compadre to kto ma tyrać w defensywie w takim razie? Raczej S.Roberto nie ogarnie tak defa jak Gundo
0
@Trojanek23 hierarchia, z tego samego powodu Lewy gra prawie wszystko 90 minut podczas gdy sam w wywiadzie mówił że jeżeli nie jest zmieniany w 60-70 minucie to potrzebuje następnie odpoczynku :)
0
@matirix20 Fermin tez
0
Tottenham kiepsko stoi z kasą czy czemu ma taki biedny skład w odniesieniu do Liverpoolu, Arsenału itp?
1
@FcPortoFan1999 nawet. Wolałbym przejście na 4-3-3 lub wejście Fermina i Casado niż Oriola.
2
Niech tylko Xaviemu nie przychodzi dzisiaj do głowy wpuszczać z ławki Oriola.
0
@goldensun a kogo byś widział za Xaviego (tylko realne nazwiska)?
0
@Wojtazsoo czemu? Puchar to Puchar, to nie jest mecz towarzyski, a nawet gdyby był to mecz towarzyski to pokaże on na jakim poziomie jest obecnie nasza drużyna :)
0
@Maynard666 zobaczymy czy utrzymasz tą opinię dzisiaj o 22 :)
0
@Krzysztof1987 @Rysiu jakość / przydatność piłkarza powinna determinować jego obecność na boisku a nie jego cena.
1
@Pawel13sz bardzo bym chciał się mylić ale myślę że real bez problemu z nami wygra.
0
@Krzysztof1987 no według mnie póki co Guiu powinien być wyżej w hierarchii w zespole, zna drużynę i “styl” jej gry zaś Roque powinien być budowany powoli - począwszy od spotkania w przyszły czwartek.
0
@TR3YWAY Barca największe szanse na zwycięstwo ma w 90 minutach ze względu na brak ławki i małe doświadczenie piłkarzy + Pena to słaby bramkarz
1
@Stoiczkow myślę że to nie strach a respekt
1
@Stoiczkow g - na szczęście napewno nie na Raphinie :)
0
@Barti_Blaugrana dużo większe pieniądze? Raczej to piłkarze Barcy zarabiają więcej :)
0
@Chucky absolutnie nie. Niemiecka liga to nudy. Jezeli transfer to tylko do angielskiej.
1
Kogo wpuścilibyście z ławki dzisiaj na przykład przy kontuzji któregoś z napastników / konieczności grania dogrywki: Roque czy Guiu?
Ja osobiście Guiu