1

@kanver_ trójka tym bardziej. Z realem trzeba grać nisko by zmniejszyć ryzyko przy kontrach

8

Według mnie nie ma szans żeby Yamal zagrał w tym meczu od początku (i dobrze)

10

@Krzysztof1987 żenuje mnie pod tym kątem że piłkarz dopiero co przyszedł, nie zagral jeszcze nawet 90 minut a już jego stan zdrowia nie pozwala by trener mógł z niego skorzystać :)

0

Żenuje mnie tą informacją naprawde

0

@Kibic1998 w dupie z tymi bokserami walczącymi raz na rok / półtorej roku.

0

@DonMatteo901 niestety ale ten anglik wyjaśnił nas kilka miesięcy temu.

0

@lntrowertyk Gavi niestety kontuzja, przydałby się mega jutro :)

0

@WiernyKibicToJa Setien, poza meczem z Bayernem mieliśmy jakiś styl i na grę dało się patrzeć, tutaj nie ma absolutnie niczego

0

@LukaszFan minimum 2 sezony bo tyle grał w psg i jakoś poziomu nie obniżył co udowodnił na mundialu :)

0

@Lanosss Dembele nie chciał być sprzedawany wówczas :) nie możesz sprzedać piłkarza wbrew jego woli

0

@LaLigaPD z drugiej strony pewnie niestety nie byłoby lepiej gdyby za Lewego grał Felix :/

Xavi zepsuł tą drużynę, oni grają totalny chaos, zero kontroli na boisku z czego tak bardzo znana była Barca.

2

@Cochise oby tak było, każdy dodatkowy milion się Barcy przyda

1

@Pedri16Future według mnie powinna być, Rapha wychodziłby sam na sam ale cóż.

0

@Kalin33 po pierwsze Raphinia dostaje ogrom więcej minut w przeliczeniu na mecz więc Twoja statystyka jest z dupy.

Po drugie nie wszystko w piłce da się przeliczyć na statystyki czego przykład dałem w poprzednim komentarzu gdzie Yamal w meczu z Las Palmas odnotował 0g 0a a gdyby nie jego podanie to tego meczu byśmy nie wygrali :)

0

@togi3222 to w takim razie wolałbym już linie Felix Lewy Ferran, dosyć mam ostatnio oglądania Raphini i jego niezgrabność i nietypowej dla kraju który reprezentuje

0

@togi3222 a czy ja mówię by opierać grę na Yamalu? Ostatnio Yamal odpoczywał bo nie mógł zagrać w PK, Raphinia gra większość minut i nic nie pokazuje więc obydwojgu dobrze zrobi zmiana z ławki na boisko / z boisko na ławki.

0

@Kalin33 kto zaliczył kluczowe podanie z las palmas dzięki czemu udało się wygrać? Raphinia?

6

Ja mam nadzieję dzisiaj zobaczyć Lamine w podstawie. Raphinia aktualna podstawa nie zasługuje na pierwszy skład.

0

@Dokard jedno drugiego nie wyklucza

0

@Rsk94 mówię o okresie między strzeleniem gola na 3-2 a golem
na 3-3, czytaj ze zrozumieniem

1

@AdrianFCB10 wyjątek od reguły, na 10 finałów w ostatnich 15 latach real zapewne wygrywa jakieś 90% (nie liczyłem lecz myślę że nie pomyliłem się mocno z tą statystyka)

1

@KamQiX dla kibica Barcy nigdy nie jest dobrze gdy real wygrywa, nawet jeżeli jest to towarzyski mecz w presezonie :)

Ta zgnilizna hiszpańskiego futbolu powinna upaść i temu osobiście ja kibicuję choć szanse na to oczywiście żadne.

1

@Miszak gorzej niż jest obecnie z Barca chyba się nie da.

0

@Joe_Barbaro 0% szans, musiałby oddelegować na stałe na ławkę następujących piłkarzy: Raphinia, Lewandowski.

Jeszcze lepiej gdyby cofnął się w czasie, poszedł po rozum do głowy i zamiast kupić trzeciego wówczas PS do kadry (Raphinia) przeznaczyć te 50 milionów na bardzo dobrego SPD + zamiast kupować dziadka za 50 milionów kupić na tą pozycję nie-dziadka.

0

@Tasde real nie przegrywa finałów :)

0

@HERORICH2 przegraliście przez Simeone i jego nieudolna próbę bronienia najpierw 3-2 a później remisu

0

@HERORICH2 nie prawda, do gola na 3-3 nie zrobił żadnej zmiany a był to kluczowy moment w meczu. Minuta przerwy mogłaby choć trochę ostudzić emocje piłkarzy, pomóc się otrząsnąć, uspokoić grę w obronie.

0

@KamQiX współczuje Ci tego że nie zdajesz sobie sprawy z tego że zwycięstwa realu sprawiają iż jest on coraz mocniejszy i bogatszy co jest niekorzystne dla Barcy i żyjąc w tej nieświadomości cieszysz się że real wygrał z Atletico :)

0

@HERORICH2 żałosne te Atletico max, współczuję naprawdę, mogliście wygrać ale niestety zabrakło piłkarzom jaj i rozumu po golu na 3-2. Czemu nikt nie zagrał na czas, czemu nikt nie pomarudził z sędzią żeby wybić real z rytmu, czemu Simeone nie zrobił żadnych zmian a w zamian za to piłkarze atleti rozłożyli nóżki przed swoim jakby się mogło wydawać odwiecznym rywalem?

0

@KamQiX współczuje zatem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?