0

@K4tsuuu Kane może pobić w tym sezonie ten rekord nie do pobicia :)

0

Czego słuchacie / co robicie podczas cardio by nie umrzeć z nudów?

1

@Katalończyk 99 na papierze też nie wygląda to mocno. Lewy to dziadek, Raphinia nigdy nie był top skrzydłowym, Roberto nigdy nie był top pomocnikiem, Pena to słaby bramkarz itp itd

0

@Katalończyk 99 pieprzenie. Gdyby Barca nie dawała się dymac na lewo i prawo to dalej mogłaby być potęga.

0

@Emhyr Trudno strzelać jak się dostaje same ogony.

0

Nie dziwi mnie to.

0

@jaras121 oni zawsze grają do dupy, taki już ich styl, oni grają efektywnie a nie efektownie.

0

@jaras121 od wczoraj oglądasz piłkę nożną? Przecież Real gra tak od zawsze.

2

@Kgorecki2500 aha a co z kwota wolna od podatku 60k, mówił coś?

0

@Ptasior nie mamy, skończył mu się kontrakt i odszedł za darmo.

0

@tristan87 co to immunonitet?

3

Spotkanie z Las Palmas powinno być chyba czyste więc miejmy nadzieję że sędzia będzie niewidoczny :)

0

@Rewolucja123 dublet to PK i liga / liga mistrzów a nie liga i prawie nic nie wart Superpuchar Hiszpanii. Zdobycie pucharu króla i SP też traktowałbyś jako sukces?

1

@Hajny to już mądrzej byłoby go brać gdy był za darmo według mnie

15

Oby dostał szansę w pucharze króla

1

Mogliby już dodać Roque do fify…

0

@LaLigaPD co masz na liście do ogrania?

0

@MeAndSwan @Kubsoleon ja mam właśnie ten problem że od większości gier w ostatnim czasie się odbijam, mam nadzieję że Wiesiek mnie porwie na nowo :)

1

@Kubsoleon ja dzisiaj kupiłem Wiedźmina, ostatnio przeszedłem go na premierę w 2015, liczę na dobrą zabawę :)

0

@lajcior w tym rzecz że nie odpowiedziałeś na moje pytanie :)

0

@lajcior nie dziwi mnie że kibic realu nie potrafi czytać ze zrozumieniem

1

@FioletoweOczy United ma 2 mecze więcej (nie liczę tego meczu city bo jeszcze się nie skończył) więc równie dobrze city może mieć 9 punktów nad United.

0

@lajcior czemu nie dziwi mnie Twoja odpowiedź

2

@Masnymichael tylko z napędem, niezależnie od tego czy ps czy xbox

0

Polecacie jakieś strategie na ps5? Grałem w frost punk i mi się podobało. Od cywilizacji 6 się odbiłem.

0

@clyde no ja w eldenie miałem na liczniku 160h zrobione i dzieki temu że czyściłem całą mapę to ostatnie kilkadziesiąt h było łatwe czyli tak jak lubię ;)

0

@clyde mi zależy na tym żeby można było poskillowac postać na początku tak jak w elden ring dzięki czemu później się gra łatwo i przyjemnie :)

0

@clyde demon souls łatwiejsze niż elden ring? :o thx

Grałem w bloodborne, to nie dla mnie, za ciężko ;)

0

@Niente dzięki chociaż wolę walić mieczem niż z broni palnej :)

0

Zagrałbym w grę typu elden ring ale większość soulsow jest za ciężka. Czy znacie jakiegoś soulsa w którym można zmienić poziom trudności lub też pofarmic postać jak w elden ring by później walka stała się w miarę łatwa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?