Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@K4tsuuu Kane może pobić w tym sezonie ten rekord nie do pobicia :)
0
Czego słuchacie / co robicie podczas cardio by nie umrzeć z nudów?
1
@Katalończyk 99 na papierze też nie wygląda to mocno. Lewy to dziadek, Raphinia nigdy nie był top skrzydłowym, Roberto nigdy nie był top pomocnikiem, Pena to słaby bramkarz itp itd
0
@Katalończyk 99 pieprzenie. Gdyby Barca nie dawała się dymac na lewo i prawo to dalej mogłaby być potęga.
0
@Emhyr Trudno strzelać jak się dostaje same ogony.
0
Nie dziwi mnie to.
0
@jaras121 oni zawsze grają do dupy, taki już ich styl, oni grają efektywnie a nie efektownie.
0
@jaras121 od wczoraj oglądasz piłkę nożną? Przecież Real gra tak od zawsze.
2
@Kgorecki2500 aha a co z kwota wolna od podatku 60k, mówił coś?
0
@Ptasior nie mamy, skończył mu się kontrakt i odszedł za darmo.
0
@tristan87 co to immunonitet?
3
Spotkanie z Las Palmas powinno być chyba czyste więc miejmy nadzieję że sędzia będzie niewidoczny :)
0
@Rewolucja123 dublet to PK i liga / liga mistrzów a nie liga i prawie nic nie wart Superpuchar Hiszpanii. Zdobycie pucharu króla i SP też traktowałbyś jako sukces?
1
@Hajny to już mądrzej byłoby go brać gdy był za darmo według mnie
15
Oby dostał szansę w pucharze króla
1
Mogliby już dodać Roque do fify…
0
@LaLigaPD co masz na liście do ogrania?
0
@MeAndSwan @Kubsoleon ja mam właśnie ten problem że od większości gier w ostatnim czasie się odbijam, mam nadzieję że Wiesiek mnie porwie na nowo :)
1
@Kubsoleon ja dzisiaj kupiłem Wiedźmina, ostatnio przeszedłem go na premierę w 2015, liczę na dobrą zabawę :)
0
@lajcior w tym rzecz że nie odpowiedziałeś na moje pytanie :)
0
@lajcior nie dziwi mnie że kibic realu nie potrafi czytać ze zrozumieniem
1
@FioletoweOczy United ma 2 mecze więcej (nie liczę tego meczu city bo jeszcze się nie skończył) więc równie dobrze city może mieć 9 punktów nad United.
0
@lajcior czemu nie dziwi mnie Twoja odpowiedź
2
@Masnymichael tylko z napędem, niezależnie od tego czy ps czy xbox
0
Polecacie jakieś strategie na ps5? Grałem w frost punk i mi się podobało. Od cywilizacji 6 się odbiłem.
0
@clyde no ja w eldenie miałem na liczniku 160h zrobione i dzieki temu że czyściłem całą mapę to ostatnie kilkadziesiąt h było łatwe czyli tak jak lubię ;)
0
@clyde mi zależy na tym żeby można było poskillowac postać na początku tak jak w elden ring dzięki czemu później się gra łatwo i przyjemnie :)
0
@clyde demon souls łatwiejsze niż elden ring? :o thx
Grałem w bloodborne, to nie dla mnie, za ciężko ;)
0
@Niente dzięki chociaż wolę walić mieczem niż z broni palnej :)
0
Zagrałbym w grę typu elden ring ale większość soulsow jest za ciężka. Czy znacie jakiegoś soulsa w którym można zmienić poziom trudności lub też pofarmic postać jak w elden ring by później walka stała się w miarę łatwa?