0

@clyde demon souls łatwiejsze niż elden ring? :o thx

Grałem w bloodborne, to nie dla mnie, za ciężko ;)

0

@Niente dzięki chociaż wolę walić mieczem niż z broni palnej :)

0

Zagrałbym w grę typu elden ring ale większość soulsow jest za ciężka. Czy znacie jakiegoś soulsa w którym można zmienić poziom trudności lub też pofarmic postać jak w elden ring by później walka stała się w miarę łatwa?

0

@MesQueUnClub96 De Jong też w każdym sezonie zalicza jakąś kontuzję :)

1

@Nazio_87 ten kolega chyba ma mieszkanie a nie dom ale mogę się mylic

0

@TR3YWAY aaaa to poważny zawodnik jesteś w takim razie, nie to co ja, ja planowałem dzisiaj wstąpić tylko żeby uspokoić sumienie po wczorajszym i dzisiejszym żarciu :)

0

@TR3YWAY zazdro że masz siłkę u siebie otwartą, w Olsztynie wszędzie pozamykana

0

@tomek8756 Kozel Czarny to mój ulubiony napój alkoholowy (z tych przystępnych cenowo)

0

@Wojcio zapytaj co sądzą o obecnej formie wiadomości :)

0

@Safrani pić, ale tylko dobry alkohol, możesz mi to obiecać?

0

@Emhyr przecież to pomocnik, nie musi koniecznie strzelać goli :)

0

@MesQueUnClub96 te brazole akurat bardzo dobrze wychodzą Madrytowi

2

@Rl9k1nG nie, gdyż jadąc szybko nie koniecznie musisz mieć zamiar kogoś zabić (osobiście jeżdżę wolno bo tak lubię)

0

@4drian0 od czego jest var?

1

@tristan87 myślę że czuję szok

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Firestone oglądałeś mecze Barcy za Koemana? Nico nie odstawał znacząco od Gaviego, po prostu wychowankowie Barcy zazwyczaj kiepsko sobie radzą poza domem.

0

@Rl9k1nG bardzo kiepsko, Tusk nagrał dużo przyjemniejsze w odbiorze video. Doradziłbym pisowi by wybrał kogoś bardziej reprezentatywnego do kontaktu z ludem.

0

@Arn3th no weź powiedz, ciekawy jestem :)

0

@Pawel13sz nie, Nico nie nadaje się do Barcy.

3

@lntrowertyk Ty rozumiesz podstawy ekonomii czy nie bardzo? Co daje tarcza inaflacyjna? Daje zwiększenie długu publicznego i w konsekwencji przeniesienie problemu na dalszą przyszłość zamiast rozwiązanie go.

1

@rasta212 przy czym Wolfsburg to nie jest mocniejszy / dużo mocniejszy klub niż jego obecny. Miałem na myśli klub na poziomie np Tottenhamu.

0

@olciak22 no tak zajebiscie trenerzy znają swoich piłkarzy że później stawiają ich nie na swoich pozycjach (Cou, Griezmann, Raphinia na LS).

0

@kulek22 to swoją drogą :/

1

@takisobiektos szkoda że nie kupił go jakiś mocniejszy klub.

1

@tomek8756 ja uważam że kobiety do sportu (w tym dziennikarstwa sportowego) się generalnie średnio nadają

1

Pokrzepcie mnie na duchu. Boję się że Xavi spowoduje że przyjście Roque zastopuje rozwój Marca Guiu.

0

@Firestone bo Rapha stylistycznie bardzo się nadają do PL i w takim MU mógłby osiągnąć spory sukces :)

0

@Arn3th jaki zatem byłby Twój typ?

0

@goldmetaxa oddawanie zasłużonych piłkarzy za darmo też nie pomagało i nie pomaga, w tej kwestii Barca powinna brać przykład z madrytu, piłkarz to pracownik i powinien przynosić zyski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?