Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca2022 Barca dzisiaj raczej najbardziej obawia się sędziego
0
@Trojanek23 niekoniecznie, Fermin nie broni tak dobrze a Xavi pewnie będzie chciał przede wszystkim tego meczu nie przegrac
0
@gumaz tylko nie Romeu plz
1
@DonCarletto No tak, odpowiedz na poziomie kibica realu wierzącego w równe sędziowanie :)
1
@PatrykBarca vini vs Cancelo zakończy się tragedia dla Barcy.
0
@vangoor na ławce się chyba nie skontuzjuja? :D
0
@Gaz @bartas97 @DonCarletto @Benz @AmigoBlancos czy za łokieć na Messim marcelo należała sie czerwona kartka?
0
Komentarz usunięty
0
@bart_azz 100% racji. Real nie umie konstruować akcji, oni potrafią w kontry dlatego trzeba wyjść defensywnie i pyknac ich 1-0 :)
0
No i nie ma Frenkiego :(
0
@LM10GOAT lol a De jong?
0
@gumaz to zależy od składu ale ja dzisiaj typuje Cancelo jako negatywnego bohatera spotkania zaś wśród piłkarzy realu bellinghama jako tego który najbardziej będzie nas denerwować.
0
@szkutnik91 jak Xavi wystawi Cancelo na PO to nie będzie czego zbierać z Barcy dzisiaj
0
@Ghostface to czemu przy wypiciu tej kawy idę do toalety po np 10 minutach a gdybym jej nie wypił to poszedłbym do toalety dopiero wieczorem?
Plus po kawie ta kupa jest w pół kupa w pół biegunka.
Poważnie pytam, nie znam się :)
0
@Rewolucja123 po kawie jedzenie chyba gorzej się trawi? Przynajmniej ja tak mam ze jak zjem i od razu wypije kawę to gna mnie do toalety :)
0
@DonCarletto @Rewolucja123 uwazam ze jak ktoś lubi real madryt to lubi o nim czytac / lubi o nim oglądać, to chyba naturalne nie?
0
@Rewolucja123 @AmigoBlancos @DonCarletto @bartas97 @Benz
1
@Albatros Cancelo na po z realem to samobójstwo. Tutaj trzeba dać Araujo na PO a Cancelo przed nim niech robi wiatr.
0
@CZAJUN_119 dlatego ja bym wyszedł czwórka obrońców Araujo Christensen Martinez Balde a Cancelo dał wyżej.
Tez kwestia tego czy któryś kontuzjowany wróci, bo jeżeli zagra Raphinia kosztem Lamine to już będziemy mieli większe szanse plus jeżeli zagramy z Gundoganem na SPD to tez powinno to wyjść lepiej niż z Romeu.
Wiele wiec zależy od Xaviego jak to poukłada.
0
@matt121 real easy win gdyż sędzia, w neutralnych warunkach mecz na remis, my lepsza obrona oni lepszy atak.
0
@qbuteq Dopóki Barca daje się dymac dopóty będzie przez władze ligi dymana niestety
0
@MesQueUnClub_87 gdzie sa takie?
1
@AFA90 nie doliczaja
0
@Emhyr chodzi o to ze sa większe potrzeby wzmocnienia na spd, ponadto PO i LS (bo nie można założyć ze Cancelo i Felix napewno zostaną).
0
@bart_azz Raphinia w podstawie, Yamal niestety bez formy. Ewentualnie Felix - Lewy - Ferran jeżeli Lewy zdąży wyzdrowieć w co wątpię.
0
@Emhyr i za kogo by grał? Barca potrzebuje topowego spd, żadne inne wzmocnienia pomocy niepotrzebne
1
@Danny Gaucho chciałbym mordeczko ale nie mam z kim :( nikt z moich znajomych od wielu lat nie gra w piłkę
4
Komentarz usunięty
0
@Danny Gaucho mało
0
@tbas średnia? Wcześniej zacząłeś weekend czy skąd taki eufemizm?