0

@Barca2022 Barca dzisiaj raczej najbardziej obawia się sędziego

0

@Trojanek23 niekoniecznie, Fermin nie broni tak dobrze a Xavi pewnie będzie chciał przede wszystkim tego meczu nie przegrac

0

@gumaz tylko nie Romeu plz

1

@DonCarletto No tak, odpowiedz na poziomie kibica realu wierzącego w równe sędziowanie :)

1

@PatrykBarca vini vs Cancelo zakończy się tragedia dla Barcy.

0

@vangoor na ławce się chyba nie skontuzjuja? :D

0

@Gaz @bartas97 @DonCarletto @Benz @AmigoBlancos czy za łokieć na Messim marcelo należała sie czerwona kartka?

0

Komentarz usunięty

0

@bart_azz 100% racji. Real nie umie konstruować akcji, oni potrafią w kontry dlatego trzeba wyjść defensywnie i pyknac ich 1-0 :)

0

No i nie ma Frenkiego :(

0

@LM10GOAT lol a De jong?

0

@gumaz to zależy od składu ale ja dzisiaj typuje Cancelo jako negatywnego bohatera spotkania zaś wśród piłkarzy realu bellinghama jako tego który najbardziej będzie nas denerwować.

0

@szkutnik91 jak Xavi wystawi Cancelo na PO to nie będzie czego zbierać z Barcy dzisiaj

0

@Ghostface to czemu przy wypiciu tej kawy idę do toalety po np 10 minutach a gdybym jej nie wypił to poszedłbym do toalety dopiero wieczorem?

Plus po kawie ta kupa jest w pół kupa w pół biegunka.

Poważnie pytam, nie znam się :)

0

@Rewolucja123 po kawie jedzenie chyba gorzej się trawi? Przynajmniej ja tak mam ze jak zjem i od razu wypije kawę to gna mnie do toalety :)

0

@DonCarletto @Rewolucja123 uwazam ze jak ktoś lubi real madryt to lubi o nim czytac / lubi o nim oglądać, to chyba naturalne nie?

1

@Albatros Cancelo na po z realem to samobójstwo. Tutaj trzeba dać Araujo na PO a Cancelo przed nim niech robi wiatr.

0

@CZAJUN_119 dlatego ja bym wyszedł czwórka obrońców Araujo Christensen Martinez Balde a Cancelo dał wyżej.

Tez kwestia tego czy któryś kontuzjowany wróci, bo jeżeli zagra Raphinia kosztem Lamine to już będziemy mieli większe szanse plus jeżeli zagramy z Gundoganem na SPD to tez powinno to wyjść lepiej niż z Romeu.

Wiele wiec zależy od Xaviego jak to poukłada.

0

@matt121 real easy win gdyż sędzia, w neutralnych warunkach mecz na remis, my lepsza obrona oni lepszy atak.

0

@qbuteq Dopóki Barca daje się dymac dopóty będzie przez władze ligi dymana niestety

0

@MesQueUnClub_87 gdzie sa takie?

1

@AFA90 nie doliczaja

0

@Emhyr chodzi o to ze sa większe potrzeby wzmocnienia na spd, ponadto PO i LS (bo nie można założyć ze Cancelo i Felix napewno zostaną).

0

@bart_azz Raphinia w podstawie, Yamal niestety bez formy. Ewentualnie Felix - Lewy - Ferran jeżeli Lewy zdąży wyzdrowieć w co wątpię.

0

@Emhyr i za kogo by grał? Barca potrzebuje topowego spd, żadne inne wzmocnienia pomocy niepotrzebne

1

@Danny Gaucho chciałbym mordeczko ale nie mam z kim :( nikt z moich znajomych od wielu lat nie gra w piłkę

4

Komentarz usunięty

0

0

@tbas średnia? Wcześniej zacząłeś weekend czy skąd taki eufemizm?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?