Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcepanowyKsiaze jezeli przejdzie do realu to zacznie zdobywać zp.
2
@4Fabregas4 a nie zaliczył mega ważnej asysty? :)
2
@4Fabregas4 ten sam Romeu który zaliczył mega ważna asystę w sobotę?
1
@NaczelnyAdmin Życzę bana, komentarz zgłoszony
0
@Kinginiesta niestety gorzej :(
0
@insp1re nie przesadzajmy, obrońcy i bramkarz drużyny przeciwnej nie poszli na lunch tylko szybko spressowali Ansu + Onana sparował strzał lecący w światło bramki na rzut rożny, zaś wydźwięk Twojego komentarza jest taki jakby Fatiemu wyłożono piłkę na 5 metr a on by strzelił w środek bramki :)
1
@Bocheno1 Riad to tez Barcelona
2
@MatBac1991 Joao nie gra na RW więc na 100% Ferran, wybacz jeżeli zabiłem Twoja ciekawość.
1
@Encore trochę przesadzasz :) wybiegł elegancko między dwójkę obrońców, oddał strzał w światło bramki, to nie było klasyczne sam
na sam czy tap in z 3 metrów :)
1
@antymadridista100 a ja jestem kibicem Barcy
3
@cules100pro o nic, przed chwila wypuścili mazurka & stano.
0
Głupota straszliwa jest wystawianie Ferrana na LS. Niech zagra na PS/9tce lub wejdzie z ławki.
2
@MarcepanowyKsiaze przecież to artykuł hiszpańskiej Marci a nie redakcji fcbarca.com. Nie bójmy się czytac.
2
„Pierwszego ligowego gola Messi strzelił 197 dni później, co oznaczało wówczas klubowy rekord, który obecnie dzierży Lamine Yamal”
Lamine strzelił ligowego gola? Nie przypominam sobie
0
@Geble eafc raczej nie podpisuje kontraktu z 17 tysiącami piłkarzy i piłkarek oddzielnie. Raczej podpisują kontrakty z klubami / ligami które maja prawa do zawodników.
4
@Kessie to jest żenada, bo normalnie biorąc graczy ze szkółki można grać 16latkami
0
Czemu brak Yamala w ea fc 24?
0
@Szmulek Enrique super gość ale trener taki dosyć sredni
0
@FcPortoFan1999 @Pedri16Future weflug mnie to gruba przesada. Lewy to legenda Polskiej piłki i szacunek mu się należy
2
@zodiak_10 tak krzyczeli w stosunku do Lewego? :O
0
@Puyolex czyli w reprezentacji może trzaskać minuty ale dla klubu już nie?
0
@Puyolex Yamal jest w lepszej formie i powinien wyjść w podstawie zamiast Raphini. Jak jest zmęczony to mógł odpoczywać podczas przerwy reprezentacyjnej, jego głównym pracodawca jest Barcelona a nie kadra narodowa. Nie rozumiem takiego podejścia żeby dawać odpoczywać w klubie a w reprze niech se gra.
2
@TR3YWAY nie dobrze :/
1
@Arczi87 o ile dostanie szanse bo z tym może być różnie. Araujo, Kounde, Christensen młodzi
0
@Gaz napisałeś ze miał to gdzieś bo ile można to Tobie odpisałem ile można nie miec gdzieś :)
Problem między innymi w tym ze nie obserwował ekstraklasy, powoływał dziadków zamiast piłkarzy będących w dobrej formie.
4
@Gaz tyle można ile Ci płacą, dostawał hajs wiec powinien uczciwie wywiązywać się ze swoich obowiązków :)
0
@Emhyr 1. Nie miałby mnie za co zatrzymać
2. Nawet jakby zatrzymała mnie 120kg kobieta to i tak bym się nie kłócił bo nic by mi to nie dało
3. Bardzo się mylisz myśląc ze zmasowany gość potrafi w konfrontacji może wiecej niż przeciętny zjadacz chleba
5
@Emhyr budzi szacunek bo ma tatuaże? XD
2
Szkoda Fermina bo w obliczu Gundo miał szanse pokazać się w 1 zespole.
0
@Dzieniu jest gdzieś artykuł o tym?