0

@MarcepanowyKsiaze jezeli przejdzie do realu to zacznie zdobywać zp.

2

@4Fabregas4 a nie zaliczył mega ważnej asysty? :)

2

@4Fabregas4 ten sam Romeu który zaliczył mega ważna asystę w sobotę?

1

@NaczelnyAdmin Życzę bana, komentarz zgłoszony

0

@Kinginiesta niestety gorzej :(

0

@insp1re nie przesadzajmy, obrońcy i bramkarz drużyny przeciwnej nie poszli na lunch tylko szybko spressowali Ansu + Onana sparował strzał lecący w światło bramki na rzut rożny, zaś wydźwięk Twojego komentarza jest taki jakby Fatiemu wyłożono piłkę na 5 metr a on by strzelił w środek bramki :)

1

@Bocheno1 Riad to tez Barcelona

2

@MatBac1991 Joao nie gra na RW więc na 100% Ferran, wybacz jeżeli zabiłem Twoja ciekawość.

1

@Encore trochę przesadzasz :) wybiegł elegancko między dwójkę obrońców, oddał strzał w światło bramki, to nie było klasyczne sam
na sam czy tap in z 3 metrów :)

1

@antymadridista100 a ja jestem kibicem Barcy

3

@cules100pro o nic, przed chwila wypuścili mazurka & stano.

0

Głupota straszliwa jest wystawianie Ferrana na LS. Niech zagra na PS/9tce lub wejdzie z ławki.

2

@MarcepanowyKsiaze przecież to artykuł hiszpańskiej Marci a nie redakcji fcbarca.com. Nie bójmy się czytac.

2

„Pierwszego ligowego gola Messi strzelił 197 dni później, co oznaczało wówczas klubowy rekord, który obecnie dzierży Lamine Yamal”

Lamine strzelił ligowego gola? Nie przypominam sobie

0

@Geble eafc raczej nie podpisuje kontraktu z 17 tysiącami piłkarzy i piłkarek oddzielnie. Raczej podpisują kontrakty z klubami / ligami które maja prawa do zawodników.

4

@Kessie to jest żenada, bo normalnie biorąc graczy ze szkółki można grać 16latkami

0

Czemu brak Yamala w ea fc 24?

0

@Szmulek Enrique super gość ale trener taki dosyć sredni

0

@FcPortoFan1999 @Pedri16Future weflug mnie to gruba przesada. Lewy to legenda Polskiej piłki i szacunek mu się należy

2

@zodiak_10 tak krzyczeli w stosunku do Lewego? :O

0

@Puyolex czyli w reprezentacji może trzaskać minuty ale dla klubu już nie?

0

@Puyolex Yamal jest w lepszej formie i powinien wyjść w podstawie zamiast Raphini. Jak jest zmęczony to mógł odpoczywać podczas przerwy reprezentacyjnej, jego głównym pracodawca jest Barcelona a nie kadra narodowa. Nie rozumiem takiego podejścia żeby dawać odpoczywać w klubie a w reprze niech se gra.

2

@TR3YWAY nie dobrze :/

1

@Arczi87 o ile dostanie szanse bo z tym może być różnie. Araujo, Kounde, Christensen młodzi

0

@Gaz napisałeś ze miał to gdzieś bo ile można to Tobie odpisałem ile można nie miec gdzieś :)

Problem między innymi w tym ze nie obserwował ekstraklasy, powoływał dziadków zamiast piłkarzy będących w dobrej formie.

4

@Gaz tyle można ile Ci płacą, dostawał hajs wiec powinien uczciwie wywiązywać się ze swoich obowiązków :)

0

@Emhyr 1. Nie miałby mnie za co zatrzymać
2. Nawet jakby zatrzymała mnie 120kg kobieta to i tak bym się nie kłócił bo nic by mi to nie dało
3. Bardzo się mylisz myśląc ze zmasowany gość potrafi w konfrontacji może wiecej niż przeciętny zjadacz chleba

5

@Emhyr budzi szacunek bo ma tatuaże? XD

2

Szkoda Fermina bo w obliczu Gundo miał szanse pokazać się w 1 zespole.

0

@Dzieniu jest gdzieś artykuł o tym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?