0

@Gacu95 najpierw naucz się pisać :)

Życie to nie fifa, Barca nie ma zmienników na połowie pozycji, to jebnie :)

0

@Albatros Busquets był niezniszczalny, to fenomen jeżeli chodzi o odporność na kontuzje :D

0

@Albatros akurat napastników - 9tek ma, problemem są inne pozycje - np. ŚPD.

1

@Rewolucja123 takie chcenie to wiesz :) prawda jest taka że marzył mu się Kimmich / Zubimendi a nie Romeu.

To tak jak Koeman chciał Luka bo była to darmowa opcja ale gdyby zarząd dał mu 50 milionów na napastnika to przecież nie wybrałby De Jonga.

1

@Gacu95 dobry baicik

0

@vangoor z tego co piszą w mediach to Xavi nie chciał odejścia Garcii i Abde :) ŚPD też życzył sobie innego :)

0

@michal26 Torres plackiem? Nie w pierwszej 3-4 do zmiany? Wow :O

W rezerwach kogo mamy utalentowanego?

0

@Borneo zagrał raptem 10 minut :)

0

@RivaldoVitorBorba raczej nie będzie, Pan Michał wierzy ze uda się przejść przez sezon bez kontuzji, ja w to nie wierze. Myśle ze tutaj ani ja go nie przekonam ani on mnie :)

0

@kamilop Kamil Ty widziałeś Ferrana na LS? Ja bym chciał żeby to był piłkarz który zagra i na LS i na PS ale niestety Ferran na LS gra straszna chałę. Sam Torres zle się czuje na tej pozycji i w poprzednim meczu pomimo ze był wystawiony na LS to uciekał z tej pozycji co chwila.

0

@krol211 ale mądrzej byłoby wykorzystywać De Jonga w pomocy a nie miec go jako ratunkowego obrońcę. Ratunkowym obrońca fajnie gdyby został Garcia :)

0

@Lionel_Messi10 jedno źródło mówi tak, drugie inaczej. W każdym razie nie będę dłużej dyskutować z użytkownikiem który nie potrafi dyskutować zachowując podstawy kultury. Bana życzę.

0

@michal26 na bramce mieliśmy 3 zawodników, mamy dwóch.

PO - przecież zaliczyłem ta pozycje jako plus względem poprzedniego sezonu wiec nie wiem co tworzysz :)

Przy dwójce wahadłowych potrzebujemy 3 zdrowych SO - powodzenia.

4-3-3 -> chciałbym ale to Xavi decyduje.

0

@krol211 De Jong to pomocnik. Wystawianie go na obronie to tracenie części jego potencjału. Tak samo Pedri może zagrać na skrzydle ale lepiej zagra w pomocy.

0

@Lionel_Messi10 @michal26 Gerard Romero: Girona byłaby w stanie przejąć tylko ok. 30% wynagrodzenia Erica Garcíi. Z tego względu operacja wydaje się "chłodna".

Nie ja jestem błaznem tylko Gerard Romero, walnąłem się raptem o 10% :)

0

@cules100pro jeżeli Felix będzie grać dobrze to nie sprzedadzą go za 50 milionów. Nie mierz Atletico miara frajerskiego zarządu bo udowodnili już nie raz ze potrafią kupować i sprzedawać.

0

@BARCA1899Messi zapraszam do obejrzenia poprzedniego meczu. Przestanie Pan wtedy liczyć Alonso jako zmiennika.

0

@krol211 tak wariacie a my będziemy grać Alonso na śo, brawo!

Plus robimy za organizacje charytatywna opłacając 80% pensji.

0

@Marcelinho99 jak nikt jak nasz pseudotrener który zainwestował w Raphinie i Lewego ponad 100 milionów.

0

@ranger3120 Here we go było kilka dni temu. Ludzie czemu wy nie czytacie nic :(

0

@kamilop ale co ma Abde do Roque? To dwie inne pozycje. Co z tego ze w styczniu przyjdzie Roque, w jaki sposób miałoby to zmieniać przydatność Abde.

0

@michal26 Na bramce nie masz wartościowego zmiennika.

Na PO nie masz zmiennika.

Na SO masz Araujo i Inigo podatnych na kontuzje, czyli zostaje tylko dwójka pewniaków: Kounde i Christensen. Drugi z nich już w tym sezonie zaliczył uraz.

Na LO nie masz zmiennika, przypominam ze Cancelo nie zagra jednocześnie na PO I LO

Na SPD nie masz zmiennika.

Na SP co chwile wypada Pedri wiec zostaje trójka SP LP PP pomocników. Biorąc pod uwagę ze Xavi gra czwórka pomocników to ta trójka musi grać mecz w mecz 90 minut, inaczej mamy problem.

Na PS masz Raphinie bez dryblingu i dzieciaka.

Na N - tutaj się nie mam do czego przypieprzyć

Nie mogę uwierzyć ze Ty twierdzisz iż kadra jest mocniejsza niż była przed oknem, naprawdę.

0

@michal26 przecież jesteś tutaj nie od dzisiaj. Odkąd zaczął grać w pierwszym zespole co chwile łapie kontuzje. Trudno u niego o kwartał gry bez kontuzji.

0

@michal26 ponownie - Pedri ma kontuzje i u niego niestety (podobnie jak u Araujo) kontuzja kontuzje pogania. Kadra jest zbyt wąska. Zreszta myśle ze to pora zakończyć ta dyskusje, miejmy nadzieje ze będzie po Twojemu i cały sezon przejdziemy przez ani jednej kontuzji :)

0

@michal26 Inigo jest niedostępny, leczy kontuzje.

No właśnie obecnie mamy tych dwóch SO, co jeśli Kounde złapie kontuzje? Będziemy grali na SO para Christensen - Alonso, super perspektywa naprawdę :)

2

@Comentateiro Xavi da radę to spieprzyc :). Felix dwa razy krzywo kopnie to go Xavi przyspawa do ławki jak to ma w zwyczaju. Dalej będzie wystawiać swojego kapitana Roberto i Alonso, co tydzień przez półtorej godziny będzie nas tez męczył Lewandowski, Ferran zapewne na pozycji na której gra jak cipa - LS. Tak właśnie będzie :)

0

@kamilop Abde to LS a Roque to N, co ma jeden do drugiego? Uwaga nic.

0

@LukaszFan ludzie oglądajcie mecze, czytajcie wywiady plz

0

@michal26 paru? Na SO zakładając ze odchodzi Garcia zostaje tylko Kounde i Christensen. W pomocy jest raptem czwórka: Gavi, Romeu, Frenkie, Gundogan. Przypomnę tylko ze Xavi gra 4ka pomocników czyli używa wszystkich dostępnych pomocników w podstawowym składzie.

Tylko nie mów mi o Ferminie który dostał aż 5% minut w pierwszych trzech meczach i to tylko na potrzeby przedłużenia kontraktu.

Odnośnie bramkarza -> na taka holere ze w każdej chwili Ter Stegen, Pena mogą wypaść i będzie problem.

Zazdroszcze optymistycznego podejścia.

0

@michal26 lepiej miec 3 bramkarzy na „jakims” poziomie”. Wiesz Michał, przezorny zawsze ubezpieczony. Jedenastkę tak jak już pisałem mamy spoko, ale z tej jedenastki już teraz co chwile wypada Araujo (dlatego nie podoba mi sie ze odchodzi Garcia) i Pedri, Balde tez ma skłonności do wypadania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?