3

@Explode ciężko mieć formę nie grając

0

@partymaker Ferrara będzie wrzucał na lewe jak z Vilarealem (Ferran oczywiście uciekał z tej pozycji do środka)

0

@zeko0 za większe pieniądze? 40 milionów to i tak za dużo jak za Lewego który odejdzie za rok - max dwa za darmo

1

@Rust_Cohle bez opcji wykupu tak samo jak Cancelo gdyż nie przejdzie to przez ffp

0

@MarcepanowyKsiaze ktoś Ci każe z nimi rozmawiać?

0

@Danqoo przecież i tak Xavi gra Gavim / Pedrim na lewej…

0

@stickie przecież my nie gramy na 3 śo.

Abde jest takim zmiennikiem dla Balde jak Roberto jest zmiennikiem dla Kounde / Araujo

0

@dom3kk Abde się nam w ogóle nie przyda, wiec jego wypożyczenie / sprzedaż to czysty zysk

0

@abram3k to nie narzekaj ze dostarczają Ci rozrywki :)

0

@abram3k przecież nie musisz śledzić okienka transferowego, nie ma takiego nakazu nigdzie :)

0

@mesi8191 żadna różnica czy z Abde będziemy czy bez :)

1

@Ukasz mógłby nie oszukiwać samego siebie i innych mówiąc ze gra na dwóch skrzydłowych. Mógłby nie dokupywać skrzydłowych skoro i tak ich nie używa. Mógłby pozwolić Abde od razu odejść np. Na kolejne wypożyczenie zamiast oszukiwać go ze będzie „ważny”.

1

@Veysel No dokładnie. W każdym meczu w lidze w tym sezonie lepiej wyglądaliśmy grając z dwoma skrzydłowymi ale Xavi niestety uparł się na grę 4 pomocnikami. Presezon pokazał ze Fati i Ferran sa w gazie (wiadomo, zwłaszcza Ferran) i należałoby to wykorzystać.

No i plusem Fatiego, coś czego nie będzie miał Felix, jest zajebiste zgranie z Balde itp wynikające z tego ze grają ze sobą od lat i znają się jak łyse konie. Fati to piłkarz stylem skrojony pod Barce, w Anglii przepadnie, jak już koniecznie chciał iść na wypożyczenie to powinien zostać w Hiszpanii.

1

@Veysel od początku nie powinno być zgody na wypożyczenie Ansu, zwłaszcza do ligi angielskiej :)

2

@Veysel 24 godziny i 6 minut

0

@Janas11224 tak a my zostaniemy bez lewego skrzydła bo zachciało się wypożyczać Fatiego :)

4

@xVENUMx oczywiście wersje z napędem.

0

@Mario96w często idzie to w parze - bieda wymusza rozsądne wydawanie :)

0

@Firestone jeżeli nie wyjdzie z pierwszego miejsca, trzeba dodać :)

0

@kondziu88 ma ważny kontrakt więc jak będzie chciał to zostanie w Atleti i przeprosi się z kibicami :)

0

@Nazio_87 tak, gdyż tak postępują ludzie rozsądni :)

0

@Nazio_87 wytrzymasz

0

@cules100pro co znaczy w tym przypadku opcja wykupu za spoko kasę? 30mln?

0

@Hubertusk otóż to i na dodatek pewnie bez opcji wykupu :D

3

@bartas97 fajnie jakby jutro była sobota

6

@doc w presezonie pokazywał, w nagrodę dostał ławkę w każdym meczu w lidze.

0

0

@joloskyy czemu?

0

Komentarz usunięty

1

@matirix20 Fati nie wróci już na stałe do Barcy, niezależnie od tego czy odzyska formę czy nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?