Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Explode ciężko mieć formę nie grając
0
@partymaker Ferrara będzie wrzucał na lewe jak z Vilarealem (Ferran oczywiście uciekał z tej pozycji do środka)
0
@zeko0 za większe pieniądze? 40 milionów to i tak za dużo jak za Lewego który odejdzie za rok - max dwa za darmo
1
@Rust_Cohle bez opcji wykupu tak samo jak Cancelo gdyż nie przejdzie to przez ffp
0
@MarcepanowyKsiaze ktoś Ci każe z nimi rozmawiać?
0
@Danqoo przecież i tak Xavi gra Gavim / Pedrim na lewej…
0
@stickie przecież my nie gramy na 3 śo.
Abde jest takim zmiennikiem dla Balde jak Roberto jest zmiennikiem dla Kounde / Araujo
0
@dom3kk Abde się nam w ogóle nie przyda, wiec jego wypożyczenie / sprzedaż to czysty zysk
0
@abram3k to nie narzekaj ze dostarczają Ci rozrywki :)
0
@abram3k przecież nie musisz śledzić okienka transferowego, nie ma takiego nakazu nigdzie :)
0
@mesi8191 żadna różnica czy z Abde będziemy czy bez :)
1
@Ukasz mógłby nie oszukiwać samego siebie i innych mówiąc ze gra na dwóch skrzydłowych. Mógłby nie dokupywać skrzydłowych skoro i tak ich nie używa. Mógłby pozwolić Abde od razu odejść np. Na kolejne wypożyczenie zamiast oszukiwać go ze będzie „ważny”.
1
@Veysel No dokładnie. W każdym meczu w lidze w tym sezonie lepiej wyglądaliśmy grając z dwoma skrzydłowymi ale Xavi niestety uparł się na grę 4 pomocnikami. Presezon pokazał ze Fati i Ferran sa w gazie (wiadomo, zwłaszcza Ferran) i należałoby to wykorzystać.
No i plusem Fatiego, coś czego nie będzie miał Felix, jest zajebiste zgranie z Balde itp wynikające z tego ze grają ze sobą od lat i znają się jak łyse konie. Fati to piłkarz stylem skrojony pod Barce, w Anglii przepadnie, jak już koniecznie chciał iść na wypożyczenie to powinien zostać w Hiszpanii.
1
@Veysel od początku nie powinno być zgody na wypożyczenie Ansu, zwłaszcza do ligi angielskiej :)
2
@Veysel 24 godziny i 6 minut
0
@Janas11224 tak a my zostaniemy bez lewego skrzydła bo zachciało się wypożyczać Fatiego :)
4
@xVENUMx oczywiście wersje z napędem.
0
@Mario96w często idzie to w parze - bieda wymusza rozsądne wydawanie :)
0
@Firestone jeżeli nie wyjdzie z pierwszego miejsca, trzeba dodać :)
0
@kondziu88 ma ważny kontrakt więc jak będzie chciał to zostanie w Atleti i przeprosi się z kibicami :)
0
@Nazio_87 tak, gdyż tak postępują ludzie rozsądni :)
0
@Nazio_87 wytrzymasz
0
@cules100pro co znaczy w tym przypadku opcja wykupu za spoko kasę? 30mln?
0
@Hubertusk otóż to i na dodatek pewnie bez opcji wykupu :D
3
@bartas97 fajnie jakby jutro była sobota
6
@doc w presezonie pokazywał, w nagrodę dostał ławkę w każdym meczu w lidze.
0
@DonMatteo901 @joloskyy
0
@joloskyy czemu?
0
Komentarz usunięty
1
@matirix20 Fati nie wróci już na stałe do Barcy, niezależnie od tego czy odzyska formę czy nie.