0

@kamilop Abde to LS a Roque to N, co ma jeden do drugiego? Uwaga nic.

0

@LukaszFan ludzie oglądajcie mecze, czytajcie wywiady plz

0

@michal26 paru? Na SO zakładając ze odchodzi Garcia zostaje tylko Kounde i Christensen. W pomocy jest raptem czwórka: Gavi, Romeu, Frenkie, Gundogan. Przypomnę tylko ze Xavi gra 4ka pomocników czyli używa wszystkich dostępnych pomocników w podstawowym składzie.

Tylko nie mów mi o Ferminie który dostał aż 5% minut w pierwszych trzech meczach i to tylko na potrzeby przedłużenia kontraktu.

Odnośnie bramkarza -> na taka holere ze w każdej chwili Ter Stegen, Pena mogą wypaść i będzie problem.

Zazdroszcze optymistycznego podejścia.

0

@michal26 lepiej miec 3 bramkarzy na „jakims” poziomie”. Wiesz Michał, przezorny zawsze ubezpieczony. Jedenastkę tak jak już pisałem mamy spoko, ale z tej jedenastki już teraz co chwile wypada Araujo (dlatego nie podoba mi sie ze odchodzi Garcia) i Pedri, Balde tez ma skłonności do wypadania.

0

@michal26 No ale Panie Michale Cancelo nie zagra jednocześnie na PO i LO. Jednego piłkarza liczę przy jednej pozycji bo na jednej pozycji może zagrać jednocześnie :).

No nie zgodzę się z Tobą. Przyjście Felixa przy odejściu Dembele, Fatiego, Abde to nie jest wzmocnienie ataku, nie żartujmy sobie. Być może wzmocniliśmy podstawowa jedenastkę, ale kadrę mamy słabsza.

0

@michal26 podałem go jako na plus wiec w jaki sposób marginalizuje ? :D.

Według mnie kadrę oslabilismy co opisałem powyżej. Nawet wyłączając pozycje bramkarza w dalszym ciągu jest dwa na plus, trzy na minus, z czym po głębszej analizie powinieneś się zgodzić :)

0

@MesQueUnClub96 Yamal już był wiec samo odejście Dembele na minus

0

@ObiektywnyKibic121 50 od razu

0

@Messibestplayerintheworld zarobi 8 milionów według tego co było pisane :)

0

@Dejvo było już mówione ze nie będzie opcji wykupu.

0

@adi7adi8 rozliczać trzeba się tu i teraz, a nie na przyszłość. Równie dobrze obydwoje mogą zmienić agenta :)

0

@tomasz.s94 my potrzebujemy bramek a Felix ich nie daje.

0

@michal26 bramka zadna strata? Tak, dopóki Ter Stegen się nie wysypie.


Idealna jedenastka jest tylko na papierze, w czasie sezonu zawsze jest ktoś kontuzjowany. Na bramce pozbyliśmy się zmiennika, na LO pozbyliśmy się zmiennika, na LS pozbyliśmy się zmiennika. Zobaczysz ze będzie lipa w czasie sezonu jak wypadnie Ter Stegen, Balde czy Felix. W tamtym roku jak wypadał Balde to był Alba który sportowo jest nieporównywalnie lepszy niż Alonso.

Roque przyjdzie w styczniu wiec można go będzie rozliczać za styczniowe okno a nie teraz.

0

@Albatros proponuje rozszerzyć zakres oglądanych meczy poza Barcelonę. Pan Felix zawiódł zarówno w atletico jak i w chelsea.

1

Felix nie wypali.

0

@Roobo andre gomes tez był top w benfice. Portugalia a Hiszpania to przepasc

0

@michal26 podsumujmy:

- bramka na minus; straciliśmy Tenasa
- PO na plus; zyskaliśmy Cancelo
- SO na zero; zyskaliśmy inwalidę Inigo, straciliśmy średniaka Garcie
- LO na minus; straciliśmy Albę
- SPD na minus; straciliśmy Busiego, zyskaliśmy Romeu
- SP na plus; zyskaliśmy Gundogana i Fermina, stracilismy Torre
- PS na minus; stracilismy Dembele
- N na zero gdyż Roque przyjdzie w styczniu
- LS na zero gdyż stracilismy Abde i Fatiego, zyskalismy Felixa

Czysto matematycznie jesteśmy słabsi na 4 pozycjach, lepsi na dwóch.

Według mnie sportowo okienko na duży minus.

Z któraś z pozycji przeze mnie opisanych się nie zgadzasz?

0

@abram3k dwóch bo Inigo i Araujo pół sezonu się leczą :)

0

0

@PatriBarca można by go ewentualnie wypożyczyć ale tylko przy opłaceniu 100% pensji plus opłata za wypożyczenie przynajmniej symboliczny milion.

0

@P33ck tylko ze Barca potrzebuje goli a Felix nie strzela ich dużo :)

4

@barcu$ takich jak Lukaku kochający wszystkie kluby w których aktualnie gra tez?

0

@ranger3120 ładna szmata :)

0

@MatBac1991 Araujo i Inigo pół sezonu kontuzjowani wiec zostaje tylko Kounde i Christensen. Jeden z nich wypadnie i kto będzie ja SO?

0

@Compadre No ale jak można zakładać ze dogadają się akurat z Barca - Barca nie ma hajsu + bezpośredni rywal w lidze.

1

@ikar34 przecież Felix przychodzi tylko na rok, lol...

1

@FcPortoFan1999 good Idea, niech Barca & Porto ponabijają najpierw trochę punktów, "rozpędzą sie"

0

@Kgorecki2500 nie będziemy mieli. Pozdrawiam

0

@Emhyr yhym i dlatego chciał przed chwilą podebrać Yamala (a wcześniej o ile mnie pamięć nie myli to Balde). Jego pracodawcą jest teraz City i dla nich robi wyniki, więc jeżeli Cancelo zagra super sezon w Barcy to napewno nie oddadzą go za 25-30mln.

0

@RoberDzik transfer skąd?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?