Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@skorupa1117 łokieć w glowe to czerwona kartka, niezależnie od tego czy specjalnie czy nie :)
0
@bartekvisca gdzie prawie zrobił karnego? Przecież on tam go dotknął, tam nie było żadnego ciągnięcia ani nic :). Trafniej byłoby napisać ze przegrał pozycje bo tamten gość gdyby nie symulował to miałby spore szanse na bramkę.
1
@Przemek2323 w futbolu najważniejsze sa bramki. Już trochę przesadzacie / przesadzamy z tym doczepianiem się o wszystko co dotyczy Lewego :)
0
@Janas11224 brawo przystojny
0
@Rewolucja123 pozwól ze się nie zgodzę, Gavi jest sercem tej drużyny.
7
Komentarz usunięty
0
@Emhyr dlatego napisałem ze 3+1 a nie 4.
0
@Emhyr 2025, 2026 tylko jako opcja.
1
@FCBparasiempre zobaczymy jak to będzie wyglądać pod katem kontuzji, ale bellingham ma niestety fenomenalny początek :/
0
@Mario96w mordzia ale jak rywalizować z drużyna która jest pchana przez władze ligi?
1
@dejwor kosztował tyle samo co Raphinia i Ferran a któryś z nich na 100% usiądzie :)
0
@Emhyr oszczędzał na co jak zaraz 2 tygodnie przerwy?
1
@Janas11224 przewidywane składy nie maja znaczenia, easy peasy, aczkolwiek Lewy napewno będzie grać od 1 minuty. Lewy oczywiście gra do dupy ale w poprzednim meczu miał znaczny udział przy dwóch bramkach, wiec nie ma co go tez tak jechać :D
1
@KrwawiaceoczyVEB już po przerwie
1
@Nefir uczciwie byłoby dać Yamala od pierwszej a Raphinie z ławki.
0
@Culers mvp poprzedniego meczu powinien wyjść od 1 minuty, zasłużył.
1
@Barca1922 już sa po treningu?
0
@ViscaBarca123 Diego Kochen - kot czy średniak?
0
@Deathwing112 ja za każdym razem rozpoczynam od nowa, jakoś nie mogę wrócić do postaci sprzed kilku lat. Fajna gierka tylko wśród znajomych niestety nie ma z kim pograć a grając samemu dużo się traci :/
0
@MesQueUnClub96 pytanie czego jako kibice chcemy. Bo jeżeli sedziowie zaczną gwizdać karne jak wczoraj na bellinghamie czy tydzień temu na Yamalu to będziemy mieli minimum 1 karnego na mecz.
Rozwiązanie jakim jest rzut karny jest niesprawiedliwe bo często drużyna ma w akcji 20% szans na zdobycie bramki, przyfarca jakimś miękkim faulem / pechowa ręka i z 20% szans robi się 80-90% szans. Według mnie forma rzutu karnego powinna zostać zmieniona bo w obecnej formie (strzelanie z 11 metrów) wypacza ona wyniki spotkań. Zwłaszcza ze niektórzy piłkarze to szujki podkładające sie co chwila (np. Neymar, vini, bellingham, penaldo).
0
@Blantozaur @Deathwing112 @xvcWinterSoldier jakie lvle macie?
1
@MesQueUnClub96 czy mógłbyś przestać być fleja a zacząć być dokładny?
1 kolejka -> zapomniałeś o czerwonej dla suareza.
2 kolejka -> dwa karne a nie jeden, brak kartki przy faulu na Gundoganie, brak czerwonej za faul na Abde.
3 kolejka -> karny na Lemine był „miękki”, wiec to pół błąd bo sędzia mógł dać karnego ale nie musiał.
1
@qbuteq nie No bombel gol bellinghama w 2 kolejce był prawidłowy. Problem polega na tym ze w takiej samej sytuacji Barca nie dostała karnego w 1 kolejce. Problem polega tez na tym ze sedziowie nawet nie sprawdzali ręki bellinghama a powinni :).
W czwartej kolejce wypadałoby nadmienić iż bardziej wrażliwy sędzia dałby karnego dla realu i czerwień dla rudigera, ale tutaj mielibyśmy korzyść i stratę dla realu wiec księgowo mozna to rozliczyć na zero.
Duże litery przy nazwiskach piłkarzy realu tez uznałbym za błąd. Duże litery w przypadku imion i nazwisk stosuje się w celu podkreślenia szacunku, a piłkarze jak bellingham na niego nie zasługują.
0
@Deathwing112 kup se na Allegro przecież to pare złotych :)
Ja pogrywam na bonie
1
@bartas97 nie obejrzałem ani jednej walki, w świecie sportów walki (zarówno freaki jak i „prawdziwy sport”) rzadko kiedy można obejrzec coś interesującego. Kiedyś wstawałem na każda walkę Adamka, teraz wstaje na walki Janka.
0
@bartas97 moim celem jest tylko i wyłącznie wykazanie ze sedziowie krzywdzą Barce. Chyba zgodzisz się ze można się zgodzić z ta teza bazując tylko i wyłącznie na obecnie rozegranych meczach tego sezonu? :)
Zobaczymy oczywiście co będzie dalej, zyczylbym sobie by sedziowie obalili postawiona przeze mnie przed sezonem tezę i gwiazdali po równo na korzyść / niekorzyść dla Barcy jak i realu.
0
@bartas97 przeciez ja nie napisałem ze błąd w meczu Barcy powinien być naprawiony w meczu realu.
Zauważam jedynie ze Barca przy lustrzanym zagraniu straciła real zyskał.
Będę się upierał ze przy obecnie rozegranych czterech kolejkach sedziowie gdwizdza na niekorzyść Barcy i korzysc realu co opisałem w odpowiedzi do blantozaura i z czy chyba każdy się zgodzi :)
0
@bartas97 czekaj czyli jeszcze raz, w którym punkcie w odpowiedzi do blantozaura minąłem się z prawda Twoim zdaniem?
0
@bartas97 a czy był rzut karny dla Barcy? No chyba nie. Wiec kierując się tymi samymi kryteriami gola dla realu również nie powinno być :) wszystko opisane w odpowiedzi do komentarza Blantozaura. Z która częścią tego komentarza się nie zgadzasz?
Oglądam wszystkie mecze zarówno realu jak i Barcy, w przeciwieństwie do Ciebie :)
0
@hayek diablo? Chyba żartujesz. Z Michalczewskim zgoda